Handige links
Vandaag jarig
  • Cas Timmermans
Business partner
T&AC
WMHC T&AC
Fotoalbum
WMHC
Bezoekadres
Sportpark de Bongerd
Bornsesteeg 10
6708 PE Wageningen
Tel: 0317 - 41 16 31

Postadres
WMHC
Postbus 529
6700 AM Wageningen
Facebook
Standen van alle teams

JuniorenSenioren
Senioren 
 
Dames 1 -  Overgangsklasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Pinoké D1 12 31 10 1 1 33 14 0
2 HGC D1 12 28 9 1 2 44 17 0
3 Were Di D1 12 28 8 4 0 22 8 0
4 Push D1 12 25 8 1 3 35 17 0
5 Wageningen D1 12 17 5 2 5 22 21 0
6 Klein Zwitserland D1 12 16 4 4 4 32 22 0
7 Terriërs D1 12 15 3 6 3 16 18 0
8 Tilburg D1 12 12 3 3 6 20 27 0
9 Helmond D1 12 10 3 1 8 16 31 0
10 Weert D1 12 8 2 2 8 20 43 0
11 QZ D1 12 8 1 5 6 9 22 0
12 Alecto D1 12 2 0 2 10 13 42 0
 
Dames 1 - Goldcup -  Goldcup - KO
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Wageningen D1 1 3 1 0 0 2 1 0
2 Almere D1 1 0 0 0 1 1 2 0
 
Dames 2 -  Res. hoofdklasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Zwolle D2 11 28 9 1 1 48 12 0
2 Wageningen D2 11 27 9 0 2 40 10 0
3 Union D2 11 24 7 3 1 37 15 0
4 Zwolle D3 11 22 7 1 3 36 19 0
5 Nijmegen D3 11 20 6 2 3 22 14 0
6 Nijmegen D2 11 19 6 1 4 28 14 0
7 HCM D2 11 14 4 2 5 26 27 0
8 QZ D2 11 14 4 2 5 16 19 0
9 Almelo D2 11 9 3 0 8 17 52 0
10 Apeliotes D2 11 6 1 3 7 12 30 0
11 Beuningen D2 11 3 0 3 8 12 47 0
12 Beuningen D3 11 2 0 2 9 7 42 0
 
Dames 3 -  Res. 1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Zwolle D6 11 31 10 1 0 71 13 0
2 Wageningen D3 11 26 8 2 1 35 15 0
3 Twente D2 11 25 8 1 2 36 13 0
4 Apeliotes D7 11 22 7 1 3 26 12 0
5 EHV D4 11 18 6 0 5 31 24 0
6 Kampen D1 10 16 5 1 4 36 25 0
7 PW D2 11 16 5 1 5 17 22 0
8 Nijmegen D8 11 15 5 0 6 22 31 0
9 Apeliotes D6 11 8 2 2 7 14 40 0
10 Wageningen D5 11 7 2 1 8 19 32 0
11 QZ D4 10 5 1 2 7 20 41 0
12 Almelo D3 11 0 0 0 11 10 69 0
 
Dames 4 -  Res. 1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Union D6 11 25 8 1 2 41 23 0
2 Zevenaar D2 11 25 8 1 2 32 14 0
3 Nijmegen D9 11 23 7 2 2 35 11 0
4 Dieren D2 11 22 7 1 3 40 16 0
5 Wageningen D4 11 20 6 2 3 28 23 0
6 HCM D3 11 17 5 2 4 35 21 0
7 Ede D2 11 15 5 0 6 16 27 0
8 Beuningen D4 11 13 4 1 6 23 20 0
9 Doetinchem D2 11 11 3 2 6 22 26 0
10 Wijchen D3 11 10 3 1 7 11 18 0
11 Wijchen D2 11 10 3 1 7 26 43 0
12 Nijmegen D10 11 0 0 0 11 2 69 0
 
Dames 5 -  Res. 1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Zwolle D6 11 31 10 1 0 71 13 0
2 Wageningen D3 11 26 8 2 1 35 15 0
3 Twente D2 11 25 8 1 2 36 13 0
4 Apeliotes D7 11 22 7 1 3 26 12 0
5 EHV D4 11 18 6 0 5 31 24 0
6 Kampen D1 10 16 5 1 4 36 25 0
7 PW D2 11 16 5 1 5 17 22 0
8 Nijmegen D8 11 15 5 0 6 22 31 0
9 Apeliotes D6 11 8 2 2 7 14 40 0
10 Wageningen D5 11 7 2 1 8 19 32 0
11 QZ D4 10 5 1 2 7 20 41 0
12 Almelo D3 11 0 0 0 11 10 69 0
 
Dames 6 -  Res. 2e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Apeliotes D8 10 23 7 2 1 27 8 0
2 Apeliotes D10 10 22 6 4 0 33 5 0
3 Nijmegen D14 10 19 5 4 1 35 18 0
4 Nijmegen D11 10 17 5 2 3 30 14 0
5 Union D7 10 17 5 2 3 24 15 0
6 Arnhem D3 10 16 5 1 4 28 18 0
7 Apeliotes D9 10 13 3 4 3 12 8 0
8 Upward D3 10 11 3 2 5 12 25 0
9 Beuningen D5 10 6 1 3 6 10 28 0
10 Nijmegen D13 10 6 1 3 6 6 34 0
11 Wageningen D6 10 1 0 1 9 7 51 0
 
