header foto header foto header foto header foto
 
Dit schema loopt van 7-1-2023 t/m 4-2-2023
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 18:00 Zaal Jongens onder 16 1 Koen van der Wulp De Aanloop Balken leggen en opruimen.
16:30 - 17:30 Zaal Meisjes onder 12 4 Vincent Loeffen WMHC-Hal Vincent
16:30 - 18:00 Zaal Meisjes onder 14 12 Annely Koole Gastland Balken leggen en opruimen.
17:30 - 18:30 Zaal Meisjes onder 12 3 Vincent Loeffen WMHC-Hal Vincent
18:30 - 19:30 Zaal Meisjes onder 14 2 Vincent Loeffen WMHC-Hal Vincent
19:30 - 21:00 Zaal Meisjes onder 18 1 Jurgen van der Rijst
Nicole Jonk
WMHC-Hal
21:00 - 22:30 Zaal Dames 3 WMHC-Hal
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 18:00 Zaal Meisjes onder 18 12 Jos Nonnekes De Aanloop Balken leggen en opruimen.
17:00 - 18:30 Zaal Meisjes onder 12 12 Merlijn Schellaars WMHC-Hal
17:00 - 18:30 Zaal Meisjes onder 14 4 Ward Hopstaken M.F.C. De Vlinder Balken leggen en opruimen.
17:00 - 18:30 Zaal Meisjes onder 14 5 Mylene Jager M.F.C. De Vlinder Balken leggen en opruimen.
17:15 - 18:30 Zaal Meisjes onder 18 4 Gastland Balken leggen en opruimen.
17:15 - 18:30 Zaal Meisjes onder 18 5 Gastland Balken leggen en opruimen.
18:30 - 19:30 Zaal Meisjes onder 16 3 Ward Hopstaken WMHC-Hal
19:30 - 21:00 Zaal Meisjes onder 16 1 Jurgen van der Rijst WMHC-Hal
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
09:00 - 10:30 Trimmers Trainingsgroep WMHC-Hal
15:00 - 16:00 Zaal Jongens F Vincent Loeffen WMHC-Hal Vincent
15:00 - 16:00 Zaal Meisjes F Michiel Raak
Thomas Bikker
De Aanloop Balken leggen.
16:00 - 17:15 Zaal Jongens onder 10 1 WMHC-Hal Vincent
16:00 - 17:15 Zaal Jongens onder 9 1 Vincent Loeffen WMHC-Hal Vincent
16:00 - 17:00 Zaal Meisjes onder 9 1 Michiel Raak De Aanloop
16:00 - 17:00 Zaal Meisjes onder 9 2 Thomas Bikker De Aanloop
16:30 - 18:00 Zaal Meisjes onder 14 1 Annely Koole M.F.C. De Vlinder Balken leggen en opruimen.
16:45 - 18:00 Zaal Jongens onder 16 1 Nicole Jonk Gastland Balken leggen en opruimen.
17:00 - 18:00 Zaal Meisjes onder 10 1 Michiel Raak De Aanloop Balken opruimen.
17:00 - 18:00 Zaal Meisjes onder 10 2 Thomas Bikker De Aanloop Balken opruimen.
17:30 - 19:00 Zaal Meisjes onder 14 3 Koen Beelen WMHC-Hal
19:00 - 20:00 Zaal Meisjes onder 18 3 Ward Hopstaken WMHC-Hal
20:00 - 21:30 Zaal Heren Onder 25 Luc Kerckhoffs WMHC-Hal
21:15 - 22:30 Zaal Mixed-Veteranen Trainingsgroep WMHC-Hal
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 18:00 Zaal Meisjes onder 16 1 Jurgen van der Rijst De Aanloop Balken leggen en opruimen.
17:00 - 18:00 Zaal Jongens onder 14 1 Julius Poels WMHC-Hal
18:00 - 19:30 Zaal Jongens onder 16 12 Pleun Haantjes WMHC-Hal
19:30 - 20:59 Zaal Meisjes onder 18 1 Jos Nonnekes WMHC-Hal Balken leggen en opruimen.
21:00 - 22:30 Zaal Dames VetB Marloes Lasschuit WMHC-Hal
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 18:00 Zaal Meisjes onder 12 1 Bente Zwetsloot De Aanloop Balken leggen
17:00 - 18:30 Zaal Meisjes onder 16 2 Thibaud Vermeiden WMHC-Hal
17:30 - 19:00 Zaal Meisjes onder 16 12 Jurgen van der Rijst M.F.C. De Vlinder Balken leggen en opruimen.
18:00 - 19:00 Zaal Meisjes onder 12 2 Willem Gommer De Aanloop
18:30 - 19:45 Zaal Meisjes onder 14 1 Roos Stegeman Gastland
18:30 - 20:00 Zaal Meisjes onder 18 2 Thibaud Vermeiden WMHC-Hal
19:00 - 20:30 Zaal Jongens onder 16 2 Julius Poels De Aanloop Balken opruimen.
FAQ

Business partner

Business partner

Business partner


Business partner