Handige links
Vandaag jarig
  • Tim Möhlmann
Business partner
T&AC
WMHC T&AC
Fotoalbum
WMHC
Bezoekadres
Sportpark de Bongerd
Bornsesteeg 10
6708 PE Wageningen
Tel: 0317 - 41 16 31

Postadres
WMHC
Postbus 529
6700 AM Wageningen
Facebook
Standen van alle teams

JuniorenSenioren
Senioren 
 
Dames 1 -  Overgangsklasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Pinoké D1 10 28 9 1 0 30 11 0
2 Were Di D1 11 25 7 4 0 20 8 0
3 HGC D1 10 22 7 1 2 38 17 0
4 Push D1 10 19 6 1 3 29 16 0
5 Wageningen D1 10 14 4 2 4 19 18 0
6 Terriërs D1 11 14 3 5 3 16 18 0
7 Klein Zwitserland D1 10 13 3 4 3 28 17 0
8 Tilburg D1 11 12 3 3 5 18 23 0
9 Helmond D1 11 10 3 1 7 16 30 0
10 Weert D1 11 8 2 2 7 19 40 0
11 QZ D1 10 7 1 4 5 9 17 0
12 Alecto D1 11 2 0 2 9 13 40 0
 
Dames 1 - Goldcup -  Goldcup - KO
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Wageningen D1 1 3 1 0 0 2 1 0
2 Almere D1 1 0 0 0 1 1 2 0
 
Dames 2 -  Res. hoofdklasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Wageningen D2 10 24 8 0 2 37 9 0
2 Zwolle D2 9 22 7 1 1 34 11 0
3 Nijmegen D2 9 19 6 1 2 26 9 0
4 Zwolle D3 10 19 6 1 3 34 19 0
5 Union D2 9 18 5 3 1 34 14 0
6 Nijmegen D3 9 17 5 2 2 20 12 0
7 QZ D2 9 14 4 2 3 16 16 0
8 HCM D2 9 11 3 2 4 23 21 0
9 Almelo D2 10 6 2 0 8 14 50 0
10 Apeliotes D2 10 6 1 3 6 12 28 0
11 Beuningen D2 10 3 0 3 7 12 39 0
12 Beuningen D3 10 2 0 2 8 5 39 0
 
Dames 3 -  Res. 1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Zwolle D6 9 25 8 1 0 57 11 0
2 Wageningen D3 9 23 7 2 0 31 11 0
3 Apeliotes D7 9 22 7 1 1 24 7 0
4 Twente D2 9 19 6 1 2 30 12 0
5 EHV D4 9 18 6 0 3 30 19 0
6 Kampen D1 9 13 4 1 4 26 22 0
7 Nijmegen D8 10 12 4 0 6 18 30 0
8 PW D2 9 10 3 1 5 13 20 0
9 Apeliotes D6 9 8 2 2 5 12 24 0
10 QZ D4 9 5 1 2 6 19 39 0
11 Wageningen D5 10 4 1 1 8 14 32 0
12 Almelo D3 9 0 0 0 9 7 54 0
 
Dames 4 -  Res. 1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Zevenaar D2 10 25 8 1 1 31 12 0
2 Nijmegen D9 10 22 7 1 2 33 9 0
3 Union D6 10 22 7 1 2 33 22 0
4 Dieren D2 10 19 6 1 3 38 15 0
5 Wageningen D4 9 16 5 1 3 23 19 0
6 Ede D2 10 15 5 0 5 15 19 0
7 HCM D3 10 14 4 2 4 33 20 0
8 Beuningen D4 10 10 3 1 6 17 20 0
9 Doetinchem D2 10 10 3 1 6 20 24 0
10 Wijchen D3 9 10 3 1 5 10 15 0
11 Wijchen D2 10 9 3 0 7 22 39 0
12 Nijmegen D10 10 0 0 0 10 2 63 0
 
Dames 5 -  Res. 1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Zwolle D6 9 25 8 1 0 57 11 0
2 Wageningen D3 9 23 7 2 0 31 11 0
3 Apeliotes D7 9 22 7 1 1 24 7 0
4 Twente D2 9 19 6 1 2 30 12 0
5 EHV D4 9 18 6 0 3 30 19 0
6 Kampen D1 9 13 4 1 4 26 22 0
7 Nijmegen D8 10 12 4 0 6 18 30 0
8 PW D2 9 10 3 1 5 13 20 0
9 Apeliotes D6 9 8 2 2 5 12 24 0
10 QZ D4 9 5 1 2 6 19 39 0
11 Wageningen D5 10 4 1 1 8 14 32 0
12 Almelo D3 9 0 0 0 9 7 54 0
 