Dames 7 -  Res. 3e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Dieren D3 9 25 8 1 0 47 1 0
2 HCM D4 9 20 6 2 1 26 11 0
3 Nijmegen D15 9 16 5 1 3 29 23 0
4 Wageningen D7 9 13 4 1 4 12 15 0
5 Doetinchem D1 9 12 3 3 3 16 17 0
6 Apeliotes D12 9 11 3 2 4 21 15 0
7 Bemmel D4 9 11 3 2 4 15 25 0
8 Apeliotes D14 9 8 2 2 5 15 30 0
9 Ares D3 9 7 2 1 6 10 25 0
10 Nijmegen D16 9 4 1 1 7 11 40 0
 
Dames 8 -  Res. 3e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Dieren D3 9 25 8 1 0 47 1 0
2 HCM D4 9 20 6 2 1 26 11 0
3 Nijmegen D15 9 16 5 1 3 29 23 0
4 Wageningen D7 9 13 4 1 4 12 15 0
5 Doetinchem D1 9 12 3 3 3 16 17 0
6 Apeliotes D12 9 11 3 2 4 21 15 0
7 Bemmel D4 9 11 3 2 4 15 25 0
8 Apeliotes D14 9 8 2 2 5 15 30 0
9 Ares D3 9 7 2 1 6 10 25 0
10 Nijmegen D16 9 4 1 1 7 11 40 0
 
Dames Veteranen A -  Veteranen hoofdklasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 PW DA 9 22 7 1 1 20 11 0
2 Oosterbeek DA 9 21 6 3 0 28 10 0
3 Deventer DA 9 19 6 1 2 27 11 0
4 Union DA 9 18 6 0 3 25 16 0
5 Wageningen DA 9 15 5 0 4 19 15 0
6 QZ DA 9 15 5 0 4 15 18 0
7 Upward DB 9 10 3 1 5 16 21 0
8 Bemmel DA 9 8 2 2 5 11 20 0
9 Kromhouters DA 9 3 1 0 8 15 29 0
10 Upward DA 9 -3 0 0 9 5 30 3
 
Dames Veteranen B -  Veteranen 1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Upward DC 8 21 7 0 1 18 7 0
2 Apeldoorn DA 8 19 6 1 1 28 13 0
3 Zevenaar DA 8 18 6 0 2 19 12 0
4 Wageningen DB 8 15 5 0 3 14 11 0
5 HCM DA 8 9 3 0 5 10 11 0
6 Dieren DA 8 8 2 2 4 19 22 0
7 Kromhouters DB 8 7 2 1 5 8 14 0
8 Beuningen DA 8 6 2 0 6 9 20 0
9 Nijmegen DA 8 3 1 0 7 5 20 0
 
Heren 1 -  2e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 GHBS H1 11 25 8 1 2 38 28 0
2 Leusden H1 11 24 7 3 1 56 20 0
3 Shinty H1 11 24 7 3 1 37 14 0
4 Baarn H1 11 22 7 1 3 44 31 0
5 Bully H1 11 18 6 0 5 29 32 0
6 HCM H1 11 17 5 2 4 40 31 0
7 Almelo H1 11 17 5 2 4 40 33 0
8 Zevenaar H1 11 9 3 0 8 22 47 0
9 Deventer H1 11 9 2 3 6 26 34 0
10 Wageningen H1 11 8 2 2 7 21 33 0
11 Mezen H1 11 8 2 2 7 25 45 0
12 PW H1 11 7 2 1 8 15 45 0
 
Heren 1 - Silvercup -  Silvercup - KO64
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Wageningen H1 1 3 1 0 0 3 2 0
2 Almelo H1 1 0 0 0 1 2 3 0
 
Heren 2 -  Res. overgangsklasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Kromhouters H2 11 26 8 2 1 26 14 0
2 Union H4 11 25 7 4 0 32 11 0
3 Nijmegen H6 11 24 8 0 3 35 20 0
4 Wijchen H2 11 24 7 3 1 47 19 0
5 HCM H2 11 18 5 3 3 25 16 0
6 Apeliotes H2 11 18 5 3 3 30 22 0
7 Wageningen H2 11 15 4 3 4 30 25 0
8 Apeliotes H3 11 13 4 1 6 18 29 0
9 Beuningen H4 11 8 2 2 7 14 39 0
10 Union H5 11 7 2 1 8 16 35 0
11 QZ H3 11 4 1 1 9 21 38 0
12 Beuningen H3 11 4 1 1 9 22 48 0
 
Heren 3 -  Res. overgangsklasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Zwolle H3 11 27 9 0 2 66 23 0
2 Upward H2 11 27 9 0 2 59 29 0
3 Almelo H2 11 27 9 0 2 47 20 0
4 Ede H3 11 27 9 0 2 40 26 0
5 Apeldoorn H2 11 17 5 2 4 31 24 0
6 Zwolle H4 11 16 5 1 5 43 28 0
7 Nijmegen H7 11 16 5 1 5 44 37 0
8 PW H3 11 16 5 1 5 37 34 0
9 Deventer H2 11 9 3 0 8 24 46 0
10 Wageningen H3 11 7 2 1 8 22 43 0
11 Bully H2 11 3 1 0 10 17 42 0
12 PW H2 11 3 1 0 10 8 86 0
 
Heren 4 -  Res. 1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Zevenaar H2 10 28 9 1 0 62 17 0
2 HCM H4 10 23 7 2 1 29 13 0
3 Ede H4 10 22 7 1 2 39 24 0
4 Bemmel H2 10 16 5 1 4 32 18 0
5 Wijchen H3 10 14 4 2 4 22 25 0
6 Wageningen H4 10 13 4 1 5 21 34 0
7 Union H7 10 12 4 0 6 30 42 0
8 Dieren H1 10 12 3 3 4 28 31 0
9 Apeliotes H4 10 10 3 1 6 24 34 0
10 HCM H3 10 6 2 0 8 12 31 0
11 Zutphen H2 10 3 1 0 9 7 37 0
 
