Handige links
Vandaag jarig
  • Spencer van der Burg
  • Janiecke Hoff
  • Myke Koopmans
  • Floris-Jan Kuipers
  • Cathelijne Raanhuis
Business partner
T&AC
WMHC T&AC
WMHC
Bezoekadres
Sportpark de Bongerd
Bornsesteeg 10
6708 PE Wageningen
Tel: 0317 - 41 16 31

Postadres
WMHC
Postbus 529
6700 AM Wageningen
Facebook
Standen van alle teams

JuniorenSenioren
import 
 
G 1 -  Oost
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Nijmegen G 2 5 15 5 0 0 34 9 0
2 Zutphen G2/ Zevenaar G1 5 9 3 0 2 33 26 0
3 Upward G 4 5 9 3 0 2 18 22 0
4 Wageningen G1 4 3 1 0 3 10 21 0
5 Twente G3 5 0 0 0 5 15 32 0
Senioren 
 
Dames 1 -  Overgangsklasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Leonidas D1 13 35 11 2 0 34 11 0
2 Schaerweijde D1 13 26 8 2 3 28 14 0
3 Ring Pass Delft D1 13 24 7 3 3 29 21 0
4 Voordaan D1 13 23 7 2 4 20 14 0
5 Gooische D1 13 22 7 1 5 25 15 0
6 Wageningen D1 13 19 5 4 4 29 22 0
7 Rood-Wit D1 13 18 5 3 5 26 27 0
8 Schiedam D1 13 18 5 3 5 29 32 0
9 Alecto D1 13 16 5 1 7 20 26 0
10 MEP D1 13 9 3 0 10 20 30 0
11 Eindhoven D1 13 9 2 3 8 17 31 0
12 Naarden D1 13 3 1 0 12 10 44 0
 
Dames 1 - Goldcup -  Goldcup - KO
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Groningen D1 1 3 1 0 0 4 1 0
2 Almere D1 1 3 1 0 0 3 0 0
3 Huizen D1 1 3 1 0 0 2 2 0
4 Wageningen D1 1 0 0 0 1 2 2 0
5 Voordaan D1 1 0 0 0 1 1 4 0
6 Gooische D1 1 0 0 0 1 0 3 0
 
Dames 2 -  Res. hoofdklasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Nijmegen D2 13 37 12 1 0 48 7 0
2 Wageningen D2 13 30 9 3 1 33 12 0
3 Union D2 12 27 8 3 1 38 17 0
4 Zwolle D2 13 23 6 5 2 44 22 0
5 Zwolle D3 13 22 6 4 3 33 21 0
6 QZ D3 13 20 6 2 5 25 27 0
7 Apeliotes D2 13 16 4 4 5 16 19 0
8 Nijmegen D3 13 15 4 3 6 21 24 0
9 QZ D2 12 13 4 1 7 15 24 0
10 Bully D2 13 9 3 0 10 22 43 0
11 HCM D2 13 6 2 0 11 11 22 0
12 Almelo D2 13 0 0 0 13 10 78 0
 
Dames 3 -  Res. 1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Nijmegen D8 10 25 8 1 1 32 7 0
2 Wageningen D5 10 24 7 3 0 35 4 0
3 Haackey D2 10 19 6 1 3 20 18 0
4 Bemmel D3 10 16 5 1 4 19 14 0
5 Wageningen D3 10 16 5 1 4 20 16 0
6 PW D2 10 13 4 1 5 22 23 0
7 Ares D3 10 13 4 1 5 14 19 0
8 EHV D4 10 9 3 0 7 18 20 0
9 Union D8 10 7 2 1 7 10 23 0
10 Apeliotes D6 10 3 1 0 9 4 50 0
 
Dames 4 -  Res. 1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Ede D2 13 39 13 0 0 54 5 0
2 Wageningen D4 13 33 11 0 2 58 12 0
3 Bemmel D2 13 29 9 2 2 37 13 0
4 Union D7 13 24 8 0 5 43 23 0
5 Wijchen D2 13 19 5 4 4 32 22 0
6 HCM D3 13 18 6 0 7 27 26 0
7 Nijmegen D7 13 17 5 2 6 34 27 0
8 Apeliotes D8 13 12 3 3 7 15 41 0
9 Nijmegen D9 13 11 3 2 8 17 45 0
10 Apeliotes D7 13 9 3 0 10 18 53 0
11 Doetinchem D2 13 8 2 2 9 11 40 0
12 Dieren D2 13 7 2 1 10 9 48 0
 
Dames 5 -  Res. 1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Nijmegen D8 10 25 8 1 1 32 7 0
2 Wageningen D5 10 24 7 3 0 35 4 0
3 Haackey D2 10 19 6 1 3 20 18 0
4 Bemmel D3 10 16 5 1 4 19 14 0
5 Wageningen D3 10 16 5 1 4 20 16 0
6 PW D2 10 13 4 1 5 22 23 0
7 Ares D3 10 13 4 1 5 14 19 0
8 EHV D4 10 9 3 0 7 18 20 0
9 Union D8 10 7 2 1 7 10 23 0
10 Apeliotes D6 10 3 1 0 9 4 50 0
 
Dames 6 -  Res. 3e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Ede D3 10 28 9 1 0 27 7 0
2 Apeliotes D14 10 20 6 2 2 32 13 0
3 HCM D4 10 20 6 2 2 37 20 0
4 Druten D2 10 16 5 1 4 26 16 0
5 Nijmegen D15 10 16 5 1 4 29 20 0
6 Zevenaar D3 10 14 5 2 3 21 15 3
7 Wageningen D6 10 10 3 1 6 12 26 0
8 Nijmegen D17 10 10 2 4 4 14 23 0
9 Nijmegen D16 10 4 1 1 8 12 29 0
10 Apeliotes D12 10 1 0 1 9 7 48 0
 