Dames 6 -  Res. 2e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Apeliotes D10 9 19 5 4 0 21 5 0
2 Nijmegen D11 9 17 5 2 2 28 11 0
3 Union D7 9 17 5 2 2 23 13 0
4 Apeliotes D8 8 17 5 2 1 16 8 0
5 Nijmegen D14 9 16 4 4 1 30 18 0
6 Arnhem D3 9 13 4 1 4 25 16 0
7 Apeliotes D9 10 13 3 4 3 12 8 0
8 Upward D3 9 8 2 2 5 10 24 0
9 Beuningen D5 9 6 1 3 5 10 23 0
10 Nijmegen D13 9 6 1 3 5 6 28 0
11 Wageningen D6 8 1 0 1 7 7 34 0
 
Dames 7 -  Res. 3e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Dieren D3 8 22 7 1 0 45 1 0
2 HCM D4 9 20 6 2 1 26 11 0
3 Nijmegen D15 8 13 4 1 3 24 21 0
4 Doetinchem D1 8 12 3 3 2 16 15 0
5 Apeliotes D12 9 11 3 2 4 21 15 0
6 Bemmel D4 9 11 3 2 4 15 25 0
7 Wageningen D7 8 10 3 1 4 9 15 0
8 Apeliotes D14 8 8 2 2 4 15 27 0
9 Ares D3 9 7 2 1 6 10 25 0
10 Nijmegen D16 8 4 1 1 6 9 35 0
 
Dames 8 -  Res. 3e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Dieren D3 8 22 7 1 0 45 1 0
2 HCM D4 9 20 6 2 1 26 11 0
3 Nijmegen D15 8 13 4 1 3 24 21 0
4 Doetinchem D1 8 12 3 3 2 16 15 0
5 Apeliotes D12 9 11 3 2 4 21 15 0
6 Bemmel D4 9 11 3 2 4 15 25 0
7 Wageningen D7 8 10 3 1 4 9 15 0
8 Apeliotes D14 8 8 2 2 4 15 27 0
9 Ares D3 9 7 2 1 6 10 25 0
10 Nijmegen D16 8 4 1 1 6 9 35 0
 
Dames Veteranen A -  Veteranen hoofdklasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 PW DA 9 22 7 1 1 20 11 0
2 Oosterbeek DA 9 21 6 3 0 28 10 0
3 Deventer DA 9 19 6 1 2 27 11 0
4 Union DA 9 18 6 0 3 25 16 0
5 Wageningen DA 9 15 5 0 4 19 15 0
6 QZ DA 9 15 5 0 4 15 18 0
7 Upward DB 8 9 3 0 5 15 20 0
8 Bemmel DA 8 7 2 1 5 10 19 0
9 Kromhouters DA 9 3 1 0 8 15 29 0
10 Upward DA 9 -3 0 0 9 5 30 3
 
Dames Veteranen B -  Veteranen 1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Upward DC 8 21 7 0 1 18 7 0
2 Zevenaar DA 8 18 6 0 2 19 12 0
3 Apeldoorn DA 7 16 5 1 1 26 13 0
4 Wageningen DB 8 15 5 0 3 14 11 0
5 Dieren DA 8 8 2 2 4 19 22 0
6 Kromhouters DB 8 7 2 1 5 8 14 0
7 HCM DA 7 6 2 0 5 8 11 0
8 Beuningen DA 7 6 2 0 5 9 18 0
9 Nijmegen DA 7 3 1 0 6 5 18 0
 
Heren 1 -  2e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Leusden H1 9 22 7 1 1 51 15 0
2 Shinty H1 9 20 6 2 1 34 14 0
3 Baarn H1 9 19 6 1 2 35 23 0
4 GHBS H1 9 19 6 1 2 26 24 0
5 Almelo H1 9 17 5 2 2 37 21 0
6 HCM H1 9 14 4 2 3 32 25 0
7 Bully H1 9 12 4 0 5 20 26 0
8 Deventer H1 9 8 2 2 5 18 23 0
9 Wageningen H1 9 8 2 2 5 20 28 0
10 Zevenaar H1 9 6 2 0 7 15 39 0
11 Mezen H1 9 5 1 2 6 19 39 0
12 PW H1 9 4 1 1 7 10 40 0
 
Heren 1 - Silvercup -  Silvercup - KO64
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Wageningen H1 1 3 1 0 0 3 2 0
2 Almelo H1 1 0 0 0 1 2 3 0
 
