header foto header foto header foto header foto
 

Organisatie

Bestuur

Teun de Jong Voorzitter
Monique de Vries Communicatie
Marlou van Iersel Secretaris
Marlou van Iersel Hockey technische zaken
Joep Zwetsloot Penningmeester
Dmitritsj Marijs Junioren

Algemeen

Adviesraad
Hans de Waal lid
Lucas Janssen lid
Ina van Lunteren lid
Kledingcommissie
Marjan Folkers Voorzitter
Sara Niermeijer lid
Marjan Folkers lid
Caroline Dekker lid
Liesbeth Schnitger-Kaper lid
Materiaalcommissie
Jantien van Eken lid
Peter-Jan van Daal Voorzitter
Medisch Beleid en Zorg
José ter Brugge lid
Rik van Aalst Voorzitter
Vertrouwenscommissie
Frans Seesing arts
Mieke Parmet juriste

Communicatie

LISA
Dirk Ruyter lid
Nieuwsbrief 't Krantje
Hester Snijders lid
Monique de Vries lid

Financieel

Kascontrolecommissie
Ger Willems lid
M.P. de Vries lid
Jan Pieter Hiddema lid
Ledenadministratie
Anne Veenman voorzitter en junioren
Hendrik Boogaard Jongdste Jeug en Benjamins
Mouna Diraoui senioren en studenten

Hockeytechnische Zaken en Ontwikkeling

Arbitrage
Enno Dijkstra vrijwilligers en bondszaken
Ger Willems Voorzitter
Johan Osinga opleidingen
Nando Pille begeleiding
Esther Heijmer jeugdteams en opleidingen
Technische Commissie
Henk van der Wulp lid
Michiel Franck Selecties
Technischmanager
Nicole Jonk Voorzitter
Trainingscoördinatie
Nicole Jonk Voorzitter
Michiel Franck A-B-C donderdag, vrijdag

Accommodatie, Bar en Activiteiten

Accommodatiecommissie
Hans Gerritsen lid
Niek- Jan Bink lid
Paul Scheppers lid
Willem Hendriks lid
Derk van Walsem lid
ARBO zaken
Ludy Zeeuwen lid
Barcommissie
Harmen Rosing lid
Zeynep Yazan lid
Linda Koster lid
Teun de Jong lid
Laurens Dijkhuis lid
Jan Koelstra lid
Terreinmeester
Arre-Jan van Willigen lid
Toernooi en Activiteiten Commissie
Harmen Rosing Voorzitter
Janneke Schut lid
Sara Niermeijer lid
Vera Thissen lid
Miriam Sneep lid
Joost Rengers Penningmeester
Juul van der Weijden lid
Caspar Nuijten lid

Fondsenwerving

Sponsorcommissie
Peter van Nierop lid
Michael Hegeman lid
Hans Cox Administratie

Jeugd Hockey

G-hockey
Lieke Koets Voorzitter
Ellis van Brakel trainer
Lobke van de Beek trainer
Jeugdcommissie
Anne Veenman lid M D
Marie-Ange Vaessen lid M A/B
Caroline Ootes Algemeen lid
Margriet Malenstein lid J A/B
Renee zijlstra lid J C/D
Arwen Kleyngeld lid J A/B
Margriet Malenstein lid M C
Maya de Haan lid M C
Ledenwervingscommissie
Sacha Schellaars lid
Jackie Boogerd lid
Renee zijlstra lid
Pien Wils lid
Monique de Vries lid
Wedstrijdsecretariaat Junioren
Patrick Arts Voorzitter

Jongste Jeugd Hockey

Jongste Jeugdcommissie
Rianne Buurman MF/ME
Francine Egberts JF/JE
Jackie Boogerd coördinator Benjamins
Linda Jochemsen JF/JE
Nicole Jonk trainers en trainingscoördinatie
Ronald de Bruijn MF/ME
Fons Zoon Voorzitter
Wedstrijdsecretaris Jongste Jeugd
Patrick Arts Voorzitter

SEHB

SEHB
Rick Selhorst Penningmeester
Joost Bosman Voorzitter
Hans Lambregts Secretaris
Erik Berends lid

Senioren Hockey

Seniorenelftalcommissie
Ezra Bekkering Heren Senioren
Sanderijn Meijer Studentencontact
Sophie Bagchus Dames senioren
Lidewij Hoffmann Dames senioren
Maurits Verhoeven Voorzitter
Wedstrijdsecretariaat Senioren
Igor Klein Voorzitter

Zaalhockey

Zaalhockeycommissie
Eelco Schimmel lid
FAQ

Business partner

Business partner

Business partner


Business partner