Dames 7 -  Res. 3e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 QZ D4 12 36 12 0 0 77 6 0
2 Union D11 11 30 10 0 1 61 11 0
3 Wageningen D7 12 24 8 0 4 59 18 0
4 Nijmegen D19 12 22 7 1 4 46 19 0
5 Apeliotes D13 12 21 7 0 5 30 25 0
6 Union D10 12 19 6 1 5 30 27 0
7 Apeliotes D11 12 15 5 0 7 21 42 0
8 Druten D3 11 12 4 0 7 21 55 0
9 HCM D5 12 9 4 0 8 20 35 3
10 Apeliotes D15 12 3 1 0 11 10 61 0
11 Nijmegen D18 12 0 0 0 12 4 80 0
 
Dames Jong 1 -  2e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Wijchen DJ1 2 6 2 0 0 5 2 0
2 Wageningen DJ1 1 3 1 0 0 3 1 0
3 HCM DJ2 2 3 1 0 1 5 4 0
4 Nijmegen DJ1 1 0 0 0 1 2 4 0
5 Beuningen DJ2 1 0 0 0 1 1 3 0
6 Arnhem DJ1 1 -3 0 0 1 3 5 3
 
Dames Veteranen A -  Veteranen hoofdklasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Oosterbeek DA 13 28 9 1 3 49 18 0
2 Wageningen DA 13 26 8 2 3 37 14 0
3 Deventer DA 13 26 8 2 3 37 19 0
4 Almelo DA 13 25 7 4 2 46 22 0
5 Zwolle DA 13 24 7 3 3 30 20 0
6 Union DA 13 20 6 2 5 34 28 0
7 Kromhouters DA 13 19 6 1 6 30 24 0
8 Upward DB 13 16 5 1 7 21 31 0
9 PW DA 13 12 3 3 7 20 36 0
10 Bemmel DA 13 12 3 3 7 23 48 0
11 QZ DA 13 9 2 3 8 18 33 0
12 Apeldoorn DA 13 4 1 1 11 9 61 0
 
Dames Veteranen B -  Veteranen 1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Beuningen DA 10 28 9 1 0 60 5 0
2 Dieren DA 10 26 8 2 0 45 10 0
3 Upward DA 10 24 8 0 2 41 13 0
4 HCM DA 10 18 6 0 4 18 20 0
5 Wageningen DB 10 16 5 1 4 21 15 0
6 Oosterbeek DB 10 10 3 1 6 12 27 0
7 Upward DC 10 9 3 0 7 15 28 0
8 Nijmegen DA 10 8 2 2 6 10 26 0
9 Beuningen DB 10 4 1 1 8 4 45 0
10 Kromhouters DB 10 3 1 0 9 3 40 0
 
Heren 1 -  2e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Bully H1 13 28 8 4 1 45 30 0
2 Mezen H1 13 25 8 1 4 35 29 0
3 Fletiomare H1 13 25 7 4 2 45 32 0
4 Wageningen H1 13 23 7 2 4 44 29 0
5 Zevenaar H1 13 21 6 3 4 41 37 0
6 Barneveld H1 13 21 6 3 4 31 33 0
7 Almelo H1 13 19 5 4 4 45 37 0
8 Eelde H1 13 17 5 2 6 37 43 0
9 Baarn H1 13 15 4 3 6 32 35 0
10 Deventer H1 13 15 3 6 4 35 32 0
11 HCM H1 13 7 2 1 10 29 46 0
12 Zeewolde H1 13 1 0 1 12 13 49 0
 
Heren 1 - Silvercup -  Silvercup - KO
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Almelo H1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Amersfoort H1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Apeldoorn H1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Beuningen H1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Bully H1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Deventer H1 0 0 0 0 0 0 0 0
7 EHV H1 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Houten H1 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Leusden H1 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Mezen H1 0 0 0 0 0 0 0 0
11 QZ H1 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Shinty H1 0 0 0 0 0 0 0 0
13 Wageningen H1 0 0 0 0 0 0 0 0
14 Zwolle H1 0 0 0 0 0 0 0 0
 
Heren 2 -  Res. overgangsklasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Nijmegen H6 12 26 8 2 2 29 12 0
2 Kromhouters H2 12 23 7 2 3 38 16 0
3 QZ H4 11 22 7 1 3 37 21 0
4 Apeliotes H3 12 21 6 3 3 36 28 0
5 Wijchen H2 12 21 6 3 3 35 32 0
6 QZ H3 11 17 5 2 4 23 22 0
7 Apeliotes H2 11 15 4 3 4 21 24 0
8 Wageningen H2 12 12 3 3 6 20 26 0
9 Union H6 12 11 2 5 5 18 29 0
10 Union H7 12 6 1 3 8 15 36 0
11 HCM H2 12 6 1 3 8 20 42 0
12 Wageningen H5 1 0 0 0 1 0 4 0
 
Heren 3 -  Res. overgangsklasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 PW H2 10 19 6 1 3 34 27 0
2 Zevenaar H2 10 18 5 3 2 36 31 0
3 Nijmegen H5 10 17 5 2 3 40 23 0
4 EHV H3 10 17 5 2 3 39 24 0
5 Apeldoorn H2 10 17 5 2 3 36 26 0
6 QZ H2 10 16 4 4 2 24 20 0
7 Zwolle H3 10 15 5 0 5 27 24 0
8 Almelo H2 10 13 4 1 5 26 28 0
9 Deventer H2 10 10 3 1 6 24 45 0
10 Wageningen H3 10 0 0 0 10 12 50 0
 
