header foto header foto header foto header foto
 

Wedstrijdschema

Overig
benjamins - Reservering
09:00 - 4
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
Meisjes A
MA1 - HC Tilburg MA1
14:15 - 1
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
MA2 - Zutphen MA1
14:15
Uit
MA3 - NMHC MA3
17:45 - 1
Thuis
Fluiten: Herm Vis en Ger Willems
MA4 - NMHC MA7
16:00 - 1
Thuis
Fluiten: Ger Willems en Herm Vis
Meisjes B
MB1 - SCHC MB1
12:30 - 2
Thuis
Fluiten: Teun de Jong en Johan Osinga
MB2 - MHC EDE MB1
12:30 - 4
Thuis
Fluiten: Anneke Bruijn en Roy Moezelaar
MB3 - AMHC Upward MB4
16:00 - 4
Thuis
Fluiten: Pauline Berghege en Noelle Koot
MB4 - MHC EDE MB3
16:00 - 2
Thuis
Fluiten: Helene Gaillarde en Fleur Sinnige
MB5 - MHCBeuningen MB4
14:30
Uit
MB6 - Union MB7
10:45
Uit
Meisjes C
MC1 - Maastrichtse Hockey Club MHC MC1
14:15 - 4
Thuis
Fluiten: Igor Klein en Elly Stender
MC2 - HC Zwolle MC3
10:45 - 2
Thuis
Fluiten: Marloes Lasschuit
MC3 - MHC EDE MC2
12:30
Uit
MC4 - Zevenaar MC2
15:30 - 3
Thuis
Fluiten: Roy Moezelaar en Carlijne van Dorst
MC5 - AMHC Upward MC6
13:00
Uit
MC6 - Oude IJsselstreek MC2
13:00
Uit
Meisjes D
MD1 - HCM Arnhem MD1
09:00
Uit
MD2 - Oosterbeek MD3
09:00 - 2
Thuis
Fluiten: Anna Smaling en Eva Stumphius
MD3 - Oude IJsselstreek MD1
09:00 - 1
Thuis
Fluiten: Corne Thijssens en Teun de Jong
MD4 - HCD MD4
11:00
Uit
Meisjes E
M8E1 - NMHC M8E1
09:00
Uit
M8E2 - Bemmel M8E3
10:30 - 3
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
M8E3 - Westerduiven M8E1
09:00 - 3
Thuis
Fluiten: Roos Stegeman
M8E4 - Zutphen M8E4
10:30
Uit
ME1 - Oosterbeek ME3
09:00
Uit
ME2 - HCM Arnhem ME3
10:30 - 3
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
ME3 - Arnhem ME3
09:00
Uit
Meisjes F
MF1 - Doetinchem MF5
11:45 - 4
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
MF3 - Doetinchem MF3
10:15
Uit
MF4 - Bemmel MF5
11:45 - 4
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
MF5 - HCM Arnhem MF9
11:00
Uit
Jongens A
JA1 - Alliance JA1
14:15
Uit
JA2 - HCOB JA2
15:30
Uit
Jongens B
JB1 - HC Zwolle JB2
12:30 - 1
Thuis
Fluiten: Erik Zigterman en Ben van den Assem
JB2 - MHC EDE JB1
12:30
Uit
JB3 - Union JB3
13:45 - 3
Thuis
Fluiten: Joost Witte en Ger Willems
Jongens C
JC1 - SCHC JC1
10:45 - 1
Thuis
Fluiten: Robert Smit en Corne Thijssens
JC2 - HCM Arnhem JC2
10:45
Uit
Jongens D
JD1 - De Mezen JD1
14:15 - 2
Thuis
Fluiten: Matthijs Busser
JD2 - Doetinchem JD1
12:00 - 3
Thuis
Fluiten: Isabel Aarts en Isaure van der Togt
Jongens E
J8E1 - MHC EDE J8E2
09:00 - 3
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
JE1 - Arnhem JE1
10:30 - 3
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
Jongens F
JF1 - HCOB JF1
11:45 - 4
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
JF2 - Doetinchem JF1
10:15
Uit
Overig
G1 - AMHC Upward G 4
10:15
Uit
G1 - Reservering
10:15 - 4
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
MixF2 - Zutphen MF1
10:30
Uit
Wedstrijdnummer
Tegenstander
Verzamelen
Spelen
Scheidsrechters
Veld
Velddeel
Reistijd minuten
Afstand km
Rijders
Tenue
Club opmerking
KNHB opmerking
Locatie
Locatie club
Bekijk route
Stand in de poule
  Team Gespeeld Punten
FAQ

Business partner

Business partner

Business partner


Business partner