Heren 5 -  Res. 2e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Nijmegen H8 11 28 9 1 1 32 12 0
2 Overbetuwe H1 11 25 8 1 2 43 18 0
3 Druten H1 11 25 8 1 2 36 18 0
4 Wijchen H4 11 24 8 0 3 40 21 0
5 Nijmegen H9 11 18 7 0 4 35 33 3
6 Apeliotes H5 11 17 5 2 4 22 12 0
7 Upward H3 11 16 5 1 5 24 27 0
8 Nijmegen H10 11 15 4 3 4 39 31 0
9 Wageningen H5 11 13 4 1 6 24 23 0
10 QZ H4 10 3 1 0 9 17 49 0
11 Wageningen H6 10 1 0 1 9 9 38 0
12 Apeliotes H6 11 1 0 1 10 17 56 0
 
Heren 6 -  Res. 2e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Nijmegen H8 11 28 9 1 1 32 12 0
2 Overbetuwe H1 11 25 8 1 2 43 18 0
3 Druten H1 11 25 8 1 2 36 18 0
4 Wijchen H4 11 24 8 0 3 40 21 0
5 Nijmegen H9 11 18 7 0 4 35 33 3
6 Apeliotes H5 11 17 5 2 4 22 12 0
7 Upward H3 11 16 5 1 5 24 27 0
8 Nijmegen H10 11 15 4 3 4 39 31 0
9 Wageningen H5 11 13 4 1 6 24 23 0
10 QZ H4 10 3 1 0 9 17 49 0
11 Wageningen H6 10 1 0 1 9 9 38 0
12 Apeliotes H6 11 1 0 1 10 17 56 0
 
Heren Veteranen A -  Veteranen hoofdklasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Nijmegen HA 9 22 7 1 1 22 9 0
2 Apeldoorn HA 9 21 6 3 0 31 10 0
3 Upward HA 9 19 6 1 2 31 17 0
4 Arnhem HA 9 18 6 0 3 27 18 0
5 Wageningen HA 9 13 4 1 4 25 15 0
6 Doetinchem HA 9 10 2 4 3 13 14 0
7 Zwolle HA 9 9 3 0 6 20 31 0
8 Oosterbeek HA 9 7 2 1 6 21 36 0
9 Almelo HA 9 6 2 0 7 18 38 0
10 Kromhouters HA 9 4 1 1 7 8 28 0
 
Heren Veteranen B -  Veteranen 1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Overbetuwe HA 10 28 9 1 0 40 13 0
2 HCM HC 10 20 6 2 2 28 12 0
3 Dieren HA 10 19 6 1 3 28 14 0
4 Upward HD 10 18 6 0 4 25 15 0
5 Wageningen HB 10 16 5 1 4 23 24 0
6 Oosterbeek HB 10 15 5 0 5 13 12 0
7 Upward HC 10 11 3 2 5 11 26 0
8 Flevoland HA 10 8 2 2 6 11 23 0
9 Apeldoorn HD 10 8 2 2 6 10 23 0
10 Union HA 10 7 1 4 5 14 30 0
11 Apeldoorn HC 10 6 1 3 6 7 18 0
 
Heren Veteranen C -  Veteranen 2e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 HCM HB 10 23 7 2 1 24 12 0
2 Ede HA 10 23 7 2 1 22 10 0
3 Zevenaar HA 10 20 6 2 2 32 16 0
4 Wageningen HC 10 17 5 2 3 33 15 0
5 Ede HB 10 15 5 0 5 17 24 0
6 Beuningen HB 10 13 4 1 5 17 27 0
7 Dieren HB 10 12 4 0 6 23 21 0
8 Arnhem HC 10 11 3 2 5 15 20 0
9 Ede HC 10 10 3 1 6 10 17 0
10 Wageningen HD 10 9 3 0 7 21 30 0
11 Westerduiven HB 10 6 2 0 8 9 31 0
 
Heren Veteranen D -  Veteranen 2e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 HCM HB 10 23 7 2 1 24 12 0
2 Ede HA 10 23 7 2 1 22 10 0
3 Zevenaar HA 10 20 6 2 2 32 16 0
4 Wageningen HC 10 17 5 2 3 33 15 0
5 Ede HB 10 15 5 0 5 17 24 0
6 Beuningen HB 10 13 4 1 5 17 27 0
7 Dieren HB 10 12 4 0 6 23 21 0
8 Arnhem HC 10 11 3 2 5 15 20 0
9 Ede HC 10 10 3 1 6 10 17 0
10 Wageningen HD 10 9 3 0 7 21 30 0
11 Westerduiven HB 10 6 2 0 8 9 31 0
 
Heren Veteranen L -  Veteranen L Overgangsklasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Kromhouters HL 8 24 8 0 0 50 1 0
2 Upward HLB 9 16 5 1 3 17 9 0
3 Ares HL 8 16 5 1 2 15 8 0
4 Apeldoorn HLB 7 7 2 1 4 10 18 0
5 Union HLC 8 7 2 1 5 11 25 0
6 Wageningen HL 8 0 0 0 8 1 43 0
Junioren 
 