Heren 4 -  Res. 1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 HCM H3 9 27 9 0 0 25 8 0
2 Bemmel H2 9 24 8 0 1 38 7 0
3 Druten H1 9 14 4 2 3 21 18 0
4 Wijchen H3 9 13 4 1 4 19 22 0
5 HCM H4 9 13 3 4 2 26 23 0
6 Ede H3 9 11 3 2 4 18 21 0
7 Apeliotes H4 9 10 3 1 5 15 17 0
8 Union H8 9 6 2 0 7 21 24 0
9 Beuningen H3 1 0 0 0 1 0 7 0
10 Wageningen H4 9 0 0 0 9 6 42 0
 
Heren 5 -  Res. overgangsklasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Nijmegen H6 12 26 8 2 2 29 12 0
2 Kromhouters H2 12 23 7 2 3 38 16 0
3 QZ H4 11 22 7 1 3 37 21 0
4 Apeliotes H3 12 21 6 3 3 36 28 0
5 Wijchen H2 12 21 6 3 3 35 32 0
6 QZ H3 11 17 5 2 4 23 22 0
7 Apeliotes H2 11 15 4 3 4 21 24 0
8 Wageningen H2 12 12 3 3 6 20 26 0
9 Union H6 12 11 2 5 5 18 29 0
10 Union H7 12 6 1 3 8 15 36 0
11 HCM H2 12 6 1 3 8 20 42 0
12 Wageningen H5 1 0 0 0 1 0 4 0
 
Heren Veteranen A -  Veteranen hoofdklasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Arnhem HA 10 25 8 1 1 26 12 0
2 Nijmegen HA 10 21 6 3 1 25 15 0
3 Upward HA 9 18 5 3 1 28 15 0
4 Wageningen HA 10 17 5 2 3 28 25 0
5 Oosterbeek HA 10 15 5 0 5 26 30 0
6 Apeldoorn HA 9 13 4 1 4 18 12 0
7 Kromhouters HA 10 11 2 5 3 13 15 0
8 Almelo HA 10 8 2 2 6 18 23 0
9 Doetinchem HA 10 5 1 2 7 22 32 0
10 Ares HA 10 3 0 3 7 11 36 0
 
Heren Veteranen B -  Veteranen 1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Dieren HA 12 33 11 0 1 42 13 0
2 Arnhem HD 12 30 9 3 0 42 13 0
3 Upward HD 12 24 7 3 2 27 22 0
4 Wageningen HB 12 19 5 4 3 33 25 0
5 Oosterbeek HB 12 19 5 4 3 27 22 0
6 HCM HB 12 14 4 2 6 18 20 0
7 Upward HC 12 12 3 3 6 13 20 0
8 Ede HA 12 12 3 3 6 10 25 0
9 Flevoland HA 12 9 2 3 7 19 26 0
10 Apeldoorn HD 12 7 2 1 9 6 33 0
11 Apeldoorn HC 12 5 1 2 9 7 25 0
 
Heren Veteranen C -  Veteranen 2e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Dieren HB 10 25 8 1 1 30 15 0
2 Wageningen HC 10 25 8 1 1 32 22 0
3 Zevenaar HA 10 19 6 1 3 28 20 0
4 Ede HC 10 14 4 2 4 19 14 0
5 Arnhem HC 10 13 4 1 5 21 21 0
6 Beuningen HB 10 13 4 1 5 28 29 0
7 Ede HB 10 12 4 0 6 16 21 0
8 Union HA 10 10 3 1 6 24 36 0
9 Westerduiven HB 10 7 2 1 7 13 23 0
10 Wageningen HD 10 7 2 1 7 13 23 0
 
Heren Veteranen D -  Veteranen 2e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Dieren HB 10 25 8 1 1 30 15 0
2 Wageningen HC 10 25 8 1 1 32 22 0
3 Zevenaar HA 10 19 6 1 3 28 20 0
4 Ede HC 10 14 4 2 4 19 14 0
5 Arnhem HC 10 13 4 1 5 21 21 0
6 Beuningen HB 10 13 4 1 5 28 29 0
7 Ede HB 10 12 4 0 6 16 21 0
8 Union HA 10 10 3 1 6 24 36 0
9 Westerduiven HB 10 7 2 1 7 13 23 0
10 Wageningen HD 10 7 2 1 7 13 23 0
 
Heren Veteranen L -  Veteranen L Overgangsklasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Union HLB 13 37 12 1 0 53 14 0
2 Lochem HL 13 29 9 2 2 40 24 0
3 Ares HL 13 23 7 2 4 40 23 0
4 Apeldoorn HLB 13 18 5 3 5 24 22 0
5 Union HLC 13 6 2 0 11 16 34 0
6 Wageningen HL 13 0 0 0 13 12 68 0
Junioren 
 
Jongens A1 -  Super A
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Almere JA1 7 21 7 0 0 26 5 0
2 Ring Pass Delft JA1 7 14 4 2 1 18 13 0
3 HGC JA1 7 11 3 2 2 17 14 0
4 Alliance JA1 7 11 3 2 2 12 19 0
5 Amersfoort JA1 7 7 1 4 2 10 11 0
6 Breda JA1 7 6 1 3 3 14 16 0
7 Wageningen JA1 7 4 1 1 5 14 22 0
8 Zwart-Wit JA1 7 2 0 2 5 11 22 0
 
Jongens A2 -  2e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Arnhem JA2 6 18 6 0 0 31 4 0
2 Union JA3 7 15 5 0 2 30 9 0
3 Bemmel JA1 7 15 5 0 2 28 18 0
4 Wageningen JA2 6 10 3 1 2 18 6 0
5 Arnhem JA1 6 9 3 0 3 15 7 0
6 Wijchen JA1 7 7 2 1 4 12 19 0
7 Nijmegen JA3 6 3 1 0 5 14 14 0
8 Overbetuwe JA2 7 0 0 0 7 3 74 0
 