Heren 2 -  Res. overgangsklasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Kromhouters H2 10 23 7 2 1 23 14 0
2 Union H4 10 22 6 4 0 29 11 0
3 Wijchen H2 10 21 6 3 1 40 18 0
4 Nijmegen H6 9 18 6 0 3 24 18 0
5 Apeliotes H2 10 18 5 3 2 30 19 0
6 HCM H2 10 15 4 3 3 22 15 0
7 Apeliotes H3 10 13 4 1 5 18 26 0
8 Wageningen H2 10 12 3 3 4 25 22 0
9 Beuningen H4 10 8 2 2 6 13 34 0
10 Union H5 10 7 2 1 7 15 28 0
11 QZ H3 10 4 1 1 8 20 35 0
12 Beuningen H3 9 4 1 1 7 18 37 0
 
Heren 3 -  Res. overgangsklasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Zwolle H3 10 24 8 0 2 62 22 0
2 Upward H2 10 24 8 0 2 55 28 0
3 Ede H3 9 24 8 0 1 35 21 0
4 Almelo H2 9 21 7 0 2 34 17 0
5 Apeldoorn H2 10 17 5 2 3 30 20 0
6 PW H3 9 16 5 1 3 33 26 0
7 Zwolle H4 9 13 4 1 4 38 23 0
8 Nijmegen H7 10 13 4 1 5 37 35 0
9 Deventer H2 9 6 2 0 7 17 39 0
10 Wageningen H3 10 4 1 1 8 19 41 0
11 Bully H2 10 3 1 0 9 15 39 0
12 PW H2 9 3 1 0 8 8 72 0
 
Heren 4 -  Res. 1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Zevenaar H2 9 25 8 1 0 55 17 0
2 Ede H4 10 22 7 1 2 39 24 0
3 HCM H4 9 20 6 2 1 26 13 0
4 Bemmel H2 9 13 4 1 4 29 17 0
5 Union H7 8 12 4 0 4 27 33 0
6 Dieren H1 9 12 3 3 3 27 28 0
7 Wijchen H3 8 10 3 1 4 17 21 0
8 Wageningen H4 9 10 3 1 5 16 34 0
9 Apeliotes H4 9 9 3 0 6 23 33 0
10 HCM H3 9 6 2 0 7 12 24 0
11 Zutphen H2 9 3 1 0 8 7 34 0
 
Heren 5 -  Res. 2e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Overbetuwe H1 9 22 7 1 1 38 14 0
2 Nijmegen H8 9 22 7 1 1 25 12 0
3 Druten H1 9 19 6 1 2 30 14 0
4 Nijmegen H9 10 18 7 0 3 35 31 3
5 Wijchen H4 9 18 6 0 3 29 15 0
6 Upward H3 9 16 5 1 3 23 20 0
7 Nijmegen H10 9 15 4 3 2 33 20 0
8 Apeliotes H5 9 14 4 2 3 20 10 0
9 Wageningen H5 9 7 2 1 6 19 21 0
10 QZ H4 9 3 1 0 8 16 47 0
11 Wageningen H6 9 1 0 1 8 8 36 0
12 Apeliotes H6 10 1 0 1 9 17 53 0
 
Heren 6 -  Res. 2e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Overbetuwe H1 9 22 7 1 1 38 14 0
2 Nijmegen H8 9 22 7 1 1 25 12 0
3 Druten H1 9 19 6 1 2 30 14 0
4 Nijmegen H9 10 18 7 0 3 35 31 3
5 Wijchen H4 9 18 6 0 3 29 15 0
6 Upward H3 9 16 5 1 3 23 20 0
7 Nijmegen H10 9 15 4 3 2 33 20 0
8 Apeliotes H5 9 14 4 2 3 20 10 0
9 Wageningen H5 9 7 2 1 6 19 21 0
10 QZ H4 9 3 1 0 8 16 47 0
11 Wageningen H6 9 1 0 1 8 8 36 0
12 Apeliotes H6 10 1 0 1 9 17 53 0
 
Heren Veteranen A -  Veteranen hoofdklasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Nijmegen HA 9 22 7 1 1 22 9 0
2 Apeldoorn HA 9 21 6 3 0 31 10 0
3 Upward HA 9 19 6 1 2 31 17 0
4 Arnhem HA 9 18 6 0 3 27 18 0
5 Wageningen HA 9 13 4 1 4 25 15 0
6 Doetinchem HA 9 10 2 4 3 13 14 0
7 Zwolle HA 9 9 3 0 6 20 31 0
8 Oosterbeek HA 9 7 2 1 6 21 36 0
9 Kromhouters HA 8 4 1 1 6 7 24 0
10 Almelo HA 8 3 1 0 7 14 37 0
 
