header foto header foto header foto header foto
 
Dit schema loopt van 27-8-2022 t/m 22-10-2022
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 19:45 KNHB Regio Oost U14 Trainingsgroep 1
16:30 - 17:30 Jongens Onder 10 - 1 Jens Teeuw
Michiel Raak
3 - AB
16:30 - 17:30 Jongens Onder 8 - 1 Isa Konings 4 - AB
16:30 - 17:30 Jongens Onder 8 - 2 4 - AB
16:30 - 17:30 Meisjes Onder 10 - 1 Julia Buijing 4 - CD
16:30 - 17:30 Meisjes Onder 8 - 1 Sarah Kok 4 - AB
16:30 - 17:30 Meisjes Onder 8 - 2 Lieke Mars 4 - AB
16:45 - 18:00 Meisjes Onder 12 - 1 Bente Zwetsloot 2 - AB
17:00 - 18:00 Meisjes Onder 10 - 2 Brit Verlaan 3 - CD
17:00 - 18:00 Meisjes Onder 10 - 3 Ket Kessel 3 - CD
17:30 - 19:00 Jongens Onder 14 - 1 Julius Poels 3 - AB
17:30 - 18:30 Jongens Onder 9 - 1 Jens Teeuw 4
17:30 - 19:00 Meisjes Onder 14 - 3 Roos Stegeman 2 - CD
17:30 - 18:30 Meisjes Onder 9 - 1 Michiel Raak 4
17:30 - 18:30 Meisjes Onder 9 - 2 4
18:00 - 19:15 Meisjes Onder 12 - 4 Beerend Segeren 3 - CD
18:00 - 19:30 Meisjes Onder 14 - 1 Jurgen van der Rijst 2 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes Onder 18 - 3 Daan van Gent 4 - CD
18:30 - 20:00 Meisjes Onder 18 - 5 Issam Amzir 4 - AB
19:00 - 20:30 Jongens Onder 16 - 1 Nicole Jonk 2 - CD
19:45 - 21:15 Meisjes Onder 16 - 1 Jurgen van der Rijst 1 - CD
20:00 - 21:30 Meisjes Onder 18 - 1 Issam Amzir 1 - AB
20:30 - 22:00 Trimmers Derk van Walsem 2
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:15 - 17:30 Meisjes Onder 12 - 3 Olivia Poels 2 - AB
16:30 - 18:00 Meisjes Onder 14 - 3 1 - AB
16:30 - 17:30 Meisjes Onder 14 - 4 Iris Memelink 4 - AB
16:45 - 19:00 Keepersschool Trainingsgroep 2 - CD
17:15 - 18:30 Meisjes Onder 12 - 2 Imke den Breejen 1 - CD
17:30 - 18:45 Jongens Onder 14 - 1 Iris Memelink 4 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes Onder 18 - 1 Issam Amzir
Jos Nonnekes
2 - AB
17:45 - 19:15 Studenten Trimgroep 1 Marije Stoelinga 3 - AB
18:00 - 19:00 Meisjes Onder 16 - 3 Ward Hopstaken 3 - CD
18:15 - 18:30 Dames 1 Adinda Alberts
Raoul Grevenstuk
1 - AB Corner
18:30 - 19:30 Dames 1 Nicole Jonk
Jurgen van der Rijst
Adinda Alberts
Raoul Grevenstuk
1
18:30 - 20:00 Meisjes Onder 14 - 2 Thibaud Vermeiden 4 - CD
19:00 - 20:30 Dames 2 Bart van den Brink 2 - AB
19:00 - 20:30 Heren 3 3 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes Onder 16 - 2 Marloes Lasschuit 2 - CD
19:00 - 20:00 Meisjes Onder 18 - 4 Issam Amzir 4 - AB
19:00 - 20:00 Wageningen G1 Dennis de Heus MV
19:30 - 21:00 Heren 1 Harmen Rosing
Michiel Franck
1
19:30 - 21:00 Heren 5 Albert Aalbers 3 - AB
20:00 - 21:30 Heren 2 Issam Amzir 4 - AB
20:30 - 21:30 Dames 1 Jurgen van der Rijst
Nicole Jonk
Adinda Alberts
Raoul Grevenstuk
2
20:30 - 22:00 Dames 5 Bart van den Brink 4 - CD
21:00 - 22:30 Dames 3 3 - AB
21:00 - 22:30 Heren 4 Albert Aalbers 1 - AB
21:00 - 22:30 Studenten Trimgroep 2 (KSV) 1 - CD
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
09:00 - 10:15 Trimdames 2 Mariette Maassen
Corne Thijssens
1 - AB
15:00 - 16:00 Jongens Onder 8 - 1 Pieter Schellaars 4
15:00 - 16:00 Jongens Onder 8 - 2 Michiel Raak 4
15:00 - 16:00 Meisjes Onder 8 - 1 Sophie-Maria de Bock 4
15:00 - 16:00 Meisjes Onder 8 - 2 Corne Thijssens 4
16:00 - 16:45 Keepers JJ Trainingsgroep 1 - AB
16:00 - 18:15 Keepersschool Trainingsgroep 1 - AB
16:15 - 17:15 Jongens Onder 10 - 1 Pieter Schellaars 2 - CD
16:15 - 17:15 Jongens Onder 9 - 1 Ijsbrand Timmer 4
