Handige links
Business partner
T&AC
WMHC T&AC
Fotoalbum
WMHC
Bezoekadres
Sportpark de Bongerd
Bornsesteeg 10
6708 PE Wageningen
Tel: 0317 - 41 16 31

Postadres
WMHC
Postbus 529
6700 AM Wageningen
Facebook
Dames Veteranen A

Teamfoto

Teamondersteuning
Aanvoerder Marja Kanning
Aanvoerder Marlou van Iersel
Trainer Jos Nonnekes
Aanvoerder Ingeborg Leene

Nog 5 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
12 mei 8440 HCQZ DA
10:30 11:00 thuis Veld 1
19 mei 8445 Arnhemse Mixed Hockey Club Upward DB
20
uit route
26 mei 8453 THCC De Kromhouters DA
30
14:00 15:00 uit route
2 jun 8455 Enschedese hockeyclub Prinses Wilhelmina DA
12:15 12:45 thuis Veld 1
16 jun 8464 DHV DA
50
11:25 12:45 uit route
2 thuiswedstrijden en 3 uit-wedstrijden.

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Oosterbeek DA 17 40 13 1 3 64 20 0
2 Almelo DA 17 37 11 4 2 62 25 0
3 Deventer DA 17 32 10 2 5 49 27 0
4 Zwolle DA 17 32 9 5 3 37 25 0
5 Union DA 17 29 9 2 6 48 38 0
6 Wageningen DA 17 27 8 3 6 40 26 0
7 Kromhouters DA 17 22 7 1 9 41 35 0
8 Upward DB 17 19 6 1 10 29 44 0
9 QZ DA 17 18 5 3 9 28 39 0
10 Bemmel DA 17 18 5 3 9 30 58 0
11 PW DA 17 13 3 4 10 23 42 0
12 Apeldoorn DA 17 4 1 1 15 13 85 0

Uitslagenmatrix
  Almelo DAApeldoorn DADeventer DAKromhouters DAWageningen DAPW DAUpward DBQZ DAOosterbeek DAZwolle DAUnion DABemmel DA
Almelo DA   5-0 6-1 3-0 3-1 1-2 4-1 5-3 1-0 7-0
Apeldoorn DA   0-5 1-5 0-9 0-3 0-4 0-9 3-7 3-3
Deventer DA 2-2 5-0   3-0 0-0 5-0 1-3 4-1 6-2
Kromhouters DA 2-4 6-0 1-2   5-0 2-3 3-2 1-1 3-0
Wageningen DA 2-2 4-0 3-2 3-2   1-0 0-3 1-3 2-0 2-5
PW DA 4-0 1-3 0-6   1-0 3-3 1-1 1-2 2-5
Upward DB 0-5 1-2 1-0 1-1   4-1 3-2 1-2 1-6 6-1
QZ DA 4-4 0-4 0-1 1-1 5-0   1-3 1-1 1-0 1-0
Oosterbeek DA 7-0 5-0 1-0 2-1 4-1 6-2   2-0 6-0
Zwolle DA 3-3 5-2 3-2 3-2 1-1 4-0 2-0 5-1 0-3  
Union DA 4-2 3-2 2-4 3-2 2-0 6-4 5-1 2-3  
Bemmel DA 0-5 4-1 3-5 1-5 1-0 1-7 3-2 0-0 3-3  

