Handige links
Business partner
T&AC
WMHC T&AC
Fotoalbum
WMHC
Bezoekadres
Sportpark de Bongerd
Bornsesteeg 10
6708 PE Wageningen
Tel: 0317 - 41 16 31

Postadres
WMHC
Postbus 529
6700 AM Wageningen
Facebook
Heren Veteranen B

Teamfoto

Teamondersteuning
Aanvoerder Rob Kuiper
Trainer Ina van Lunteren

Nog 7 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
8 mei !Oefenwedstrijd 65+
21:00 thuis Veld 1
8 mei !Oefenwedstrijd 65+
21:00 thuis Veld 2
  oefenpot tegen 65+ 
12 mei 7571 Apeldoorn HD
14:15 14:45 thuis Veld 2
19 mei 7579 MHC Dieren HA
35
09:55 11:00 uit route
26 mei 7594 HCM Arnhem HB
Let op: uittenue mee!
25
10:05 11:00 uit route
2 jun 8730 M.H.C. Oosterbeek HB
12:15 12:45 thuis Veld 4
16 jun 7612 Arnhemse Mixed Hockey Club Upward HD
20
uit route
4 thuiswedstrijden en 3 uit-wedstrijden.

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Dieren HA 15 42 14 0 1 60 15 0
2 Arnhem HD 16 42 13 3 0 63 16 0
3 Oosterbeek HB 15 28 8 4 3 37 28 0
4 Upward HD 16 27 8 3 5 31 28 0
5 Wageningen HB 15 26 7 5 3 41 30 0
6 HCM HB 15 17 5 2 8 20 30 0
7 Upward HC 15 16 4 4 7 21 30 0
8 Flevoland HA 16 15 4 3 9 27 32 0
9 Ede HA 16 15 4 3 9 17 41 0
10 Apeldoorn HD 15 7 2 1 12 7 41 0
11 Apeldoorn HC 16 5 1 2 13 10 43 0

Uitslagenmatrix
  Dieren HAEde HAFlevoland HAOosterbeek HBUpward HCUpward HDWageningen HBApeldoorn HDHCM HBApeldoorn HCArnhem HD
Dieren HA   4-0 4-0 2-0 7-2 4-0 2-1 9-0 1-5
Ede HA 1-3   1-0 3-4 2-2 1-1 0-1 0-3 1-8
Flevoland HA 1-3   2-5 0-0 3-0 1-4 3-0 7-1 1-2
Oosterbeek HB 2-1 2-1   2-3 2-2 3-1 4-2 1-4
Upward HC 1-4 1-2 3-3   2-2 4-1 0-2 1-0 0-1
Upward HD 2-5 0-1 1-1 1-1 3-0   3-2 2-0 1-2
Wageningen HB 2-5 4-2 5-2 3-2 2-3   3-2 1-1 3-4
Apeldoorn HD 0-2 0-1 0-4 2-2 1-4 0-5   0-2 0-2
HCM HB 0-0 1-5 0-1 1-3 2-0   2-2
Apeldoorn HC 0-5 1-1 0-1 0-2 0-3 1-2 0-1 1-2   1-2
Arnhem HD 7-0 4-1 2-2 5-0 2-2 6-0 7-0  