Jongens A1 -  2e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Flevoland JA1 4 12 4 0 0 17 8 0
2 Meppel JA1 3 6 2 0 1 13 9 0
3 Wageningen JA1 3 6 2 0 1 12 9 0
4 Ede JA2 4 4 1 1 2 12 12 0
5 Zevenaar JA1 4 4 1 1 2 13 18 0
6 Epse JA1 3 2 0 2 1 12 13 0
7 Zwolle JA3 3 0 0 0 3 4 14 0
 
Jongens A2 -  
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1
 
Jongens A3 -  
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1
 
Jongens B1 -  Super B
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Spandersbosch JB1 5 12 4 0 1 25 9 0
2 Schaerweijde JB1 5 12 4 0 1 27 15 0
3 Klein Zwitserland JB1 5 10 3 1 1 13 7 0
4 Tilburg JB1 5 8 2 2 1 15 16 0
5 HGC JB1 5 6 1 3 1 9 12 0
6 HBS JB1 5 4 1 1 3 9 21 0
7 Venlo JB1 5 3 1 0 4 10 16 0
8 Wageningen JB1 5 1 0 1 4 12 24 0
 
Jongens B2 -  2e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Overbetuwe JB1 4 10 3 1 0 12 2 0
2 Union JB2 4 9 3 0 1 13 3 0
3 Wijchen JB1 4 7 2 1 1 10 4 0
4 Wageningen JB2 4 7 2 1 1 8 11 0
5 Zwolle JB3 4 4 1 1 2 10 19 0
6 Twente JB2 4 3 1 0 3 8 12 0
7 Westerduiven JB1 4 3 1 0 3 5 9 0
8 Wageningen JB3 4 3 1 0 3 9 15 0
 
Jongens B3 -  2e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Overbetuwe JB1 4 10 3 1 0 12 2 0
2 Union JB2 4 9 3 0 1 13 3 0
3 Wijchen JB1 4 7 2 1 1 10 4 0
4 Wageningen JB2 4 7 2 1 1 8 11 0
5 Zwolle JB3 4 4 1 1 2 10 19 0
6 Twente JB2 4 3 1 0 3 8 12 0
7 Westerduiven JB1 4 3 1 0 3 5 9 0
8 Wageningen JB3 4 3 1 0 3 9 15 0
 
Jongens C1 -  IDC
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Zwolle JC1 5 15 5 0 0 28 10 0
2 Wageningen JC1 5 12 4 0 1 33 11 0
3 Apeldoorn JC1 5 9 3 0 2 28 15 0
4 Nijmegen JC1 4 6 2 0 2 13 9 0
5 Upward JC1 5 6 2 0 3 10 16 0
6 Groningen JC1 5 3 1 0 4 11 22 0
7 Eelde JC1 4 3 1 0 3 6 21 0
8 Deventer JC1 5 3 1 0 4 7 32 0
 
Jongens C2 -  1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Oosterbeek JC1 4 10 3 1 0 13 3 0
2 Wageningen JC2 4 7 2 1 1 11 7 0
3 Apeldoorn JC2 4 7 2 1 1 7 9 0
4 Kromhouters JC1 4 6 2 0 2 10 12 0
5 Overbetuwe JC1 4 4 1 1 2 7 8 0
6 Zwolle JC3 4 4 1 1 2 7 8 0
7 Beuningen JC1 4 4 1 1 2 6 8 0
8 HCM JC1 4 3 1 0 3 8 14 0
 
Jongens C3 -  2e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Wageningen JC3 4 12 4 0 0 27 4 0
2 Overbetuwe JC2 4 9 3 0 1 13 7 0
3 Nijmegen JC4 4 7 2 1 1 10 4 0
4 Beuningen JC2 3 6 2 0 1 10 6 0
5 Zevenaar JC1 3 5 1 2 0 15 7 0
6 Wijchen JC2 4 4 1 1 2 18 18 0
7 Upward JC3 4 0 0 0 4 2 23 0
8 HCM JC2 4 0 0 0 4 2 28 0
 
Jongens D1 -  Topklasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Deventer JD1 5 12 4 0 1 24 7 0
2 Wageningen JD1 4 9 3 0 1 18 10 0
3 Apeldoorn JD1 5 9 3 0 2 7 8 0
4 Nijmegen JD1 5 6 2 0 3 5 16 0
5 Zwolle JD1 4 3 1 0 3 5 8 0
6 Union JD1 5 3 1 0 4 4 14 0
 
Jongens D2 -  2e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Union JD2 5 15 5 0 0 30 6 0
2 Wageningen JD2 5 12 4 0 1 17 13 0
3 Nijmegen JD3 4 6 2 0 2 12 15 0
4 Nijmegen JD5 5 6 2 0 3 10 14 0
5 Nijmegen JD4 5 3 1 0 4 9 16 0
6 Bemmel JD1 4 0 0 0 4 3 17 0
 
Jongens D3 -  2e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Beuningen JD1 6 15 5 0 1 25 8 0
2 Oosterbeek JD2 6 15 5 0 1 20 11 0
3 Nijmegen JD3 6 6 2 0 4 18 15 0
4 Wageningen JD2 6 0 0 0 6 6 35 0
 
Jongens D4 -  
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1
 
Meisjes A1 -  Landelijk
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Den Bosch MA1 5 15 5 0 0 33 5 0
2 hdm MA1 5 10 3 1 1 17 10 0
3 Tilburg MA1 5 9 3 0 2 10 11 0
4 Gooische MA1 5 8 2 2 1 12 8 0
5 Bloemendaal MA1 5 6 2 0 3 10 10 0
6 Schaerweijde MA1 5 5 1 2 2 8 12 0
7 Wageningen MA1 5 4 1 1 3 9 13 0
8 Groningen MA1 5 0 0 0 5 4 34 0
 
