header foto header foto header foto header foto
 
Dit schema loopt van 31-3-2021 t/m 30-4-2021
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 Jongens 8E1 Issam Amzir 2 - CD
16:00 - 17:00 Jongens E1 Bente Zwetsloot 2 - AB
16:30 - 17:30 Jongens F1 Maxime Jager 4 - CD
16:30 - 17:30 Jongens F2 Merlijn Schellaars 4 - CD
16:30 - 17:30 Jongens F3 4 - CD
16:30 - 17:30 Meisjes E1 Anniek Van Den Burg 1
16:30 - 17:30 Meisjes E2 Franka Laura Poorter 1
16:30 - 17:30 Meisjes E3 1
16:30 - 17:30 Meisjes E4 Sophia Schutte 1
16:30 - 17:30 Meisjes F1 Julia Buijing 4 - AB
16:30 - 17:30 Meisjes F2 4 - AB
17:00 - 18:30 Jongens B1 Issam Amzir 2 - CD
17:00 - 18:00 Meisjes C4 Sam Temmink 2 - AB
17:30 - 18:30 Meisjes 8E1 Bo Van Gent 4
17:30 - 18:30 Meisjes 8E2 Floor Verburg 4
17:30 - 18:30 Meisjes 8E3 Imke den Breejen
Serra Arts
4
17:30 - 19:00 Meisjes C3 Eva Bruins 1 - AB
18:00 - 20:00 ASM Trainingsgroep MV JC1 18.00 - 19.00 MC1 19.00 - 20.00
18:00 - 19:30 Meisjes B2 Jelle Leeuw 2 - AB
18:00 - 19:30 Meisjes B3 Daan van Gent 3 - AB
18:00 - 19:15 Meisjes D1 Roos Stegeman
Annely Koole
1 - CD
18:30 - 19:45 Jongens A2 Issam Amzir 2 - CD Inlopen op miniveldje om 18.15.
18:30 - 19:30 Meisjes A4 Bart-Jan van 't Hooft 4 - CD
19:00 - 20:30 Jongens B3 Edo Kraaier 4 - AB
19:30 - 21:00 Jongens A1 Ronald Brouwer 2 - AB
19:30 - 20:59 Meisjes A1 Jos Nonnekes 1 - AB
19:30 - 20:59 Meisjes A2 Jelle Leeuw 3 - AB
19:30 - 20:30 Meisjes A5 Bart-Jan van 't Hooft 4 - CD
19:30 - 20:59 Meisjes B1 Michael Smit 1 - CD
19:45 - 21:30 Trimdames 1 Derk van Walsem 2 - CD
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
08:30 - 09:30 Slepen Trainingsgroep 1 - AB
16:30 - 18:00 Jongens C2 Janneke Rood-bressers
Gedi Roba
2 - CD
16:30 - 18:00 Jongens D1 Julius Poels 2 - AB
16:30 - 17:45 Meisjes D3 Abigail van der Tuijn 1 - CD
17:00 - 18:30 Jongens C1 Tijn Douglas 1 - AB
17:00 - 18:30 Meisjes C2 Esmee de Frankrijker 4 - AB
17:45 - 19:00 Meisjes D2 Abigail van der Tuijn 1 - CD
18:00 - 19:30 Jongens B1 Nicole Jonk 2 - CD
18:00 - 19:30 Jongens B2 Julius Poels
Christiaan van den Neste
4 - CD
18:00 - 19:30 Meisjes C1 Jos Nonnekes 2 - AB
18:30 - 20:00 Dames 5 Bart van den Brink 4 - AB
18:30 - 19:30 Meisjes B4 Lisa Koster 1 - AB
19:00 - 20:00 G Hockey 1 Dennis de Heus MV
19:30 - 21:00 Dames 1 Ellis van Brakel
Michiel Franck
Nicole Jonk
2
19:30 - 21:15 Heren 1 Harmen Rosing
Marco Borst
1
20:00 - 21:30 Dames 2 Nicole Jonk 4 - AB
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
07:45 - 09:00 Ochtendtraining Pantarijn Trainingsgroep 1