Jongens B1 -  Subtopklasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Wageningen JB1 7 19 6 1 0 44 12 0
2 Twente JB1 7 16 5 1 1 22 19 0
3 Oosterbeek JB1 7 14 4 2 1 23 13 0
4 Bully JB1 7 11 3 2 2 13 16 0
5 Kromhouters JB1 6 7 2 1 3 19 22 0
6 Zwolle JB2 7 6 2 0 5 10 21 0
7 Nijmegen JB2 6 2 0 2 4 8 17 0
8 Arnhem JB1 7 1 0 1 6 11 30 0
 
Jongens B2 -  1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Druten JB1 6 15 5 0 1 27 11 0
2 Westerduiven JB1 7 15 5 0 2 24 10 0
3 HCM JB1 6 15 5 0 1 13 5 0
4 Ares JB1 7 13 4 1 2 17 16 0
5 Ede JB1 7 12 4 0 3 31 12 0
6 Upward JB2 7 6 2 0 5 8 24 0
7 Wageningen JB2 7 4 1 1 5 6 21 0
8 Mezen JB1 7 0 0 0 7 3 30 0
 
Jongens B3 -  2e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Oosterbeek JB2 6 18 6 0 0 31 12 0
2 Wageningen JB3 6 12 4 0 2 19 11 0
3 Nijmegen JB3 6 10 3 1 2 22 14 0
4 Kromhouters JB2 6 10 3 1 2 18 11 0
5 Westerduiven JB2 6 7 2 1 3 18 20 0
6 Oude IJsselstreek JB1 5 6 2 0 3 21 22 0
7 Union JB3 6 5 1 2 3 6 17 0
8 HCM JB2 6 4 1 1 4 11 30 0
9 Doetinchem JB2 5 3 1 0 4 13 22 0
 
Jongens C1 -  Super C
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 SCHC JC1 2 6 2 0 0 21 4 0
2 Naarden JC1 2 6 2 0 0 9 2 0
3 Schaerweijde JC1 2 3 1 0 1 6 8 0
4 Nijmegen JC1 1 0 0 0 1 3 6 0
5 Wageningen JC1 1 0 0 0 1 1 4 0
6 Groningen JC1 2 0 0 0 2 4 20 0
 
Jongens C2 -  2e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Bemmel JC1 2 4 1 1 0 8 2 0
2 Wageningen JC2 1 3 1 0 0 6 2 0
3 Oosterbeek JC2 2 3 1 0 1 2 7 0
4 Doetinchem JC1 1 1 0 1 0 2 2 0
5 HCM JC2 1 0 0 0 1 1 2 0
6 Druten JC1 1 0 0 0 1 2 6 0
 
Jongens D1 -  1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Apeldoorn JD1 2 6 2 0 0 8 4 0
2 Zwolle JD1 2 3 1 0 1 13 4 0
3 Zutphen JD1 1 3 1 0 0 5 1 0
4 Arnhem JD1 1 3 1 0 0 3 2 0
5 Mezen JD1 2 0 0 0 2 3 9 0
6 Wageningen JD1 2 0 0 0 2 2 14 0
 
Jongens D2 -  2e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Bemmel JD2 2 6 2 0 0 9 2 0
2 Wijchen JD1 1 3 1 0 0 6 1 0
3 Union JD3 1 1 0 1 0 1 1 0
4 Wageningen JD2 2 1 0 1 1 2 6 0
5 Doetinchem JD1 1 0 0 0 1 1 4 0
6 Arnhem JD3 1 0 0 0 1 1 6 0
 
Meisjes A1 -  Landelijk
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Tilburg MA1 7 15 5 0 2 15 11 0
2 SCHC MA1 7 14 4 2 1 17 8 0
3 HGC MA1 7 13 3 4 0 21 14 0
4 Amsterdam MA1 7 12 3 3 1 20 8 0
5 hdm MA1 7 11 3 2 2 13 9 0
6 Push MA1 7 5 1 2 4 7 13 0
7 Wageningen MA1 7 4 1 1 5 8 15 0
8 Groningen MA1 7 3 1 0 6 6 29 0
 
Meisjes A2 -  Subtopklasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Kromhouters MA1 7 17 5 2 0 29 10 0
2 Zutphen MA1 7 17 5 2 0 22 6 0
3 Ede MA1 7 16 5 1 1 18 8 0
4 Upward MA1 7 8 2 2 3 16 15 0
5 EHV MA1 7 7 2 1 4 8 23 0
6 Arnhem MA1 7 6 2 0 5 11 19 0
7 Wageningen MA2 7 5 1 2 4 9 15 0
8 Twente MA1 7 2 0 2 5 11 28 0
 
Meisjes A3 -  2e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Lochem MA1 7 17 5 2 0 23 8 0
2 Zevenaar MA1 7 14 4 2 1 29 14 0
3 Kampen MA1 6 14 4 2 0 19 5 0
4 Overbetuwe MA1 6 12 4 0 2 20 13 0
5 Nijmegen MA3 6 9 3 0 3 18 12 0
6 Wageningen MA3 6 4 1 1 4 8 19 0
7 Ede MA2 7 4 1 1 5 10 30 0
8 Zwolle MA5 7 0 0 0 7 8 34 0
 