Meisjes A2 -  Subtopklasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Kromhouters MA1 4 10 3 1 0 9 2 0
2 Wageningen MA2 4 10 3 1 0 9 3 0
3 Bully MA1 4 8 2 2 0 11 7 0
4 Deventer MA1 4 7 2 1 1 10 5 0
5 Nijmegen MA2 4 4 1 1 2 10 6 0
6 EHV MA1 4 4 1 1 2 7 7 0
7 Zutphen MA1 4 1 0 1 3 4 13 0
8 Ares MA1 4 0 0 0 4 1 18 0
 
Meisjes A3 -  2e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Wijchen MA2 4 12 4 0 0 8 4 0
2 Nijmegen MA5 4 7 2 1 1 16 6 0
3 Westerduiven MA2 4 6 2 0 2 10 6 0
4 Apeldoorn MA2 4 5 1 2 1 7 9 0
5 Upward MA3 4 4 1 1 2 8 8 0
6 Wageningen MA3 4 4 1 1 2 7 8 0
7 HCM MA2 4 4 1 1 2 7 9 0
8 Union MA4 4 3 1 0 3 4 17 0
 
Meisjes A4 -  3e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Kromhouters MA3 4 12 4 0 0 11 2 0
2 Arnhem MA2 4 9 3 0 1 13 7 0
3 Wijchen MA3 4 6 2 0 2 13 5 0
4 Wageningen MA4 4 6 2 0 2 9 7 0
5 Beuningen MA3 4 5 1 2 1 7 7 0
6 Union MA6 4 4 1 1 2 8 8 0
7 Ede MA3 4 4 1 1 2 3 11 0
8 QZ MA2 4 0 0 0 4 3 20 0
 
Meisjes A5 -  4e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 HCM MA4 4 9 4 0 0 26 11 3
2 Kromhouters MA2 4 8 2 2 0 11 3 0
3 Oosterbeek MA3 3 6 2 0 1 9 9 0
4 Dieren MA2 3 5 1 2 0 12 6 0
5 Arnhem MA3 4 5 1 2 1 8 13 0
6 Westerduiven MA3 3 4 1 1 1 17 13 0
7 Overbetuwe MA3 4 3 1 0 3 3 11 0
8 Wageningen MA5 3 1 0 1 2 5 7 0
9 Nijmegen MA7 4 0 0 0 4 8 26 0
 
Meisjes B1 -  Super B
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Wageningen MB1 5 13 4 1 0 18 8 0
2 Huizen MB1 5 12 4 0 1 21 7 0
3 SCHC MB1 5 12 4 0 1 10 7 0
4 Push MB1 5 10 3 1 1 10 6 0
5 HBS MB1 5 4 1 1 3 11 12 0
6 Leonidas MB1 5 4 1 1 3 7 9 0
7 Pelikaan MB1 5 1 0 1 4 10 18 0
8 Nuenen MB1 5 1 0 1 4 4 24 0
 
Meisjes B2 -  Subtopklasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Zutphen MB1 4 10 3 1 0 4 0 0
2 Apeldoorn MB1 4 9 3 0 1 7 2 0
3 Kromhouters MB1 4 7 2 1 1 7 5 0
4 Twente MB1 4 6 2 0 2 6 5 0
5 Upward MB1 4 6 2 0 2 5 7 0
6 Union MB1 4 4 1 1 2 5 7 0
7 Zwolle MB2 4 4 1 1 2 1 3 0
8 Wageningen MB2 4 0 0 0 4 1 7 0
 
Meisjes B3 -  1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Zwolle MB3 4 12 4 0 0 13 5 0
2 PW MB1 4 6 2 0 2 10 9 0
3 Upward MB3 4 6 2 0 2 8 7 0
4 Bully MB3 4 6 2 0 2 6 6 0
5 Zevenaar MB1 4 6 2 0 2 9 11 0
6 EHV MB2 4 5 1 2 1 8 8 0
7 Union MB2 4 4 1 1 2 6 8 0
8 Wageningen MB3 4 1 0 1 3 2 8 0
 
Meisjes B4 -  3e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Zevenaar MB2 4 12 4 0 0 11 3 0
2 Arnhem MB3 4 9 3 0 1 11 5 0
3 QZ MB2 4 6 2 0 2 11 9 0
4 Nijmegen MB6 4 6 2 0 2 9 8 0
5 Wageningen MB4 4 6 2 0 2 9 10 0
6 Oosterbeek MB3 4 6 2 0 2 6 9 0
7 Oude IJsselstreek MB1 4 3 1 0 3 8 10 0
8 Union MB6 4 0 0 0 4 1 12 0
 
Meisjes B5 -  4e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Beuningen MB4 4 10 3 1 0 12 0 0
2 Dieren MB2 3 9 3 0 0 14 0 0
3 Overbetuwe MB3 4 9 3 0 1 15 8 0
4 Oosterbeek MB5 4 7 2 1 1 10 6 0
5 Wijchen MB5 4 6 2 0 2 5 6 0
6 Kromhouters MB4 3 3 1 0 2 4 16 0
7 Wageningen MB5 4 0 0 0 4 1 8 0
8 HCM MB4 4 0 0 0 4 3 20 0
 
