Handige links
Vandaag jarig
  • Tim Möhlmann
Business partner
T&AC
WMHC T&AC
Fotoalbum
WMHC
Bezoekadres
Sportpark de Bongerd
Bornsesteeg 10
6708 PE Wageningen
Tel: 0317 - 41 16 31

Postadres
WMHC
Postbus 529
6700 AM Wageningen
Facebook
Agenda

NOVEMBER 
wo 22   Kascommissie        
  20:00 - 22:00  Bestuurskamer
Martin Rijnbende
 
wo 22   Bijeenkomst hockeybond        
  20:00 - 23:00  Instructieruimte kelder
Nicole Jonk
 
za 25   Competitie Jeugd en JJ        
  08:00 - 19:00  Velden en Clubhuis

 
za 25   MC1        
  09:45 - 10:15  Instructieruimte kelder
Anneke Boek
 
za 25   MB1        
  11:30 - 12:00  Instructieruimte kelder
Annette Oudshoorn
 
za 25   MD2        
  13:15 - 14:15  Instructieruimte kelder
Nicole Appel
 
zo 26   Dames 2        
  10:00 - 10:30  Instructieruimte kelder
Nicole Jonk
 

DECEMBER 
wo 6   Coach avond Jongste Jeugd        
  19:30 - 21:00  Instructieruimte kelder
Jongst Jeugd Commissie
 
wo 6   Bongerd overleg        
  19:30 - 21:00  Bestuurskamer
Peter van Nierop
 

MAART 
wo 7   Coach avond Jongste Jeugd        
  19:30 - 21:00  Instructieruimte kelder
Jongste Jeugd Commissie
 
za 10   Competitie Jeugd en JJ        
  08:00 - 19:00  Velden en Clubhuis

 
za 10   MA1        
  13:15 - 14:00  Instructieruimte kelder
Francis Berends
 
zo 11   Dames 2        
  10:00 - 10:30  Instructieruimte kelder
Nicole Jonk
 
za 17   Competitie Jeugd en JJ        
  08:00 - 19:00  Velden en Clubhuis

 
za 17   MB1        
  11:30 - 12:00  Instructieruimte kelder
Annette Oudshoorn
 
za 24   Competitie Jeugd en JJ        
  08:00 - 19:00  Velden en Clubhuis

 
za 24   MB1        
  11:30 - 12:00  Instructieruimte kelder
Annette Oudshoorn
 
zo 25   Dames 2        
  10:00 - 10:30  Instructieruimte kelder
Nicole Jonk
 

APRIL 
za 7   Competitie Jeugd en JJ        
  08:00 - 19:00  Velden en Clubhuis

 
za 7   MA1        
  13:15 - 14:00  Instructieruimte kelder
Francis Berends
 
za 14   Competitie Jeugd en JJ        
  08:00 - 19:00  Velden en Clubhuis

 
za 14   MA1        
  13:15 - 14:00  Instructieruimte kelder
Francis Berends
 
zo 15   Dames 2        
  10:00 - 10:30  Instructieruimte kelder
Nicole Jonk
 
za 21   Competitie Jeugd en JJ        
  08:00 - 19:00  Velden en Clubhuis

 
za 21   MB1        
  11:30 - 12:00  Instructieruimte kelder
Annette Oudshoorn
 

MEI 
za 12   Competitie Jeugd en JJ        
  08:00 - 19:00  Velden en Clubhuis

 
za 12   MA1        
  13:15 - 14:00  Instructieruimte kelder
Francis Berends
 
zo 13   Dames 2        
  10:00 - 10:30  Instructieruimte kelder
Nicole Jonk
 
za 26   Competitie Jeugd en JJ        
  08:00 - 19:00  Velden en Clubhuis

 
za 26   MB1        
  11:30 - 12:00  Instructieruimte kelder
Annette Oudshoorn
 

JUNI 
vr 1   Toernooi trimmers        
  09:00 - 16:00  Velden en Clubhuis
Nicole Jonk
4 velden
 
za 2   Competitie Jeugd en JJ        
  08:00 - 19:00  Velden en Clubhuis

 
za 2   MA1        
  13:15 - 14:00  Instructieruimte kelder
Francis Berends
 
zo 10   Dames 2        
  10:00 - 10:30  Instructieruimte kelder
Nicole Jonk
 
za 16   Slotdag Jongste Jeugd        
  08:00 - 15:00  Velden en Clubhuis
Jongste Jeugd Commissie
 
Hoofdsponsors
Business partner
Business partner
Business partner

Sportiviteit & respect


Statistieken
Aantal leden (info) 1054
Nu online 171
Leden met @ 99,6%
SMS Bereik (teams) 74,0%