Uitslagen
ZONDAG 9 SEPTEMBER 2018
.. Apeldoorn HC Upward HC 0-2 Definitief
.. Upward HD Oosterbeek HB 1-1 Definitief
.. Ede HA Apeldoorn HD 0-1 Definitief
.. Flevoland HA Dieren HA 1-3 Definitief
.. Arnhem HD Wageningen HB 2-2 Definitief
DONDERDAG 13 SEPTEMBER 2018
.. Apeldoorn HD Apeldoorn HC 0-2 Definitief
ZONDAG 16 SEPTEMBER 2018
.. Dieren HA Ede HA 4-0 Definitief
.. HCM HB Upward HD 1-3 Definitief
.. Wageningen HB Flevoland HA 5-2 Definitief
.. Oosterbeek HB Arnhem HD 1-4 Definitief
ZONDAG 23 SEPTEMBER 2018
.. Apeldoorn HC Dieren HA 0-5 Definitief
.. Flevoland HA Oosterbeek HB 2-5 Definitief
.. Arnhem HD Upward HD 5-0 Definitief
.. Upward HC HCM HB 0-2 Definitief
.. Ede HA Wageningen HB 1-1 Definitief
ZONDAG 30 SEPTEMBER 2018
.. HCM HB Arnhem HD 2-2 Definitief
.. Oosterbeek HB Ede HA 2-1 Definitief
.. Apeldoorn HD Upward HC 2-2 Definitief
.. Wageningen HB Apeldoorn HC 1-1 Definitief
.. Upward HD Flevoland HA 1-1 Definitief
ZONDAG 7 OKTOBER 2018
.. Ede HA Upward HD 2-2 Definitief
.. Apeldoorn HD HCM HB 0-2 Definitief
.. Apeldoorn HC Oosterbeek HB 0-1 Definitief
.. Upward HC Dieren HA 1-4 Definitief
.. Flevoland HA Arnhem HD 1-2 Definitief
ZONDAG 28 OKTOBER 2018
.. Arnhem HD Ede HA 7-0 Definitief
.. Upward HD Apeldoorn HC 2-0 Definitief
.. Wageningen HB Upward HC 3-2 Definitief
.. Dieren HA Apeldoorn HD 4-0 Definitief
.. HCM HB Flevoland HA 0-0 Definitief
ZONDAG 4 NOVEMBER 2018
.. Ede HA Flevoland HA 1-0 Definitief
.. Upward HC Oosterbeek HB 3-3 Definitief
.. Apeldoorn HD Wageningen HB 0-5 Definitief
.. Apeldoorn HC Arnhem HD 1-2 Definitief
.. Dieren HA HCM HB 2-1 Definitief
ZONDAG 11 NOVEMBER 2018
.. Upward HD Upward HC 3-0 Definitief
.. Wageningen HB Dieren HA 2-5 Definitief
.. Flevoland HA Apeldoorn HC 7-1 Definitief
.. Oosterbeek HB Apeldoorn HD 3-1 Definitief
.. Ede HA HCM HB 0-3 Definitief
ZONDAG 18 NOVEMBER 2018
.. Upward HC Arnhem HD 0-1 Definitief
.. Dieren HA Oosterbeek HB 2-0 Definitief
.. Wageningen HB HCM HB 3-2 Definitief
ZONDAG 25 NOVEMBER 2018
.. Arnhem HD Apeldoorn HD 6-0 Definitief
.. Upward HD Dieren HA 2-5 Definitief
.. Oosterbeek HB Wageningen HB 2-2 Definitief
.. Apeldoorn HC HCM HB 1-2 Definitief
.. Flevoland HA Upward HC 0-0 Definitief
ZONDAG 2 DECEMBER 2018
.. HCM HB Upward HC 0-1 Definitief
.. Apeldoorn HD Upward HD 1-4 Definitief
.. Apeldoorn HC Ede HA 1-1 Definitief
ZONDAG 17 FEBRUARI 2019
.. Wageningen HB Upward HD 2-3 Definitief
ZONDAG 24 FEBRUARI 2019
.. Oosterbeek HB Upward HD 2-3 Definitief
DONDERDAG 28 FEBRUARI 2019
.. HCM HB Oosterbeek HB 1-5 Definitief
ZONDAG 3 MAART 2019
.. Apeldoorn HD Flevoland HA 0-4 Definitief
.. Upward HC Ede HA 1-2 Definitief
.. Dieren HA Arnhem HD 1-5 Definitief
ZONDAG 10 MAART 2019
.. Apeldoorn HD Ede HA 0-1 Definitief
.. Dieren HA Flevoland HA 4-0 Definitief