Meisjes B6 -  
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1
 
Meisjes B7 -  
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1
 
Meisjes C1 -  IDC
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Zwolle MC1 5 13 4 1 0 22 7 0
2 Wageningen MC1 5 12 4 0 1 23 7 0
3 Deventer MC1 5 10 3 1 1 13 8 0
4 GHBS MC1 5 7 2 1 2 15 14 0
5 Groningen MC1 5 7 2 1 2 8 10 0
6 Union MC1 5 4 1 1 3 4 16 0
7 Twente MC1 5 2 0 2 3 9 13 0
8 Quick Stick MC1 5 1 0 1 4 4 23 0
 
Meisjes C2 -  1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Wageningen MC2 4 10 3 1 0 8 5 0
2 Wijchen MC1 4 8 2 2 0 8 4 0
3 Ede MC1 4 6 2 0 2 12 9 0
4 Arnhem MC1 4 5 1 2 1 7 7 0
5 Beuningen MC1 4 5 1 2 1 3 5 0
6 EHV MC2 4 4 1 1 2 9 8 0
7 Deventer MC2 4 4 1 1 2 5 9 0
8 Upward MC2 4 1 0 1 3 1 6 0
 
Meisjes C3 -  2e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Meppel MC1 4 10 3 1 0 17 9 0
2 Nijmegen MC3 4 9 3 0 1 19 5 0
3 Almelo MC2 3 7 2 1 0 9 5 0
4 PW MC1 4 6 2 0 2 6 8 0
5 HCM MC2 3 4 1 1 1 5 6 0
6 Wageningen MC3 4 4 1 1 2 6 8 0
7 Zwolle MC4 4 3 1 0 3 5 11 0
8 Goor MC2 4 0 0 0 4 2 17 0
 
Meisjes C4 -  3e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Ede MC3 4 12 4 0 0 16 6 0
2 Zevenaar MC2 4 12 4 0 0 10 3 0
3 Wageningen MC4 4 9 3 0 1 14 3 0
4 Bemmel MC4 4 4 1 1 2 9 7 0
5 Beuningen MC3 4 4 1 1 2 3 11 0
6 QZ MC2 4 3 1 0 3 8 14 0
7 Oosterbeek MC5 4 1 0 1 3 2 8 0
8 Arnhem MC3 4 1 0 1 3 3 13 0
 
Meisjes C5 -  4e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Kromhouters MC3 4 10 3 1 0 14 4 0
2 Doetinchem MC4 4 10 3 1 0 15 6 0
3 Wageningen MC5 4 8 2 2 0 7 2 0
4 HCM MC4 4 7 2 1 1 12 4 0
5 Nijmegen MC7 4 7 2 1 1 10 7 0
6 Bemmel MC6 4 3 1 0 3 8 16 0
7 Overbetuwe MC4 4 0 0 0 4 2 9 0
8 Westerduiven MC3 4 0 0 0 4 4 24 0
 
Meisjes C6 -  3e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Upward MC6 4 12 4 0 0 16 2 0
2 QZ MC3 3 7 2 1 0 14 1 0
3 Bemmel MC5 4 7 2 1 1 13 9 0
4 Union MC5 3 6 2 0 1 14 4 0
5 Oude IJsselstreek MC1 4 6 2 0 2 6 6 0
6 Wageningen MC6 4 5 1 2 1 7 12 0
7 Upward MC7 4 0 0 0 4 2 17 0
8 Zevenaar MC3 4 0 0 0 4 2 23 0
 
Meisjes C7 -  
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1
 
Meisjes D1 -  Topklasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Union MD1 4 10 3 1 0 15 8 0
2 Doetinchem MD1 5 8 2 2 1 11 7 0
3 Bully MD1 5 6 1 3 1 9 11 0
4 Wageningen MD1 4 5 1 2 1 8 7 0
5 Upward MD1 5 4 1 1 3 12 17 0
6 Zwolle MD1 5 4 1 1 3 7 12 0
 
Meisjes D2 -  2e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Apeldoorn MD2 4 12 4 0 0 9 3 0
2 Deventer MD2 4 7 2 1 1 5 3 0
3 Wageningen MD2 4 6 2 0 2 9 8 0
4 Ares MD2 3 3 1 0 2 7 6 0
5 Zwolle MD3 3 2 0 2 1 5 6 0
6 Hattem MD1 4 1 0 1 3 7 16 0
 
Meisjes D3 -  2e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Wageningen MD3 5 12 4 0 1 17 7 0
2 Union MD3 4 10 3 1 0 13 4 0
3 Oosterbeek MD3 4 7 2 1 1 11 3 0
4 Wageningen MD4 5 6 2 0 3 9 17 0
5 Nijmegen MD4 4 3 1 0 3 10 17 0
6 Doetinchem MD3 4 0 0 0 4 3 15 0
 
Meisjes D4 -  2e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Wageningen MD3 5 12 4 0 1 17 7 0
2 Union MD3 4 10 3 1 0 13 4 0
3 Oosterbeek MD3 4 7 2 1 1 11 3 0
4 Wageningen MD4 5 6 2 0 3 9 17 0
5 Nijmegen MD4 4 3 1 0 3 10 17 0
6 Doetinchem MD3 4 0 0 0 4 3 15 0
 
Meisjes D5 -  2e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Beuningen MD2 4 12 4 0 0 25 3 0
2 Zevenaar MD2 5 10 3 1 1 12 14 0
3 Wijchen MD2 4 9 3 0 1 16 7 0
4 Arnhem MD2 4 4 1 1 2 6 10 0
5 Wageningen MD5 5 3 1 0 4 6 21 0
6 QZ MD2 4 0 0 0 4 6 16 0
 