Meisjes A4 -  4e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Bemmel MA5 6 16 5 1 0 25 9 0
2 Oosterbeek MA4 5 13 4 1 0 20 8 0
3 QZ MA2 6 11 3 2 1 20 11 0
4 Wijchen MA3 6 9 3 0 3 11 6 0
5 Arnhem MA3 6 9 3 0 3 19 17 0
6 Nijmegen MA7 6 6 2 0 4 7 29 0
7 Dieren MA2 6 5 2 2 2 14 13 3
8 Zutphen MA4 6 0 0 0 6 5 19 0
9 Wageningen MA4 5 -3 1 0 4 8 17 6
 
Meisjes B1 -  Super B
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Wageningen MB1 7 19 6 1 0 16 4 0
2 Leonidas MB1 7 12 4 0 3 14 9 0
3 Voordaan MB1 7 11 3 2 2 8 5 0
4 Warande MB1 7 11 3 2 2 12 10 0
5 SCHC MB1 7 10 3 1 3 8 6 0
6 Cartouche MB1 7 7 2 1 4 10 12 0
7 Maastricht MB1 7 7 2 1 4 7 13 0
8 Eindhoven MB1 7 3 1 0 6 6 22 0
 
Meisjes B2 -  Subtopklasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Ede MB1 7 15 5 0 2 17 8 0
2 Kromhouters MB1 7 14 4 2 1 17 10 0
3 Zwolle MB2 7 14 4 2 1 11 5 0
4 EHV MB1 6 12 4 0 2 20 10 0
5 Bully MB1 7 8 2 2 3 11 15 0
6 Oosterbeek MB1 7 6 1 3 3 9 14 0
7 Upward MB1 6 5 1 2 3 9 8 0
8 Wageningen MB2 7 1 0 1 6 5 29 0
 
Meisjes B3 -  2e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Doetinchem MB1 7 21 7 0 0 33 5 0
2 Nijmegen MB3 7 16 5 1 1 15 8 0
3 Overbetuwe MB1 6 10 3 1 2 15 12 0
4 Westerduiven MB2 7 10 3 1 3 18 19 0
5 Arnhem MB2 6 8 2 2 2 12 18 0
6 Wijchen MB2 7 7 1 4 2 12 13 0
7 Wageningen MB3 7 4 1 1 5 9 12 0
8 Upward MB4 7 0 0 0 7 6 33 0
 
Meisjes B4 -  3e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Wageningen MB4 7 19 6 1 0 18 3 0
2 Druten MB2 7 12 3 3 1 13 8 0
3 Zevenaar MB2 7 12 3 3 1 11 6 0
4 Union MB4 7 11 3 2 2 18 7 0
5 Ede MB3 7 11 3 2 2 19 12 0
6 Kromhouters MB3 7 11 3 2 2 12 11 0
7 Bemmel MB3 7 8 2 2 3 12 10 0
8 Nijmegen MB5 7 5 1 2 4 5 16 0
9 Arnhem MB3 7 4 1 1 5 6 30 0
10 Beuningen MB3 7 3 1 0 6 3 14 0
 
Meisjes B5 -  4e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Bemmel MB5 7 18 6 0 1 24 8 0
2 Wageningen MB5 7 16 5 1 1 35 11 0
3 Oosterbeek MB5 7 13 4 1 2 13 10 0
4 Oude IJsselstreek MB2 7 10 3 1 3 22 17 0
5 Zevenaar MB3 7 9 3 0 4 16 19 0
6 Beuningen MB4 7 7 2 1 4 13 24 0
7 Doetinchem MB4 7 4 1 1 5 9 22 0
8 HCM MB5 7 4 1 1 5 9 30 0
 
Meisjes B6 -  4e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Westerduiven MB3 6 16 5 1 0 23 8 0
2 Dieren MB2 6 14 4 2 0 13 5 0
3 Druten MB3 6 10 3 1 2 17 6 0
4 Bemmel MB6 5 10 3 1 1 17 6 0
5 Arnhem MB5 6 7 2 1 3 9 15 0
6 Wageningen MB6 6 6 1 3 2 11 10 0
7 Upward MB7 6 5 1 2 3 10 14 0
8 Union MB7 7 4 1 1 5 7 29 0
9 Nijmegen MB7 6 3 1 0 5 5 19 0
 
Meisjes C1 -  IDC C
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Wageningen MC1 2 6 2 0 0 17 1 0
2 Nova MC1 2 4 1 1 0 3 2 0
3 Oss MC1 1 3 1 0 0 5 2 0
4 Maastricht MC1 2 1 0 1 1 4 7 0
5 Ede MC1 2 0 0 0 2 1 9 0
6 HOCO MC1 1 0 0 0 1 0 9 0
 
Meisjes C2 -  1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Zwolle MC3 1 3 1 0 0 3 1 0
2 Wijchen MC1 1 3 1 0 0 1 0 0
3 Wageningen MC2 2 3 1 0 1 3 3 0
4 Hattem MC1 2 3 1 0 1 2 2 0
5 Nijmegen MC3 1 0 0 0 1 1 2 0
6 Kromhouters MC1 1 0 0 0 1 1 3 0
 
Meisjes C3 -  2e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Overbetuwe MC1 2 6 2 0 0 13 5 0
2 Wageningen MC3 2 4 1 1 0 6 2 0
3 Zevenaar MC1 1 3 1 0 0 4 2 0
4 Union MC2 1 1 0 1 0 0 0 0
5 Ede MC2 2 0 0 0 2 4 9 0
6 Upward MC3 2 0 0 0 2 5 14 0
 
Meisjes C4 -  3e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Druten MC2 2 6 2 0 0 6 2 0
2 Wageningen MC4 2 4 1 1 0 4 3 0
3 Zevenaar MC2 2 3 1 0 1 3 4 0
4 Nijmegen MC5 2 3 1 0 1 3 4 0
5 Kromhouters MC2 2 1 0 1 1 2 3 0
6 Overbetuwe MC4 2 0 0 0 2 4 6 0
 
