header foto header foto header foto header foto
 

Dames Veteranen A

 

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Apeldoorn D30C Deventer D30A 11:00
Bemmel D30A Almelo D30A 12:45
Beuningen D30A PW D30A 11:00
QZ D30A Oosterbeek D30A 14:45
Union D30A Zwolle D30A 10:45
Wageningen D30A Kromhouters D30A 10:45

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Deventer D30A 19 45 14 3 2
2 Almelo D30A 19 40 12 4 3
3 Oosterbeek D30A 19 39 12 3 4
4 QZ D30A 19 35 10 5 4
5 Wageningen D30A 19 32 9 5 5
6 Zwolle D30A 19 29 8 5 6
7 Apeldoorn D30C 19 24 7 3 9
8 PW D30A 19 23 7 2 10
9 Bemmel D30A 19 20 6 2 11
10 Union D30A 19 16 4 4 11
11 Kromhouters D30A 19 15 4 3 12
12 Beuningen D30A 19 4 1 1 17

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
22 mei THCC De Kromhouters D30A 10:45 thuis - Veld 1
29 mei HC Zwolle D30A 12:45 uit
12 jun DHV D30A 10:45 thuis - Veld 1

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 5 SEPTEMBER 2021
Apeldoorn D30C Almelo D30A 2-6
Union D30A PW D30A 3-2
Kromhouters D30A Deventer D30A 0-5
QZ D30A Beuningen D30A 5-0
Wageningen D30A Oosterbeek D30A 2-2
Zwolle D30A Bemmel D30A 1-0
ZONDAG 12 SEPTEMBER 2021
Bemmel D30A QZ D30A 6-0
Beuningen D30A Apeldoorn D30C 0-3
Oosterbeek D30A Kromhouters D30A 9-2
PW D30A Wageningen D30A 1-6
Deventer D30A Zwolle D30A 6-0
Almelo D30A Union D30A 3-0
ZONDAG 19 SEPTEMBER 2021
Apeldoorn D30C QZ D30A 2-5
Wageningen D30A Almelo D30A 3-3
Zwolle D30A Oosterbeek D30A 2-4
Kromhouters D30A PW D30A 2-4
Union D30A Beuningen D30A 2-4
Deventer D30A Bemmel D30A 6-0
ZONDAG 26 SEPTEMBER 2021
Bemmel D30A Apeldoorn D30C 4-5
Oosterbeek D30A Deventer D30A 3-1
PW D30A Zwolle D30A 3-1
Beuningen D30A Wageningen D30A 1-10
QZ D30A Union D30A 2-2
Almelo D30A Kromhouters D30A 2-2
ZONDAG 3 OKTOBER 2021
Oosterbeek D30A Bemmel D30A 1-0
Kromhouters D30A Beuningen D30A 6-0
Deventer D30A PW D30A 3-2
Union D30A Apeldoorn D30C 3-3
Zwolle D30A Almelo D30A 2-5
Wageningen D30A QZ D30A 0-3
ZONDAG 10 OKTOBER 2021
Beuningen D30A Zwolle D30A 0-6
Bemmel D30A Union D30A 3-0
PW D30A Oosterbeek D30A 0-4
Almelo D30A Deventer D30A 1-5
QZ D30A Kromhouters D30A 1-0
Apeldoorn D30C Wageningen D30A 4-4
ZONDAG 31 OKTOBER 2021
Oosterbeek D30A Almelo D30A 3-3
Kromhouters D30A Apeldoorn D30C 4-5
Zwolle D30A QZ D30A 4-1
Deventer D30A Beuningen D30A 6-0
Wageningen D30A Union D30A 6-1
PW D30A Bemmel D30A 5-0
ZONDAG 7 NOVEMBER 2021
QZ D30A Deventer D30A 1-1
Beuningen D30A Oosterbeek D30A 0-11
Union D30A Kromhouters D30A 5-4