16:15 - 17:15 Meisjes Onder 10 - 2 2 - AB
16:15 - 17:15 Meisjes Onder 10 - 3 Marit Lotta Zwetsloot
Ket Kessel
3 - CD
16:15 - 17:15 Meisjes Onder 9 - 1 Teun Rood 4
16:15 - 17:15 Meisjes Onder 9 - 2 Rens Westerhof 4
16:45 - 18:00 Meisjes Onder 12 - 1 Annely Koole 1 - CD
17:00 - 18:00 Meisjes Onder 10 - 1 Anniek Van Den Burg 3 - AB
17:15 - 18:30 Meisjes Onder 12 - 4 Willem Gommer 3 - CD
17:30 - 18:45 Jongens Onder 12 - 1 Michiel Raak 2 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes Onder 18 - 2 Issam Amzir 2 - AB
18:00 - 19:30 Jongens Onder 16 - 1 Koen van der Wulp 1 - CD
18:00 - 19:30 Jongens Onder 16 - 2 4 - CD Gijs
18:00 - 19:30 Meisjes Onder 16 - 1 Tijn Douglas 1 - AB
18:00 - 19:30 Meisjes Onder 18 - 3 Ward Hopstaken 4 - AB
18:30 - 18:45 Meisjes Onder 14 - 1 3 - CD
18:45 - 19:45 Meisjes Onder 14 - 1 Jos Nonnekes
Annely Koole
2 - CD
19:00 - 20:30 Heren onder 25 Issam Amzir 2 - AB
19:30 - 21:15 Heren 1 Nicole Jonk 1
19:30 - 21:00 Jongens Onder 18 - 1 4 - CD Gijs
19:30 - 21:00 Meisjes Onder 18 - 5 Bart-Jan van 't Hooft 4 - AB
20:30 - 22:00 Trimmers Derk van Walsem 2 - AB
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
10:30 - 11:30 OLW 60+ heren Trainingsgroep 1 1, 15 en 29 september; 13 en 20 oktober; 3 en 17 november 1, 15, 22 en 29 december
16:30 - 18:00 Meisjes Onder 14 - 2 Iris Memelink 1 - AB
16:45 - 18:00 Meisjes Onder 12 - 1 Merlijn Schellaars
Bente Zwetsloot
1 - CD
18:00 - 19:30 Jongens Onder 16 - 1 Nicole Jonk 1 - AB
18:00 - 19:30 Meisjes Onder 14 - 3 Iris Memelink 2 - AB
18:00 - 19:30 Meisjes Onder 16 - 1 Jurgen van der Rijst 1 - CD
18:00 - 19:00 Meisjes Onder 18 - 4 Bart-Jan van 't Hooft 4 - AB
18:30 - 19:30 Meisjes Onder 14 - 4 Thibaud Vermeiden 4 - CD
18:30 - 19:30 Meisjes Onder 16 - 3 Beerend Segeren 2 - CD
19:00 - 20:30 Dames 4 Sil Sluiters 4 - AB
19:00 - 20:30 Dames 7 Bart-Jan van 't Hooft 3
19:30 - 21:00 Dames 2 Nicole Jonk 1 - AB Wedstrijd vs. Civicum
19:30 - 21:00 Dames 3 Bart van den Brink 2 - AB
19:30 - 21:00 Heren 2 Luc Kerckhoffs 1 - CD
19:30 - 21:00 Heren 3 Ina van Lunteren 4 - CD
19:30 - 21:00 Meisjes Onder 18 - 1 Jurgen van der Rijst 2 - CD
20:30 - 22:00 Dames 6 Bart-Jan van 't Hooft 3 - CD
20:30 - 22:00 Dames Veterinnen 30+2 2 Auke van der Woude 4 - AB
20:30 - 22:00 Heren 6 3 - AB
21:00 - 22:30 Dames Veterinnen 30+1 Jos Nonnekes
Bart van den Brink
1 - AB
21:00 - 22:30 Heren Veteranen 30+ 1 1 - CD
21:00 - 22:30 Heren Veteranen 30+ 2 Ina van Lunteren 4 - CD
21:00 - 22:30 Heren Veteranen 45+ 1 Albert Aalbers 2 - AB
21:00 - 22:30 Heren Veteranen 45+ 2 Issam Amzir 2 - CD
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:15 - 19:00 Keepersschool Trainingsgroep 2 - CD
16:15 - 17:30 Meisjes Onder 12 - 3 Willem Gommer 1 - AB
17:15 - 18:45 Meisjes Onder 14 - 1 Annely Koole 1 - CD
17:30 - 18:45 Jongens Onder 12 - 1 Willem Gommer 4 - AB
17:30 - 19:00 Jongens Onder 16 - 2 Julius Poels 2 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes Onder 16 - 2 Jurgen van der Rijst 1 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes Onder 18 - 2 Elaine de Vries 4 - CD
18:00 - 19:15 Meisjes Onder 12 - 2 Inez Timmermans 3 - CD
19:00 - 20:30 Dames 1 Raoul Grevenstuk
Nicole Jonk
1
19:00 - 20:30 Heren onder 25 Michiel Franck 2 - AB
19:00 - 20:30 Jongens Onder 18 - 1 Jonne Blok 2 - CD
20:30 - 22:00 Heren 1 Harmen Rosing
Michiel Franck
1
FAQ

Business partner

Business partner

Business partner


Business partner