Heren Veteranen B -  Veteranen 1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Overbetuwe HA 8 22 7 1 0 30 12 0
2 HCM HC 8 17 5 2 1 25 10 0
3 Dieren HA 8 16 5 1 2 25 11 0
4 Upward HD 9 15 5 0 4 24 15 0
5 Wageningen HB 8 13 4 1 3 19 20 0
6 Upward HC 8 11 3 2 3 10 15 0
7 Oosterbeek HB 8 9 3 0 5 11 12 0
8 Flevoland HA 9 8 2 2 5 10 21 0
9 Apeldoorn HD 9 8 2 2 5 9 21 0
10 Union HA 9 7 1 4 4 14 29 0
11 Apeldoorn HC 8 3 0 3 5 6 17 0
 
Heren Veteranen C -  Veteranen 2e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Zevenaar HA 9 20 6 2 1 29 12 0
2 HCM HB 8 20 6 2 0 21 9 0
3 Ede HA 9 20 6 2 1 20 10 0
4 Wageningen HC 9 17 5 2 2 33 14 0
5 Dieren HB 9 12 4 0 5 23 20 0
6 Ede HB 9 12 4 0 5 14 23 0
7 Beuningen HB 9 10 3 1 5 13 24 0
8 Wageningen HD 8 9 3 0 5 21 26 0
9 Arnhem HC 9 8 2 2 5 14 20 0
10 Ede HC 8 7 2 1 5 8 15 0
11 Westerduiven HB 9 3 1 0 8 7 30 0
 
Heren Veteranen D -  Veteranen 2e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Zevenaar HA 9 20 6 2 1 29 12 0
2 HCM HB 8 20 6 2 0 21 9 0
3 Ede HA 9 20 6 2 1 20 10 0
4 Wageningen HC 9 17 5 2 2 33 14 0
5 Dieren HB 9 12 4 0 5 23 20 0
6 Ede HB 9 12 4 0 5 14 23 0
7 Beuningen HB 9 10 3 1 5 13 24 0
8 Wageningen HD 8 9 3 0 5 21 26 0
9 Arnhem HC 9 8 2 2 5 14 20 0
10 Ede HC 8 7 2 1 5 8 15 0
11 Westerduiven HB 9 3 1 0 8 7 30 0
 
Heren Veteranen L -  Veteranen L Overgangsklasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Kromhouters HL 7 21 7 0 0 39 1 0
2 Upward HLB 8 16 5 1 2 16 7 0
3 Ares HL 7 13 4 1 2 13 7 0
4 Apeldoorn HLB 7 7 2 1 4 10 18 0
5 Union HLC 8 7 2 1 5 11 25 0
6 Wageningen HL 7 0 0 0 7 1 32 0
Junioren 
 
Jongens A1 -  2e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Flevoland JA1 3 9 3 0 0 11 7 0
2 Wageningen JA1 2 6 2 0 0 8 4 0
3 Zevenaar JA1 3 4 1 1 1 12 12 0
4 Meppel JA1 2 3 1 0 1 8 5 0
5 Epse JA1 3 2 0 2 1 12 13 0
6 Ede JA2 3 1 0 1 2 8 11 0
7 Zwolle JA3 2 0 0 0 2 3 10 0
 
Jongens A2 -  
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1
 
Jongens A3 -  
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1
 
Jongens B1 -  Super B
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Spandersbosch JB1 4 12 4 0 0 23 6 0
2 Schaerweijde JB1 4 9 3 0 1 19 13 0
3 Klein Zwitserland JB1 4 7 2 1 1 9 6 0
4 Tilburg JB1 4 5 1 2 1 12 14 0
5 HGC JB1 4 5 1 2 1 8 11 0
6 HBS JB1 4 4 1 1 2 7 13 0
7 Venlo JB1 4 3 1 0 3 9 12 0
8 Wageningen JB1 4 0 0 0 4 11 23 0
 
Jongens B2 -  2e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Wijchen JB1 3 7 2 1 0 10 2 0
2 Wageningen JB2 3 7 2 1 0 8 4 0
3 Overbetuwe JB1 3 7 2 1 0 5 2 0
4 Union JB2 3 6 2 0 1 11 3 0
5 Twente JB2 3 3 1 0 2 4 7 0
6 Wageningen JB3 3 3 1 0 2 8 12 0
7 Zwolle JB3 3 1 0 1 2 5 15 0
8 Westerduiven JB1 3 0 0 0 3 2 8 0
 