15:00 - 16:00 Jongens F1 Frederique Muller
Vere Van der Gucht
4
15:00 - 16:00 Jongens F2 Anniek Van Den Burg 4
15:00 - 16:00 Jongens F3 Bor van Alphen 4
15:00 - 16:00 Meisjes F1 Corne Thijssens 4
15:00 - 16:00 Meisjes F2 Michiel Raak
Suzan Jonk
4
16:00 - 17:00 Benjamins Trainingsgroep 3 - AB olv Jackie Boogerd
16:00 - 17:00 Techniektraining nieuwe leden Trainingsgroep 3 - CD olv Francine Egberts
16:00 - 17:00 Meisjes 8E1 Merlijn Schellaars 1 - AB
16:00 - 17:00 Meisjes 8E2 Anniek Van Den Burg
Inez Timmermans
1 - CD
16:00 - 17:00 Meisjes 8E3 Serra Arts 2 - AB
16:15 - 17:15 Meisjes E1 Corne Thijssens 4 - ABC
16:15 - 17:15 Meisjes E2 Floor Verburg 4 - ABC
16:15 - 17:15 Meisjes E3 Michiel Raak
Bo Van Gent
4 - ABC
16:15 - 17:15 Meisjes E4 Yara Geertsema 4 - ABC
17:00 - 18:00 ASM Trainingsgroep MV
17:00 - 18:00 ASM Trainingsgroep 1 - CD MD1, MD2, MD3
17:00 - 18:00 Jongens 8E1 Michiel Raak 1 - AB
17:00 - 18:00 Jongens E1 Bente Zwetsloot 4 - D
17:00 - 18:30 Meisjes B6 Issam Amzir 2 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes C3 Iris Memelink 2 - AB
17:30 - 19:00 Studenten Trimgroep 1 3 - CD
18:00 - 19:30 Meisjes A1 Jurgen van der Rijst 1 - AB
18:00 - 19:30 Meisjes B3 Ward Hopstaken 1 - CD
18:15 - 19:30 Dames 7 Issam Amzir 4 - AB
18:30 - 20:00 Keepers Trainingsgroep 2 - D
18:30 - 19:30 Meisjes B5 Femke Bootsma 4 - CD
19:00 - 20:30 Jongens A2 Ronald de Bruijn 3 - AB
19:00 - 20:30 Jongens B3 Stijn de Ruiter 3 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes A3 Ward Hopstaken 2 - AB
19:30 - 20:30 Dames 3 Marije Stoelinga
Albert Aalbers
4 - AB
19:30 - 21:00 Jongens A1 Nicole Jonk 1 - AB
19:30 - 21:00 Meisjes A2 Frank Krepel 1 - CD
19:30 - 21:00 Meisjes B1 Jos Nonnekes 2 - CD
20:00 - 21:30 Heren 5 Albert Aalbers 4 - CD
20:00 - 20:30 Trimmers Derk van Walsem MV
20:30 - 21:30 Trimmers Derk van Walsem 2 - AB
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 18:00 Jongens C2 Issam Amzir 1 - AB
16:30 - 18:00 Jongens D1 Mats Zwetsloot 2 - AB
16:45 - 18:00 Meisjes C4 Abigail van der Tuijn
Oscar Spuij
2 - CD
16:45 - 18:00 Meisjes D1 Abigail van der Tuijn 1 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes A3 Jelle Leeuw 4 - CD
18:00 - 19:30 Jongens B1 Floris Schmidt 1 - AB
18:00 - 19:30 Jongens B2 Issam Amzir 2 - CD
18:00 - 19:30 Meisjes B2 Bart van den Brink 4 - AB
18:00 - 19:30 Meisjes C1 Jurgen van der Rijst 1 - CD
18:00 - 19:30 Meisjes C2 Abigail van der Tuijn 2 - AB
18:30 - 19:30 Meisjes B4 Ward Hopstaken 3 - CD