.. Wageningen HB Arnhem HD 3-4 Definitief
.. Upward HC Apeldoorn HC 1-0 Definitief
ZONDAG 17 MAART 2019
.. Upward HD HCM HB 3-2 Definitief
.. Arnhem HD Oosterbeek HB 2-2 Definitief
.. Apeldoorn HC Apeldoorn HD 0-1 Definitief
.. Ede HA Dieren HA 1-3 Definitief
.. Flevoland HA Wageningen HB 1-4 Definitief
ZONDAG 24 MAART 2019
.. Upward HD Arnhem HD 1-2 Definitief
.. Oosterbeek HB Flevoland HA 2-1 Definitief
.. Dieren HA Apeldoorn HC 9-0 Definitief
.. Wageningen HB Ede HA 4-2 Definitief
ZONDAG 31 MAART 2019
.. Arnhem HD HCM HB 7-0 Definitief
.. Flevoland HA Upward HD 3-0 Definitief
.. Upward HC Apeldoorn HD 4-1 Definitief
.. Ede HA Oosterbeek HB 3-4 Definitief
.. Apeldoorn HC Wageningen HB 1-2 Definitief
ZONDAG 7 APRIL 2019
.. HCM HB Apeldoorn HD 2-0 Definitief
.. Dieren HA Upward HC 7-2 Definitief
.. Oosterbeek HB Apeldoorn HC 4-2 Definitief
.. Upward HD Ede HA 0-1 Definitief
.. Arnhem HD Flevoland HA 4-1 Definitief
ZONDAG 14 APRIL 2019
.. Ede HA Arnhem HD 1-8 Definitief
.. Apeldoorn HC Upward HD 0-3 Definitief
.. Flevoland HA HCM HB 3-0 Definitief
.. Apeldoorn HD Dieren HA 0-2 Definitief
.. Upward HC Wageningen HB 2-2 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 12 MEI 2019
  Arnhem HD Apeldoorn HC 11:00 Sportp. Beekhuizen
  Flevoland HA Ede HA 11:00 Sportp. 'De West'
  HCM HB Dieren HA 11:00 Sportp. Drielsedijk
  Oosterbeek HB Upward HC 12:45 Sportpark 'De Bilderberg'
  Wageningen HB Apeldoorn HD 14:45 Sportpark 'De Bongerd'
ZONDAG 19 MEI 2019
  Apeldoorn HC Flevoland HA 13:00 Sportpark Orderbos
  Apeldoorn HD Oosterbeek HB 15:00 Sportpark Orderbos
  Dieren HA Wageningen HB 11:00 Nieuw sportcomplex MHC Dieren
  HCM HB Ede HA 11:30 Sportp. Drielsedijk
  Upward HC Upward HD Sportpark 'De Bakenberg'
ZONDAG 26 MEI 2019
  Arnhem HD Upward HC 12:30 Sportp. Beekhuizen
  Ede HA Apeldoorn HC 10:45 Sportp. 'De Bosrand'
  HCM HB Wageningen HB 11:00 Sportp. Drielsedijk
  Oosterbeek HB Dieren HA 11:15 Sportpark 'De Bilderberg'
  Upward HD Apeldoorn HD Sportpark 'De Bakenberg'
ZONDAG 2 JUNI 2019
  Apeldoorn HD Arnhem HD Sportpark Orderbos
  Dieren HA Upward HD 11:00 Nieuw sportcomplex MHC Dieren
  HCM HB Apeldoorn HC 11:00 Sportp. Drielsedijk
  Upward HC Flevoland HA Sportpark 'De Bakenberg'
  Wageningen HB Oosterbeek HB 12:45 Sportpark 'De Bongerd'
ZONDAG 16 JUNI 2019
  Arnhem HD Dieren HA 11:00 Sportp. Beekhuizen
  Ede HA Upward HC 12:45 Sportp. 'De Bosrand'
  Flevoland HA Apeldoorn HD 14:30 Sportp. 'De West'
  Oosterbeek HB HCM HB 11:00 Sportpark 'De Bilderberg'
  Upward HD Wageningen HB Sportpark 'De Bakenberg'

Hoofdsponsors
Business partner
Business partner
Business partner

Sportiviteit & respect


Statistieken
Aantal leden (info) 1037
Nu online 64
Leden met @ 99,6%
SMS Bereik (teams) 71,5%