Jongens B3 -  2e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Wijchen JB1 3 7 2 1 0 10 2 0
2 Wageningen JB2 3 7 2 1 0 8 4 0
3 Overbetuwe JB1 3 7 2 1 0 5 2 0
4 Union JB2 3 6 2 0 1 11 3 0
5 Twente JB2 3 3 1 0 2 4 7 0
6 Wageningen JB3 3 3 1 0 2 8 12 0
7 Zwolle JB3 3 1 0 1 2 5 15 0
8 Westerduiven JB1 3 0 0 0 3 2 8 0
 
Jongens C1 -  IDC
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Wageningen JC1 4 12 4 0 0 30 6 0
2 Zwolle JC1 4 12 4 0 0 23 7 0
3 Apeldoorn JC1 4 6 2 0 2 25 13 0
4 Nijmegen JC1 3 6 2 0 1 11 6 0
5 Upward JC1 4 3 1 0 3 5 13 0
6 Groningen JC1 4 3 1 0 3 9 19 0
7 Eelde JC1 3 3 1 0 2 3 16 0
8 Deventer JC1 4 0 0 0 4 4 30 0
 
Jongens C2 -  1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Wageningen JC2 3 7 2 1 0 9 4 0
2 Oosterbeek JC1 3 7 2 1 0 8 3 0
3 Apeldoorn JC2 3 7 2 1 0 7 4 0
4 Zwolle JC3 3 3 1 0 2 5 6 0
5 Beuningen JC1 3 3 1 0 2 4 6 0
6 Kromhouters JC1 3 3 1 0 2 7 10 0
7 HCM JC1 3 3 1 0 2 5 10 0
8 Overbetuwe JC1 3 1 0 1 2 3 5 0
 
Jongens C3 -  2e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Wageningen JC3 3 9 3 0 0 13 4 0
2 Beuningen JC2 3 6 2 0 1 10 6 0
3 Overbetuwe JC2 3 6 2 0 1 9 5 0
4 Zevenaar JC1 3 5 1 2 0 15 7 0
5 Wijchen JC2 3 4 1 1 1 16 14 0
6 Nijmegen JC4 3 4 1 1 1 6 4 0
7 HCM JC2 3 0 0 0 3 2 14 0
8 Upward JC3 3 0 0 0 3 2 19 0
 
Jongens D1 -  Topklasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Wageningen JD1 3 9 3 0 0 16 7 0
2 Deventer JD1 3 6 2 0 1 14 6 0
3 Apeldoorn JD1 3 6 2 0 1 4 3 0
4 Zwolle JD1 3 3 1 0 2 4 6 0
5 Nijmegen JD1 3 3 1 0 2 3 10 0
6 Union JD1 3 0 0 0 3 1 10 0
 
Jongens D2 -  2e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Union JD2 3 9 3 0 0 17 4 0
2 Wageningen JD2 3 9 3 0 0 11 2 0
3 Nijmegen JD5 3 6 2 0 1 8 6 0
4 Nijmegen JD3 3 3 1 0 2 9 15 0
5 Nijmegen JD4 3 0 0 0 3 4 12 0
6 Bemmel JD1 3 0 0 0 3 3 13 0
 
Jongens D3 -  2e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Beuningen JD1 6 15 5 0 1 25 8 0
2 Oosterbeek JD2 6 15 5 0 1 20 11 0
3 Nijmegen JD3 6 6 2 0 4 18 15 0
4 Wageningen JD2 6 0 0 0 6 6 35 0
 
Jongens D4 -  
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1
 
Meisjes A1 -  Landelijk
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Den Bosch MA1 4 12 4 0 0 17 5 0
2 Tilburg MA1 4 9 3 0 1 8 8 0
3 hdm MA1 4 7 2 1 1 13 9 0
4 Bloemendaal MA1 4 6 2 0 2 9 6 0
5 Gooische MA1 4 5 1 2 1 9 6 0
6 Schaerweijde MA1 4 4 1 1 2 7 11 0
7 Wageningen MA1 4 3 1 0 3 8 12 0
8 Groningen MA1 4 0 0 0 4 4 18 0
 
Meisjes A2 -  Subtopklasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Bully MA1 3 7 2 1 0 8 4 0
2 Wageningen MA2 3 7 2 1 0 7 3 0
3 Kromhouters MA1 3 7 2 1 0 5 2 0
4 Deventer MA1 3 6 2 0 1 7 2 0
5 Nijmegen MA2 3 4 1 1 1 10 4 0
6 EHV MA1 3 1 0 1 2 2 6 0
7 Zutphen MA1 3 1 0 1 2 3 8 0
8 Ares MA1 3 0 0 0 3 1 14 0
 