Meisjes D6 -  3e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Wageningen MD6 5 11 3 2 0 21 8 0
2 Arnhem MD4 5 11 3 2 0 13 5 0
3 Upward MD7 4 5 1 2 1 6 6 0
4 Bemmel MD6 4 4 1 1 2 8 15 0
5 Dieren MD2 4 3 1 0 3 8 11 0
6 Druten MD3 4 1 0 1 3 6 17 0
 
Meisjes D7 -  
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1
Jongste jeugd 
 
Jongens 8D1 -  
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1
 
Jongens 8E1 -  1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
 
Jongens 8E2 -  1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
 
Jongens E1 -  1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
 
Jongens E2 -  
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1
 
Jongens E3 -  
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1
 
Jongens F1 -  1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
 
Jongens F2 -  1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
 
Jongens F3 -  
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1
 
Jongens F4 -  
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1
 
Meisjes 8E1 -  1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
 
Meisjes 8E2 -  1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
 
Meisjes 8E3 -  
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1
 
Meisjes 8E4 -  
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1
 
Meisjes 8E5 -  
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1
 
Meisjes E1 -  1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
 
Meisjes E2 -  1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
 
Meisjes E3 -  1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
 
Meisjes E4 -  1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
 
Meisjes E5 -  1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
 
Meisjes F1 -  1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
 
Meisjes F2 -  1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
 
Meisjes F3 -  1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
 
Meisjes F4 -  1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
 
Meisjes F5 -  
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1
 
Meisjes F6 -  
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1
 
Meisjes F7 -  
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1
Overige 
 
G-Hockey -  Oost
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Lochem G 1 4 12 4 0 0 32 7 0
2 Twente G 2 4 9 3 0 1 22 12 0
3 Zwolle G1 3 3 1 0 2 10 11 0
4 Wageningen G1 4 3 1 0 3 13 31 0
5 Spitsbergen G 1 3 0 0 0 3 9 25 0
Zaalhockey 
 
Zaal Dames 1 -  Top 12 Kruis
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 GHBS D1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Wageningen D1 0 0 0 0 0 0 0 0
 
Zaal Dames 2 -  Topklasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Wageningen D2 6 18 6 0 0 32 13 0
2 Union D2 6 12 4 0 2 24 16 0
3 Beuningen D2 6 12 4 0 2 15 15 0
4 QZ D2 6 3 1 0 5 12 25 0
5 EHV D2 6 0 0 0 6 12 26 0
 
Zaal Heren 1 -  Sub-topklasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Wageningen H1 6 16 5 1 0 36 12 0
2 Upward H1 6 11 3 2 1 32 20 0
3 QZ H1 6 7 2 1 3 18 21 0
4 Kromhouters H1 6 6 2 0 4 25 31 0
5 Flevoland H1 6 3 1 0 5 13 40 0
 
Zaal Heren 2 -  Topklasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Nijmegen H2 6 16 5 1 0 39 9 0
2 Union H2 6 15 5 0 1 35 13 0
3 Union H3 6 10 3 1 2 28 25 0
4 QZ H2 6 3 1 0 5 13 33 0
5 Wageningen H2 6 0 0 0 6 7 42 0
 
Zaal Jongens 8E1 -  1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
 
Zaal Jongens 8E2 -  1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
 
Zaal Jongens A1 -  Topklasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Groningen JA1 8 20 6 2 0 54 19 0
2 Union JA1 8 20 6 2 0 54 21 0
3 Ede JA1 8 10 3 1 4 29 30 0
4 Wageningen JA1 8 7 2 1 5 20 51 0
5 Deventer JA1 8 0 0 0 8 18 54 0
 
Zaal Jongens A2 -  2e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Wageningen JA2 2 6 2 0 0 14 0 0
2 Union JA3 2 4 1 1 0 8 5 0
3 HCM JA2 2 3 1 0 1 4 7 0
4 Kromhouters JA12C 2 1 0 1 1 4 7 0
5 Apeldoorn JA3 2 0 0 0 2 2 13 0
 
Zaal Jongens B1 -  Kruisfin
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Groningen JB1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Wageningen JB1 0 0 0 0 0 0 0 0
 
Zaal Jongens B12 -  1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Wageningen JB12C 8 18 6 0 2 29 12 0
2 HCM JB1 8 17 5 2 1 33 22 0
3 Overbetuwe JB1 8 16 5 1 2 30 22 0
4 Apeldoorn JB2 8 7 2 1 5 28 33 0
5 Doetinchem JB1 8 7 2 1 5 23 35 0
6 Ares JB1 8 4 1 1 6 16 35 0
 
Zaal Jongens B3 -  3e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Wageningen JB3 2 6 2 0 0 25 1 0
2 Apeldoorn JB5 2 6 2 0 0 14 5 0
3 Deventer JB3 2 3 1 0 1 12 8 0
4 Overbetuwe JB2 2 3 1 0 1 10 12 0
5 Ares JB2 2 0 0 0 2 5 17 0
6 Doetinchem JB2 2 0 0 0 2 2 25 0
 
Zaal Jongens C1 -  Kruisfin
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Apeldoorn JC1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Wageningen JC1 0 0 0 0 0 0 0 0
 
Zaal Jongens C12 -  Sub-topklasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Nijmegen JC12C 6 18 6 0 0 35 3 0
2 Upward JC12C 6 13 4 1 1 21 7 0
3 Wageningen JC12C 6 11 3 2 1 16 9 0
4 Apeldoorn JC12c 6 7 2 1 3 13 18 0
5 Deventer JC12C 6 3 1 0 5 4 25 0
6 Union JC12C 6 0 0 0 6 6 33 0
 