Meisjes C5 -  4e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Wageningen MC5 1 3 1 0 0 8 1 0
2 Wijchen MC4 1 3 1 0 0 3 0 0
3 Arnhem MC3 1 1 0 1 0 3 3 0
4 Upward MC6 1 1 0 1 0 3 3 0
5 Overbetuwe MC6 1 0 0 0 1 0 3 0
6 Doetinchem MC4 1 0 0 0 1 1 8 0
 
Meisjes C6 -  4e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Wageningen MC6 2 6 2 0 0 7 2 0
2 Oosterbeek MC6 2 6 2 0 0 10 6 0
3 QZ MC3 1 1 0 1 0 2 2 0
4 Oude IJsselstreek MC2 2 1 0 1 1 4 5 0
5 Wijchen MC5 2 0 0 0 2 6 10 0
6 Druten MC4 1 0 0 0 1 0 4 0
 
Meisjes D1 -  1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Wageningen MD1 2 6 2 0 0 7 1 0
2 Oosterbeek MD1 1 3 1 0 0 2 0 0
3 Kromhouters MD1 2 3 1 0 1 3 3 0
4 HCM MD1 1 1 0 1 0 1 1 0
5 Zutphen MD1 2 1 0 1 1 2 3 0
6 EHV MD1 2 0 0 0 2 0 7 0
 
Meisjes D2 -  2e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Druten MD2 2 6 2 0 0 10 1 0
2 Nijmegen MD3 2 6 2 0 0 2 0 0
3 Upward MD4 1 1 0 1 0 1 1 0
4 Oosterbeek MD3 2 1 0 1 1 1 3 0
5 Westerduiven MD2 2 0 0 0 2 1 9 0
6 Wageningen MD2 1 -3 0 0 1 0 1 3
 
Meisjes D3 -  2e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Wageningen MD3 2 6 2 0 0 7 2 0
2 Oude IJsselstreek MD1 1 3 1 0 0 5 1 0
3 Wijchen MD2 2 3 1 0 1 4 2 0
4 Arnhem MD4 1 1 0 1 0 1 1 0
5 Beuningen MD2 2 1 0 1 1 2 6 0
6 Zevenaar MD3 2 0 0 0 2 1 8 0
 
Meisjes D4 -  4e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Westerduiven MD3 2 6 2 0 0 8 2 0
2 Upward MD8 2 4 1 1 0 10 3 0
3 Druten MD4 1 3 1 0 0 3 2 0
4 HCM MD5 1 1 0 1 0 2 2 0
5 Arnhem MD5 2 0 0 0 2 4 6 0
6 Wageningen MD4 2 0 0 0 2 1 13 0
Jongste jeugd 
 
Jongens 8E1 -  1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
 
Jongens E1 -  1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
 
Jongens F1 -  1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
 
Jongens F2 -  1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
 
Meisjes 8E1 -  1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
 
Meisjes 8E2 -  1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
 
Meisjes 8E3 -  1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
 
Meisjes 8E4 -  1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
 
Meisjes E1 -  1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
 
Meisjes E2 -  1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
 
Meisjes E3 -  1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
 
Meisjes F1 -  1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
 
Meisjes F3 -  1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
 
Meisjes F4 -  1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
 
Meisjes F5 -  1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
 
Meisjes MixF2 -  1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
Zaalhockey 
 
Zaal Dames 1 -  NC
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 HGC D1 3 9 3 0 0 10 5 0
2 Rotterdam D1 3 3 1 0 2 11 11 0
3 MOP D1 3 3 1 0 2 9 11 0
4 Wageningen D1 3 3 1 0 2 8 11 0
 
Zaal Dames 2 -  Kruisfin I
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Wageningen D2 1 3 1 0 0 3 2 0
2 Groningen D2 1 0 0 0 1 2 3 0
 
Zaal Dames Jong 1 -  1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Wageningen DJ1 8 24 8 0 0 50 22 0
2 Apeldoorn DJ2 8 14 4 2 2 25 20 0
3 Overbetuwe DJ1 8 9 2 3 3 18 19 0
4 HCM DJ2 8 4 1 1 6 18 40 0
5 Goor DJ1 8 4 0 4 4 22 32 0
 
Zaal Heren 1 -  Top 12 Kruis
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Groningen H1 1 3 1 0 0 8 3 0
2 Wageningen H1 1 0 0 0 1 3 8 0
 
Zaal Jongens A1 -  Kruisfin
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Union JA1 1 3 1 0 0 8 2 0
2 Wageningen JA1 1 0 0 0 1 2 8 0
 
Zaal Jongens A12 -  Sub-topklasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Nijmegen JA12C 10 22 7 1 2 41 24 0
2 Ede JA12C 10 21 7 0 3 38 26 0
3 Union JA12C 10 15 5 0 5 35 32 0
4 Upward JA12C 10 14 4 2 4 29 35 0
5 Wageningen JA12C 10 10 3 1 6 26 39 0
6 Overbetuwe JA1 10 6 2 0 8 25 38 0
 
Zaal Jongens A2 -  2e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Druten JA1 9 21 7 0 2 44 22 0
2 Wageningen JA2 9 15 5 0 4 30 23 0
3 Nijmegen JA2 9 11 3 2 4 28 35 0
4 Bemmel JA1 9 5 1 2 6 29 51 0
 
Zaal Jongens B1 -  Topklasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Groningen JB1 8 21 7 0 1 57 24 0
2 Quick Stick JB1 8 15 5 0 3 43 36 0
3 Wageningen JB1 8 13 4 1 3 31 36 0
4 Upward JB1 8 10 3 1 4 30 36 0
5 Zwolle JB1 8 0 0 0 8 12 41 0
 