Meisjes A3 -  2e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Wijchen MA2 3 9 3 0 0 6 3 0
2 Nijmegen MA5 3 6 2 0 1 14 4 0
3 HCM MA2 3 4 1 1 1 7 6 0
4 Wageningen MA3 3 4 1 1 1 6 6 0
5 Westerduiven MA2 3 3 1 0 2 7 6 0
6 Upward MA3 3 3 1 0 2 6 6 0
7 Union MA4 3 3 1 0 2 3 15 0
8 Apeldoorn MA2 3 2 0 2 1 5 8 0
 
Meisjes A4 -  3e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Kromhouters MA3 3 9 3 0 0 9 2 0
2 Wijchen MA3 3 6 2 0 1 12 3 0
3 Arnhem MA2 3 6 2 0 1 11 6 0
4 Union MA6 3 4 1 1 1 8 6 0
5 Beuningen MA3 3 4 1 1 1 6 6 0
6 Wageningen MA4 3 3 1 0 2 6 7 0
7 Ede MA3 3 3 1 0 2 2 10 0
8 QZ MA2 3 0 0 0 3 3 17 0
 
Meisjes A5 -  4e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Kromhouters MA2 3 5 1 2 0 5 3 0
2 Arnhem MA3 3 5 1 2 0 8 7 0
3 Westerduiven MA3 2 4 1 1 0 11 6 0
4 HCM MA4 2 3 2 0 0 14 2 3
5 Oosterbeek MA3 2 3 1 0 1 7 9 0
6 Overbetuwe MA3 3 3 1 0 2 3 9 0
7 Dieren MA2 2 2 0 2 0 4 4 0
8 Wageningen MA5 3 1 0 1 2 5 7 0
9 Nijmegen MA7 2 0 0 0 2 3 13 0
 
Meisjes B1 -  Super B
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Wageningen MB1 4 12 4 0 0 16 6 0
2 Huizen MB1 4 9 3 0 1 19 6 0
3 Push MB1 4 9 3 0 1 8 4 0
4 SCHC MB1 4 9 3 0 1 7 5 0
5 Leonidas MB1 4 4 1 1 2 6 7 0
6 HBS MB1 4 3 1 0 3 8 9 0
7 Pelikaan MB1 4 1 0 1 3 8 15 0
8 Nuenen MB1 4 0 0 0 4 1 21 0
 
Meisjes B2 -  Subtopklasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Kromhouters MB1 3 7 2 1 0 7 2 0
2 Zutphen MB1 3 7 2 1 0 3 0 0
3 Apeldoorn MB1 3 6 2 0 1 4 2 0
4 Upward MB1 3 6 2 0 1 4 3 0
5 Zwolle MB2 3 4 1 1 1 1 1 0
6 Twente MB1 3 3 1 0 2 4 5 0
7 Union MB1 3 1 0 1 2 1 6 0
8 Wageningen MB2 3 0 0 0 3 1 6 0
 
Meisjes B3 -  1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Zwolle MB3 3 9 3 0 0 10 3 0
2 Bully MB3 3 6 2 0 1 5 2 0
3 EHV MB2 3 5 1 2 0 6 5 0
4 Union MB2 3 4 1 1 1 5 5 0
5 Upward MB3 3 3 1 0 2 6 7 0
6 PW MB1 3 3 1 0 2 6 8 0
7 Zevenaar MB1 3 3 1 0 2 6 10 0
8 Wageningen MB3 3 1 0 1 2 2 6 0
 
Meisjes B4 -  3e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Zevenaar MB2 3 9 3 0 0 9 2 0
2 Nijmegen MB6 3 6 2 0 1 9 5 0
3 QZ MB2 3 6 2 0 1 9 5 0
4 Arnhem MB3 3 6 2 0 1 7 3 0
5 Wageningen MB4 3 6 2 0 1 8 8 0
6 Oosterbeek MB3 3 3 1 0 2 3 9 0
7 Oude IJsselstreek MB1 3 0 0 0 3 5 10 0
8 Union MB6 3 0 0 0 3 1 9 0
 
Meisjes B5 -  4e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Dieren MB2 3 9 3 0 0 14 0 0
2 Beuningen MB4 3 7 2 1 0 11 0 0
3 Overbetuwe MB3 3 6 2 0 1 12 8 0
4 Wijchen MB5 3 6 2 0 1 5 3 0
5 Oosterbeek MB5 3 4 1 1 1 2 5 0
6 Kromhouters MB4 3 3 1 0 2 4 16 0
7 Wageningen MB5 3 0 0 0 3 1 7 0
8 HCM MB4 3 0 0 0 3 2 12 0
 