Uitslagen
ZONDAG 9 SEPTEMBER 2018
.. Deventer DA PW DA 0-0 Definitief
.. Apeldoorn DA Wageningen DA 0-9 Definitief
.. Union DA Upward DB 5-1 Definitief
.. Oosterbeek DA QZ DA 6-2 Definitief
.. Zwolle DA Almelo DA 3-3 Definitief
.. Bemmel DA Kromhouters DA 3-5 Definitief
ZONDAG 16 SEPTEMBER 2018
.. Kromhouters DA Deventer DA 1-2 Definitief
.. Almelo DA Bemmel DA 7-0 Definitief
.. QZ DA Zwolle DA 1-1 Definitief
.. Upward DB Oosterbeek DA 3-2 Definitief
.. Wageningen DA Union DA 2-0 Definitief
.. PW DA Apeldoorn DA 4-0 Definitief
ZONDAG 23 SEPTEMBER 2018
.. Almelo DA Kromhouters DA 6-1 Definitief
.. Apeldoorn DA Deventer DA 0-5 Definitief
.. Union DA PW DA 6-4 Definitief
.. Oosterbeek DA Wageningen DA 1-0 Definitief
.. Zwolle DA Upward DB 2-0 Definitief
.. Bemmel DA QZ DA 3-2 Definitief
ZONDAG 30 SEPTEMBER 2018
.. Kromhouters DA Apeldoorn DA 6-0 Definitief
.. QZ DA Almelo DA 4-4 Definitief
.. Upward DB Bemmel DA 6-1 Definitief
.. Wageningen DA Zwolle DA 1-3 Definitief
.. PW DA Oosterbeek DA 3-3 Definitief
.. Deventer DA Union DA 6-2 Definitief
ZONDAG 7 OKTOBER 2018
.. Zwolle DA PW DA 4-0 Definitief
.. Oosterbeek DA Deventer DA 5-0 Definitief
.. Union DA Apeldoorn DA 3-2 Definitief
.. QZ DA Kromhouters DA 0-1 Definitief
.. Almelo DA Upward DB 1-2 Definitief
.. Bemmel DA Wageningen DA 1-5 Definitief
ZONDAG 28 OKTOBER 2018
.. Kromhouters DA Union DA 1-1 Definitief
.. Upward DB QZ DA 4-1 Definitief
.. Apeldoorn DA Oosterbeek DA 0-9 Definitief
.. Wageningen DA Almelo DA 2-2 Definitief
.. PW DA Bemmel DA 2-5 Definitief
.. Deventer DA Zwolle DA 4-1 Definitief
ZONDAG 4 NOVEMBER 2018
.. Almelo DA PW DA 3-1 Definitief
.. QZ DA Wageningen DA 1-1 Definitief
.. Oosterbeek DA Union DA 2-0 Definitief
.. Zwolle DA Apeldoorn DA 5-2 Definitief
.. Bemmel DA Deventer DA 4-1 Definitief
.. Upward DB Kromhouters DA 1-0 Definitief
ZONDAG 11 NOVEMBER 2018
.. Apeldoorn DA Bemmel DA 3-3 Definitief
.. Deventer DA Almelo DA 2-2 Definitief
.. PW DA QZ DA 1-0 Definitief
.. Wageningen DA Upward DB 1-0 Definitief
.. Kromhouters DA Oosterbeek DA 3-2 Definitief
.. Union DA Zwolle DA 2-3 Definitief
ZONDAG 18 NOVEMBER 2018
.. Almelo DA Apeldoorn DA 5-0 Definitief
.. QZ DA Deventer DA 0-4 Definitief
.. Upward DB PW DA 1-1 Definitief
.. Wageningen DA Kromhouters DA 3-2 Definitief
.. Zwolle DA Oosterbeek DA 0-3 Definitief
.. Bemmel DA Union DA 3-3 Definitief
ZONDAG 25 NOVEMBER 2018
.. Zwolle DA Kromhouters DA 3-2 Definitief
.. Union DA Almelo DA 4-2 Definitief
.. Deventer DA Upward DB 5-0 Definitief
.. Oosterbeek DA Bemmel DA 6-0 Definitief
.. Apeldoorn DA QZ DA 0-4 Definitief
.. PW DA Wageningen DA 0-6 Definitief
WOENSDAG 28 NOVEMBER 2018
.. QZ DA Union DA 1-0 Definitief
ZONDAG 2 DECEMBER 2018
.. Bemmel DA Zwolle DA 0-0 Definitief
.. QZ DA Oosterbeek DA 1-3 Definitief
.. Wageningen DA Deventer DA 3-2 Definitief
ZONDAG 9 DECEMBER 2018
.. Almelo DA Oosterbeek DA 5-3 Definitief
ZONDAG 3 MAART 2019
.. Kromhouters DA PW DA 5-0 Definitief
.. Upward DB Apeldoorn DA 1-2 Definitief
ZONDAG 10 MAART 2019
.. Kromhouters DA Bemmel DA 3-0 Definitief
.. Almelo DA Zwolle DA 1-0 Definitief
.. Upward DB Union DA 1-6 Definitief
.. Wageningen DA Apeldoorn DA 4-0 Definitief