Zaal Jongens B12 -  Sub-topklasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Apeldoorn JB12c 10 30 10 0 0 73 24 0
2 Oosterbeek JB1 10 21 7 0 3 47 31 0
3 Zwolle JB12C 10 15 5 0 5 29 35 0
4 Wageningen JB12C 10 10 3 1 6 21 34 0
5 Deventer JB12C 10 7 2 1 7 29 47 0
6 Groningen JB2 10 5 1 2 7 20 48 0
 
Zaal Jongens B2 -  1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Union JB2 10 27 9 0 1 38 12 0
2 Overbetuwe JB1 10 24 8 0 2 39 22 0
3 Beuningen JB1 10 16 5 1 4 17 14 0
4 QZ JB1 10 12 4 0 6 28 26 0
5 Wageningen JB2 10 8 2 2 6 15 25 0
6 HCM JB12C 10 1 0 1 9 9 47 0
 
Zaal Jongens B3 -  2e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Apeldoorn JB3 8 24 8 0 0 55 16 0
2 Zevenaar JB1 8 15 5 0 3 47 21 0
3 Dieren JB1 8 10 3 1 4 28 30 0
4 Wageningen JB3 8 9 3 0 5 29 35 0
5 HCM JB2 8 1 0 1 7 8 65 0
 
Zaal Jongens C1 -  Kruisfin
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Deventer JC1 1 3 1 0 0 4 1 0
2 Wageningen JC1 1 0 0 0 1 1 4 0
 
Zaal Jongens C12 -  Sub-topklasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Apeldoorn JC12c 10 28 9 1 0 46 16 0
2 Deventer JC12C 10 22 7 1 2 41 13 0
3 Zwolle JC12C 10 12 4 0 6 15 21 0
4 Wageningen JC12C 10 12 4 0 6 16 33 0
5 Union JC12C 10 7 2 1 7 14 30 0
6 Nijmegen JC12C 10 7 2 1 7 13 32 0
 
Zaal Jongens C2 -  2e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Doetinchem JC1 10 24 8 0 2 50 30 0
2 Upward JC2 10 23 7 2 1 65 19 0
3 Nijmegen JC3 10 17 5 2 3 37 27 0
4 Apeldoorn JC3 10 15 5 0 5 35 32 0
5 Wageningen JC2 10 6 2 0 8 20 66 0
6 Westerduiven JC1 10 3 1 0 9 21 54 0
 
Zaal Jongens D1 -  1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Apeldoorn JD1 10 27 9 0 1 67 15 0
2 Nijmegen JD1 10 27 9 0 1 59 18 0
3 Ede JD1 10 16 5 1 4 37 32 0
4 Union JD1 10 13 4 1 5 37 31 0
5 Wageningen JD1 10 6 2 0 8 18 56 0
6 Upward JD1 10 0 0 0 10 8 74 0
 
Zaal Jongens D2 -  2e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Beuningen JD1 10 27 9 0 1 57 6 0
2 Zutphen JD2 10 27 9 0 1 49 11 0
3 Upward JD2 10 13 4 1 5 21 34 0
4 Wageningen JD2 10 10 3 1 6 24 34 0
5 Overbetuwe JD2 10 6 2 0 8 23 56 0
6 Arnhem JD2 10 6 2 0 8 19 52 0
 
Zaal Meisjes 6E1 -  1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
 
Zaal Meisjes 6E2 -  1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
 
Zaal Meisjes 6E3 -  1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
 
Zaal Meisjes 8E1 -  1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
 
Zaal Meisjes 8E2 -  1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
 
Zaal Meisjes 8E3 -  1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
 
Zaal Meisjes 8E4 -  1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
 
Zaal Meisjes A1 -  Poulewedstrijden
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 hdm MA1 2 4 1 1 0 5 2 0
2 Amsterdam MA1 2 4 1 1 0 4 3 0
3 Wageningen MA1 2 0 0 0 2 1 5 0
 
Zaal Meisjes A2 -  Sub-topklasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Kromhouters MA1 10 24 8 0 2 51 18 0
2 Wageningen MA2 10 23 7 2 1 34 25 0
3 Zutphen MA1 10 19 6 1 3 30 21 0
4 Zwolle MA2 10 11 3 2 5 29 44 0
5 Upward MA1 10 6 1 3 6 20 32 0
6 Nijmegen MA12C 10 2 0 2 8 20 44 0
 
Zaal Meisjes A3 -  1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Arnhem MA1 10 27 9 0 1 42 15 0
2 Union MA3 10 21 7 0 3 46 20 0
3 Wageningen MA3 10 19 6 1 3 31 28 0
4 Nijmegen MA3 10 13 4 1 5 30 30 0
5 Ede MA2 10 7 2 1 7 16 49 0
6 Bemmel MA12C 10 1 0 1 9 14 37 0
 
Zaal Meisjes A4 -  2e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 QZ MA12C 10 28 9 1 0 59 7 0
2 Wageningen MA4 10 20 6 2 2 32 37 0
3 Druten MA2 10 14 4 2 4 33 33 0
4 Bemmel MA3 10 13 3 4 3 20 21 0
5 Bemmel MA2 10 8 2 2 6 20 35 0
6 Union MA6 10 1 0 1 9 17 48 0
 
Zaal Meisjes B1 -  Topklasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Nijmegen MB1 8 21 7 0 1 47 18 0
2 Kromhouters MB1 8 16 5 1 2 36 15 0
3 Wageningen MB1 8 14 4 2 2 27 22 0
4 Union MB1 8 4 1 1 6 15 37 0
5 Groningen MB1 8 3 1 0 7 10 43 0
 