Meisjes B6 -  
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1
 
Meisjes B7 -  
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1
 
Meisjes C1 -  IDC
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Wageningen MC1 4 12 4 0 0 21 4 0
2 Zwolle MC1 4 10 3 1 0 19 5 0
3 Deventer MC1 4 9 3 0 1 12 7 0
4 Groningen MC1 4 6 2 0 2 7 9 0
5 GHBS MC1 4 4 1 1 2 10 14 0
6 Union MC1 4 4 1 1 2 4 11 0
7 Twente MC1 4 1 0 1 3 5 9 0
8 Quick Stick MC1 4 0 0 0 4 0 19 0
 
Meisjes C2 -  1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Wijchen MC1 3 7 2 1 0 7 3 0
2 Wageningen MC2 3 7 2 1 0 5 3 0
3 Ede MC1 3 6 2 0 1 10 6 0
4 Beuningen MC1 3 5 1 2 0 3 2 0
5 Arnhem MC1 3 4 1 1 1 6 6 0
6 EHV MC2 3 1 0 1 2 6 8 0
7 Upward MC2 3 1 0 1 2 1 3 0
8 Deventer MC2 3 1 0 1 2 2 9 0
 
Meisjes C3 -  2e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Nijmegen MC3 3 9 3 0 0 16 1 0
2 Meppel MC1 3 7 2 1 0 13 6 0
3 Almelo MC2 3 7 2 1 0 9 5 0
4 HCM MC2 3 4 1 1 1 5 6 0
5 Wageningen MC3 3 4 1 1 1 5 6 0
6 PW MC1 3 3 1 0 2 4 7 0
7 Zwolle MC4 3 0 0 0 3 3 11 0
8 Goor MC2 3 0 0 0 3 2 15 0
 
Meisjes C4 -  3e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Ede MC3 3 9 3 0 0 12 5 0
2 Zevenaar MC2 3 9 3 0 0 8 3 0
3 Wageningen MC4 3 6 2 0 1 12 2 0
4 Bemmel MC4 3 4 1 1 1 8 5 0
5 QZ MC2 3 3 1 0 2 8 12 0
6 Oosterbeek MC5 3 1 0 1 2 2 7 0
7 Arnhem MC3 3 1 0 1 2 2 9 0
8 Beuningen MC3 3 1 0 1 2 2 11 0
 
Meisjes C5 -  4e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Doetinchem MC4 3 7 2 1 0 11 3 0
2 Kromhouters MC3 3 7 2 1 0 7 1 0
3 Nijmegen MC7 3 7 2 1 0 7 3 0
4 Wageningen MC5 3 5 1 2 0 4 1 0
5 HCM MC4 3 4 1 1 1 6 3 0
6 Bemmel MC6 3 3 1 0 2 5 9 0
7 Overbetuwe MC4 3 0 0 0 3 1 6 0
8 Westerduiven MC3 3 0 0 0 3 3 18 0
 
Meisjes C6 -  3e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Upward MC6 3 9 3 0 0 10 2 0
2 QZ MC3 3 7 2 1 0 14 1 0
3 Union MC5 3 6 2 0 1 14 4 0
4 Wageningen MC6 3 5 1 2 0 7 6 0
5 Bemmel MC5 3 4 1 1 1 7 8 0
6 Oude IJsselstreek MC1 3 3 1 0 2 5 6 0
7 Upward MC7 3 0 0 0 3 2 16 0
8 Zevenaar MC3 3 0 0 0 3 1 17 0
 
Meisjes C7 -  
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1
 
Meisjes D1 -  Topklasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Union MD1 3 7 2 1 0 10 7 0
2 Bully MD1 3 5 1 2 0 6 5 0
3 Doetinchem MD1 3 4 1 1 1 6 5 0
4 Zwolle MD1 3 3 1 0 2 5 6 0
5 Upward MD1 3 3 1 0 2 8 10 0
6 Wageningen MD1 3 2 0 2 1 3 5 0
 
Meisjes D2 -  2e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Apeldoorn MD2 3 9 3 0 0 8 3 0
2 Deventer MD2 3 7 2 1 0 5 2 0
3 Ares MD2 3 3 1 0 2 7 6 0
4 Wageningen MD2 3 3 1 0 2 3 7 0
5 Zwolle MD3 3 2 0 2 1 5 6 0
6 Hattem MD1 3 1 0 1 2 6 10 0
 