19:00 - 20:30 Dames 4 Jelle Leeuw 4 - CD
19:00 - 19:30 Meisjes A1 Jos Nonnekes 3 - AB
19:00 - 19:30 Meisjes B1 Michael Smit MV - AB
19:30 - 21:00 Dames 6 Olivier van Deth 4 - AB
19:30 - 20:30 Meisjes A1 Jos Nonnekes 1 - AB
19:30 - 20:30 Meisjes A4 Bart-Jan van 't Hooft 2 - AB
19:30 - 20:30 Meisjes A5 Ward Hopstaken 2 - CD
19:30 - 20:30 Meisjes B1 Michael Smit 1 - CD
20:00 - 21:30 Heren 4 3 - CD
20:30 - 21:30 Dames Veteranen A Jos Nonnekes 1 - AB
20:30 - 21:30 Heren 3 2 - CD
20:30 - 21:30 Heren Veteranen A Hans Lambregts 1 - CD
20:30 - 21:30 Heren Veteranen B 2 - AB
20:30 - 21:30 Heren Veteranen C 4 - CD
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 20:00 Keepers Trainingsgroep 2 - A
16:15 - 17:30 Meisjes D3 Nicole Jonk
Bente Zwetsloot
1 - AB
16:30 - 18:45 Keepers Trainingsgroep 4 - A
16:30 - 17:45 Meisjes D2 Hans Lambregts
Merlijn Schellaars
2 - CD
16:45 - 18:15 Jongens C1 Sjoerd de Vries 1 - CD
17:30 - 18:15 ASM Trainingsgroep 3 - CD MC3
17:30 - 19:00 Jongens A1 Luc Kerckhoffs
Tom van der Wulp
1 - AB
17:45 - 19:00 Meisjes B6 Jan Vollaers
Ward Hopstaken
2 - CD
18:00 - 19:00 Meisjes B5 Beerend Segeren 4 - CD
18:15 - 19:45 Dames 7 Issam Amzir 3 - AB
19:00 - 20:30 Dames 1 Ellis van Brakel
Michiel Franck
1
19:00 - 20:30 Dames 2 Bart van den Brink 4 - AB
19:00 - 20:30 Heren 2 Luc Kerckhoffs 4 - CD
19:30 - 21:00 Heren 1 Eva de Ruijter
Marco Borst
2 - BCD
Zondag
Tijd Team Trainer Veld Memo
09:00 - 10:15 On/Fire hockeyschool Trainingsgroep 1 Aanvang 8.45 uur.
09:30 - 11:00 Heren Veteranen L Alexander Ki├Ęs 4
10:00 - 11:30 Dames 4 2 - AB
10:00 - 11:00 Heren Veteranen B 2 - CD
10:30 - 12:15 Heren 1 Eva de Ruijter
Harmen Rosing
Marco Borst
1
11:00 - 12:30 Heren 4 Christiaan van den Neste 2 - CD
11:30 - 13:00 Dames Veteranen B Auke van der Woude 2 - AB
12:00 - 13:30 Heren 6 Luc Buvelot 3 - AB
12:15 - 13:45 Dames Veteranen A Jos Nonnekes 1
12:15 - 13:45 Heren Veteranen A Hans Lambregts
Jurgen van der Rijst
4
13:00 - 14:30 Heren 2 Luc Kerckhoffs
Tom van der Wulp
2 - CD
13:00 - 14:30 Jongens A1 Luc Kerckhoffs
Tom van der Wulp
2 - AB
13:45 - 15:15 Dames 2 Bart van den Brink 1 - AB
13:45 - 15:15 Meisjes A1 Jos Nonnekes
Jurgen van der Rijst
1 - CD
14:00 - 15:30 Dames 5 Femke Belgers 4 - AB
14:30 - 16:00 Heren 3 Beerend Segeren 2 - CD
14:30 - 16:00 Heren Veteranen C 2 - AB
15:15 - 16:45 Dames 3 Marije Stoelinga
Bart van den Brink
1 - CD
16:00 - 17:30 Heren 5 Rudolf Dantuma
Albert Aalbers
1 - AB
FAQ

Business partner

Business partner

Business partner


Business partner