Zaal Meisjes B12 -  Sub-topklasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Zwolle MB12C 10 27 9 0 1 39 14 0
2 Wageningen MB12C 10 24 8 0 2 40 28 0
3 Ede MB12C 10 16 5 1 4 27 22 0
4 Upward MB12C 10 9 2 3 5 22 33 0
5 Deventer MB12C 10 8 2 2 6 20 29 0
6 Kromhouters MB12C 10 2 0 2 8 16 38 0
 
Zaal Meisjes B2 -  Sub-topklasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Ede MB1 12 29 9 2 1 62 24 0
2 Zwolle MB2 12 21 6 3 3 38 24 0
3 Upward MB1 12 20 6 2 4 49 31 0
4 HCM MB1 12 20 6 2 4 34 34 0
5 Apeldoorn MB1 12 20 5 5 2 42 37 0
6 Wageningen MB2 12 7 2 1 9 22 56 0
7 Zutphen MB1 12 1 0 1 11 20 61 0
 
Zaal Meisjes B23C -  Sub-topklasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Oosterbeek MB1 10 30 10 0 0 53 14 0
2 Apeldoorn MB12c 10 20 6 2 2 34 28 0
3 Wageningen MB23C 10 14 4 2 4 31 24 0
4 Bemmel MB12C 10 14 4 2 4 23 34 0
5 Union MB2 10 7 2 1 7 21 38 0
6 HCM MB12C 10 1 0 1 9 21 45 0
 
Zaal Meisjes B3 -  1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Kromhouters MB2 7 17 5 2 0 26 13 0
2 Bemmel MB2 8 16 5 1 2 24 16 0
3 QZ MB12C 7 11 3 2 2 14 10 0
4 Beuningen MB12C 8 6 2 0 6 21 29 0
5 Wageningen MB3 8 4 1 1 6 11 28 0
 
Zaal Meisjes B4 -  1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Arnhem MB12C 10 22 7 1 2 32 16 0
2 Upward MB2 10 21 7 0 3 28 13 0
3 Wageningen MB4 10 21 7 0 3 17 11 0
4 HCM MB2 10 10 3 1 6 20 25 0
5 Mezen MB2 10 7 2 1 7 15 29 0
6 Overbetuwe MB3 10 7 2 1 7 11 29 0
 
Zaal Meisjes B5 -  2e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Ede MB3 10 25 8 1 1 69 14 0
2 Beuningen MB2 10 22 7 1 2 51 16 0
3 Bemmel MB4 10 18 6 0 4 36 24 0
4 Wageningen MB5 10 12 4 0 6 30 25 0
5 Nijmegen MB5 10 12 4 0 6 29 38 0
6 Union MB7 10 0 0 0 10 4 102 0
 
Zaal Meisjes B6 -  3e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Upward MB5 10 27 9 0 1 48 22 0
2 Bemmel MB5 10 18 6 0 4 22 25 0
3 Wageningen MB6 10 18 5 3 2 35 14 0
4 Ede MB5 10 17 5 2 3 24 21 0
5 HCM MB5 10 4 1 1 8 15 36 0
6 Kromhouters MB4 10 3 1 0 9 9 35 0
 
Zaal Meisjes C1 -  Kruisfin
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Zwolle MC1 1 3 1 0 0 3 1 0
2 Wageningen MC1 1 0 0 0 1 1 3 0
 
Zaal Meisjes C12 -  Sub-topklasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Union MC1 10 23 7 2 1 50 19 0
2 Nijmegen MC12C 10 21 7 0 3 54 21 0
3 Ede MC1 10 19 6 1 3 41 29 0
4 Wageningen MC12C 10 11 3 2 5 30 35 0
5 Beuningen MC1 10 10 3 1 6 32 50 0
6 Overbetuwe MC1 10 3 1 0 9 15 68 0
 
Zaal Meisjes C2 -  1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Wageningen MC2 8 20 6 2 0 33 12 0
2 QZ MC12C 8 13 4 1 3 31 20 0
3 Beuningen MC12C 8 13 4 1 3 25 16 0
4 Union MC3 8 12 4 0 4 18 23 0
5 Overbetuwe MC2 8 0 0 0 8 3 39 0
 
Zaal Meisjes C3 -  1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Wageningen MC3 10 27 9 0 1 63 18 0
2 Zevenaar MC1 10 27 9 0 1 59 20 0
3 Ede MC3 10 12 4 0 6 26 36 0
4 Overbetuwe MC4 10 12 4 0 6 29 48 0
5 Lochem MC2 10 9 3 0 7 29 46 0
6 Doetinchem MC2 10 3 1 0 9 13 51 0
 
Zaal Meisjes C34C -  2e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Wageningen MC34C 8 22 7 1 0 36 13 0
2 Ares MC3 8 14 4 2 2 23 13 0
3 Zevenaar MC2 8 13 4 1 3 22 16 0
4 Deventer MC5 8 7 2 1 5 15 32 0
5 Westerduiven MC2 8 1 0 1 7 7 29 0
 
Zaal Meisjes C4 -  2e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Beuningen MC2 10 25 8 1 1 58 11 0
2 Kromhouters MC12C 10 25 8 1 1 55 9 0
3 Nijmegen MC4 10 20 6 2 2 34 21 0
4 Wageningen MC4 10 12 4 0 6 33 42 0
5 Bemmel MC5 10 3 1 0 9 13 48 0
6 Overbetuwe MC6 10 3 1 0 9 11 73 0
 
Zaal Meisjes C5 -  3e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Ede MC4 10 25 8 1 1 42 20 0
2 Wageningen MC5 10 22 7 1 2 37 13 0
3 Bemmel MC4 10 22 7 1 2 40 25 0