Bemmel D30A Wageningen D30A 5-3
Apeldoorn D30C Zwolle D30A 0-0
Almelo D30A PW D30A 0-2
ZONDAG 14 NOVEMBER 2021
Zwolle D30A Union D30A 4-1
PW D30A Beuningen D30A 4-0
Oosterbeek D30A QZ D30A 1-2
Almelo D30A Bemmel D30A 3-2
Kromhouters D30A Wageningen D30A 2-0
Deventer D30A Apeldoorn D30C 4-0
ZONDAG 21 NOVEMBER 2021
Beuningen D30A Almelo D30A 1-3
Kromhouters D30A Bemmel D30A 5-3
QZ D30A PW D30A 3-1
Wageningen D30A Zwolle D30A 2-2
Apeldoorn D30C Oosterbeek D30A 0-2
Union D30A Deventer D30A 0-2
ZONDAG 28 NOVEMBER 2021
Bemmel D30A Beuningen D30A 9-0
Almelo D30A QZ D30A 2-0
PW D30A Apeldoorn D30C 1-3
Zwolle D30A Kromhouters D30A 1-1
Oosterbeek D30A Union D30A 5-0
Deventer D30A Wageningen D30A 4-0
ZONDAG 13 MAART 2022
Oosterbeek D30A Wageningen D30A 0-9
Almelo D30A Apeldoorn D30C 2-1
PW D30A Union D30A 4-2
Beuningen D30A QZ D30A 0-4
Deventer D30A Kromhouters D30A 5-0
Bemmel D30A Zwolle D30A 1-4
DONDERDAG 17 MAART 2022
Kromhouters D30A Oosterbeek D30A 0-2
ZONDAG 20 MAART 2022
Zwolle D30A Deventer D30A 1-2
Wageningen D30A PW D30A 10-0
Apeldoorn D30C Beuningen D30A 3-0
Union D30A Almelo D30A 1-2
ZONDAG 27 MAART 2022
Bemmel D30A Deventer D30A 0-4
Oosterbeek D30A Zwolle D30A 4-1
PW D30A Kromhouters D30A 2-2
Almelo D30A Wageningen D30A 1-4
Beuningen D30A Union D30A 5-5
QZ D30A Apeldoorn D30C 2-0
ZONDAG 3 APRIL 2022
Deventer D30A Oosterbeek D30A 3-0
Apeldoorn D30C Bemmel D30A 1-5
Zwolle D30A PW D30A 3-0
Union D30A QZ D30A 2-2
Wageningen D30A Beuningen D30A 14-0
ZONDAG 10 APRIL 2022
Almelo D30A Zwolle D30A 1-1
Apeldoorn D30C Union D30A 6-2
QZ D30A Wageningen D30A 3-1
Beuningen D30A Kromhouters D30A 0-2
PW D30A Deventer D30A 1-1
Bemmel D30A Oosterbeek D30A 3-3
DONDERDAG 14 APRIL 2022
Kromhouters D30A Almelo D30A 1-9
WOENSDAG 20 APRIL 2022
QZ D30A Bemmel D30A 1-2
ZONDAG 24 APRIL 2022
Oosterbeek D30A PW D30A 8-0
Union D30A Bemmel D30A 4-2
Deventer D30A Almelo D30A 1-3
Kromhouters D30A QZ D30A 1-4
Zwolle D30A Beuningen D30A 2-0
Wageningen D30A Apeldoorn D30C 2-1
ZONDAG 8 MEI 2022
Union D30A Wageningen D30A 1-3
Bemmel D30A PW D30A 0-1
Apeldoorn D30C Kromhouters D30A 5-1
Beuningen D30A Deventer D30A 0-11
QZ D30A Zwolle D30A 1-1
DONDERDAG 12 MEI 2022
Almelo D30A Oosterbeek D30A 5-1
ZONDAG 15 MEI 2022
Wageningen D30A Bemmel D30A 0-0
Oosterbeek D30A Beuningen D30A 3-1
PW D30A Almelo D30A 0-4
Deventer D30A QZ D30A 3-3
Zwolle D30A Apeldoorn D30C 2-0
Kromhouters D30A Union D30A 0-5
FAQ

Business partner

Business partner

Business partner


Business partner