.. PW DA Deventer DA 1-3 Definitief
ZONDAG 17 MAART 2019
.. Deventer DA Kromhouters DA 3-0 Definitief
.. Apeldoorn DA PW DA 0-3 Definitief
.. Union DA Wageningen DA 2-0 Definitief
.. Oosterbeek DA Upward DB 4-1 Definitief
.. Zwolle DA QZ DA 5-1 Definitief
.. Bemmel DA Almelo DA 0-5 Definitief
ZONDAG 24 MAART 2019
.. PW DA Union DA 1-2 Definitief
.. Wageningen DA Oosterbeek DA 0-3 Definitief
.. Upward DB Zwolle DA 1-2 Definitief
.. QZ DA Bemmel DA 1-0 Definitief
.. Kromhouters DA Almelo DA 2-4 Definitief
.. Deventer DA Apeldoorn DA 5-0 Definitief
WOENSDAG 27 MAART 2019
.. Bemmel DA Upward DB 1-7 Definitief
ZONDAG 31 MAART 2019
.. Almelo DA QZ DA 4-1 Definitief
.. Apeldoorn DA Kromhouters DA 1-5 Definitief
.. Union DA Deventer DA 2-4 Definitief
.. Oosterbeek DA PW DA 2-1 Definitief
.. Zwolle DA Wageningen DA 1-1 Definitief
ZONDAG 7 APRIL 2019
.. Kromhouters DA QZ DA 2-3 Definitief
.. Upward DB Almelo DA 0-5 Definitief
.. PW DA Zwolle DA 1-1 Definitief
.. Deventer DA Oosterbeek DA 1-3 Definitief
.. Apeldoorn DA Union DA 3-7 Definitief
.. Wageningen DA Bemmel DA 2-5 Definitief
ZONDAG 14 APRIL 2019
.. Zwolle DA Deventer DA 3-2 Definitief
.. Oosterbeek DA Apeldoorn DA 7-0 Definitief
.. Union DA Kromhouters DA 3-2 Definitief
.. QZ DA Upward DB 5-0 Definitief
.. Almelo DA Wageningen DA 3-0 Definitief
.. Bemmel DA PW DA 1-0 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZATERDAG 4 MEI 2019
  Almelo DA Union DA 12:00 Sportpark Hinseveld
ZONDAG 12 MEI 2019
  Apeldoorn DA Zwolle DA 10:45 Sportpark Orderbos
  Deventer DA Bemmel DA 10:45 Sportpark 'De Achterhoek'
  Kromhouters DA Upward DB 12:45 Sportp. Rauwenhof
  PW DA Almelo DA 9:30 Erve 'Het Slagman'
  Union DA Oosterbeek DA 11:00 Sportp. 'De Kluis'
  Wageningen DA QZ DA 11:00 Sportpark 'De Bongerd'
ZONDAG 19 MEI 2019
  Almelo DA Deventer DA 10:45 Sportpark Hinseveld
  Bemmel DA Apeldoorn DA 13:00 Sportp. Ressen
  Oosterbeek DA Kromhouters DA 11:00 Sportpark 'De Bilderberg'
  QZ DA PW DA 10:45 Sportpark Staddijk
  Upward DB Wageningen DA Sportpark 'De Bakenberg'
  Zwolle DA Union DA 14:30 Sportpark Het Hoge Laar
ZONDAG 26 MEI 2019
  Apeldoorn DA Almelo DA 11:00 Sportpark Orderbos
  Deventer DA QZ DA 10:45 Sportpark 'De Achterhoek'
  Kromhouters DA Wageningen DA 15:00 Sportp. Rauwenhof
  Oosterbeek DA Zwolle DA 10:45 Sportpark 'De Bilderberg'
  PW DA Upward DB 15:00 Erve 'Het Slagman'
  Union DA Bemmel DA 10:15 Sportp. 'De Kluis'
ZONDAG 2 JUNI 2019
  Bemmel DA Oosterbeek DA 11:00 Sportp. Ressen
  Kromhouters DA Zwolle DA 11:00 Sportp. Rauwenhof
  QZ DA Apeldoorn DA 10:15 Sportpark Staddijk
  Upward DB Deventer DA Sportpark 'De Bakenberg'
  Wageningen DA PW DA 12:45 Sportpark 'De Bongerd'
ZONDAG 16 JUNI 2019
  Apeldoorn DA Upward DB 11:00 Sportpark Orderbos
  Deventer DA Wageningen DA 12:45 Sportpark 'De Achterhoek'
  Oosterbeek DA Almelo DA 13:00 Sportpark 'De Bilderberg'
  PW DA Kromhouters DA 12:45 Erve 'Het Slagman'
  Union DA QZ DA 11:00 Sportp. 'De Kluis'
  Zwolle DA Bemmel DA 12:15 Sportpark Het Hoge Laar

Hoofdsponsors
Business partner
Business partner
Business partner

Sportiviteit & respect


Statistieken
Aantal leden (info) 1037
Nu online 91
Leden met @ 99,6%
SMS Bereik (teams) 71,5%