Zaal Jongens C2 -  2e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Wageningen JC2 6 18 6 0 0 41 5 0
2 Arnhem JC2 6 15 5 0 1 41 17 0
3 HCM JC12C 6 9 3 0 3 17 25 0
4 Upward JC2 6 6 2 0 4 18 21 0
5 Oosterbeek JC2 6 6 2 0 4 15 36 0
6 Zutphen JC2 6 0 0 0 6 8 36 0
 
Zaal Jongens C3 -  3e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Nijmegen JC4 2 6 2 0 0 12 4 0
2 Wageningen JC3 2 6 2 0 0 10 2 0
3 Bemmel JC2 2 0 0 0 2 3 10 0
4 Union JC3 2 0 0 0 2 3 12 0
 
Zaal Jongens D1 -  Kruisfin
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Apeldoorn JD1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Wageningen JD1 0 0 0 0 0 0 0 0
 
Zaal Jongens D12 -  
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1
 
Zaal Jongens D2 -  3e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Wageningen JD2 4 9 3 0 1 16 6 0
2 Nijmegen JD4 4 9 3 0 1 12 13 0
3 Union JD4 4 6 2 0 2 15 9 0
4 Arnhem JD2 4 6 2 0 2 13 10 0
5 Bemmel JD1 4 0 0 0 4 5 23 0
 
Zaal Meisjes 8E1 -  1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
 
Zaal Meisjes 8E2 -  1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
 
Zaal Meisjes A1 -  Kruisfin
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Wageningen MA1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Zwolle MA1 0 0 0 0 0 0 0 0
 
Zaal Meisjes A12 -  Sub-topklasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Nijmegen MA12C 2 6 2 0 0 13 4 0
2 Wageningen MA12C 2 4 1 1 0 7 3 0
3 Union MA12C 2 1 0 1 1 6 10 0
4 Groningen MA12C 2 1 0 1 1 4 8 0
5 GHBS MA12C 2 1 0 1 1 3 8 0
 
Zaal Meisjes A2 -  1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Wageningen MA2 6 16 5 1 0 29 7 0
2 Oosterbeek MA1 6 13 4 1 1 20 19 0
3 Beuningen MA1 6 11 3 2 1 20 8 0
4 HCM MA1 6 4 1 1 4 12 24 0
5 Druten MA1 6 3 1 0 5 10 22 0
6 Overbetuwe MA1 6 3 0 3 3 6 17 0
 
Zaal Meisjes A3 -  2e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Bemmel MA1 6 18 6 0 0 27 5 0
2 Wageningen MA3 6 15 5 0 1 35 12 0
3 Union MA4 6 7 2 1 3 15 16 0
4 Beuningen MA2 6 6 2 0 4 11 17 0
5 Nijmegen MA4 6 5 1 2 3 11 23 0
6 Druten MA2 6 1 0 1 5 9 35 0
 
Zaal Meisjes A4 -  3e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Union MA3 4 12 4 0 0 18 7 0
2 Kromhouters MA2 4 7 2 1 1 18 9 0
3 QZ MA2 4 6 2 0 2 12 10 0
4 Beuningen MA3 4 6 2 0 2 11 15 0
5 Wageningen MA4 4 4 1 1 2 8 14 0
6 Union MA5 4 0 0 0 4 6 18 0
 
Zaal Meisjes B1 -  Kruisfin
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Nijmegen MB1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Wageningen MB1 0 0 0 0 0 0 0 0
 
Zaal Meisjes B12 -  Sub-topklasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Upward MB12C 6 16 5 1 0 16 8 0
2 Wageningen MB12C 6 12 4 0 2 38 10 0
3 QZ MB12C 6 9 3 0 3 10 18 0
4 HCM MB12C 6 5 1 2 3 14 22 0
5 Arnhem MB12C 6 1 0 1 5 7 27 0
 
Zaal Meisjes B2 -  1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Wageningen MB2 8 21 7 0 1 33 7 0
2 Nijmegen MB2 8 21 7 0 1 34 17 0
3 Bemmel MB1 8 13 4 1 3 19 15 0
4 Overbetuwe MB1 8 10 3 1 4 24 27 0
5 Ede MB3 8 2 0 2 6 12 30 0
6 Oosterbeek MB2 8 2 0 2 6 11 37 0
 
Zaal Meisjes B3 -  2e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Wageningen MB3 6 16 5 1 0 29 8 0
2 Zutphen MB3 6 13 4 1 1 18 14 0
3 Dieren MB1 6 12 4 0 2 29 21 0
4 Druten MB2 6 6 2 0 4 17 19 0
5 Nijmegen MB5 6 4 1 1 4 12 25 0
6 Overbetuwe MB2 6 1 0 1 5 10 28 0
 
Zaal Meisjes B4 -  3e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Doetinchem MB3 6 18 6 0 0 20 7 0
2 Union MB4 6 16 5 1 0 33 10 0
3 Wageningen MB4 6 9 3 0 3 22 15 0
4 Nijmegen MB7 6 4 1 1 4 10 22 0
5 Bemmel MB4 6 3 0 3 3 8 14 0
6 Zevenaar MB3 6 1 0 1 5 8 33 0
 
Zaal Meisjes B5 -  3e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Ede MB4 8 22 7 1 0 40 6 0
2 Westerduiven MB3 8 20 6 2 0 44 7 0
3 Union MB6 8 16 5 1 2