Meisjes D3 -  2e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Union MD3 3 7 2 1 0 9 3 0
2 Wageningen MD3 3 6 2 0 1 10 7 0
3 Wageningen MD4 3 6 2 0 1 8 9 0
4 Oosterbeek MD3 3 4 1 1 1 6 2 0
5 Nijmegen MD4 3 3 1 0 2 9 13 0
6 Doetinchem MD3 3 0 0 0 3 3 11 0
 
Meisjes D4 -  2e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Union MD3 3 7 2 1 0 9 3 0
2 Wageningen MD3 3 6 2 0 1 10 7 0
3 Wageningen MD4 3 6 2 0 1 8 9 0
4 Oosterbeek MD3 3 4 1 1 1 6 2 0
5 Nijmegen MD4 3 3 1 0 2 9 13 0
6 Doetinchem MD3 3 0 0 0 3 3 11 0
 
Meisjes D5 -  2e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Beuningen MD2 3 9 3 0 0 21 3 0
2 Wijchen MD2 3 9 3 0 0 13 2 0
3 Arnhem MD2 3 4 1 1 1 6 6 0
4 Zevenaar MD2 3 4 1 1 1 5 10 0
5 QZ MD2 3 0 0 0 3 5 12 0
6 Wageningen MD5 3 0 0 0 3 1 18 0
 
Meisjes D6 -  3e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Wageningen MD6 3 7 2 1 0 14 4 0
2 Arnhem MD4 3 7 2 1 0 8 2 0
3 Upward MD7 3 5 1 2 0 6 4 0
4 Dieren MD2 3 3 1 0 2 7 7 0
5 Bemmel MD6 3 1 0 1 2 5 13 0
6 Druten MD3 3 1 0 1 2 4 14 0
 
Meisjes D7 -  
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1
Jongste jeugd 
 
Jongens 8D1 -  
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1
 
Jongens 8E1 -  1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
 
Jongens 8E2 -  1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
 
Jongens E1 -  1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
 
Jongens E2 -  
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1
 
Jongens E3 -  
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1
 
Jongens F1 -  1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
 
Jongens F2 -  1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
 
Jongens F3 -  
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1
 
Jongens F4 -  
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1
 
Meisjes 8E1 -  1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
 
Meisjes 8E2 -  1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
 
Meisjes 8E3 -  
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1
 
Meisjes 8E4 -  
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1
 
Meisjes 8E5 -  
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1
 
Meisjes E1 -  1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
 
Meisjes E2 -  1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
 
Meisjes E3 -  1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
 
Meisjes E4 -  1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
 
Meisjes E5 -  1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
 
Meisjes F1 -  1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
 
Meisjes F2 -  1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
 
Meisjes F3 -  1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
 
Meisjes F4 -  1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
 
Meisjes F5 -  
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1
 
Meisjes F6 -  
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1
 
Meisjes F7 -  
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1
Overige 
 
G-Hockey -  Oost
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Lochem G 1 4 12 4 0 0 32 7 0
2 Twente G 2 4 9 3 0 1 22 12 0
3 Zwolle G1 3 3 1 0 2 10 11 0
4 Wageningen G1 4 3 1 0 3 13 31 0
5 Spitsbergen G 1 3 0 0 0 3 9 25 0
Zaalhockey 
 
Zaal Dames 1 -  Topklasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 GCHC D1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Quick Stick D1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 QZ D1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Wageningen D1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Zwolle D1 0 0 0 0 0 0 0 0
 
Zaal Dames 2 -  Topklasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Beuningen D2 0 0 0 0 0 0 0 0
2 EHV D2 0 0 0 0 0 0 0 0
3 QZ D2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Union D2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Wageningen D2 0 0 0 0 0 0 0 0
 
Zaal Heren 1 -  Sub-topklasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Flevoland H1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Kromhouters H1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 QZ H1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Upward H1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Wageningen H1 0 0 0 0 0 0 0 0
 
Zaal Heren 2 -  Topklasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Nijmegen H2 0 0 0 0 0 0 0 0
2 QZ H2 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Union H2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Union H3 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Wageningen H2 0 0 0 0 0 0 0 0
 
Zaal Jongens 8E1 -  1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
 
Zaal Jongens 8E2 -  1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
 
Zaal Jongens A1 -  Topklasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Deventer JA1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Ede JA1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Groningen JA1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Union JA1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Wageningen JA1 0 0 0 0 0 0 0 0
 
Zaal Jongens A2 -  2e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Apeldoorn JA3 0 0 0 0 0 0 0 0
2 HCM JA2 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Kromhouters JA12C 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Union JA3 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Wageningen JA2 0 0 0 0 0 0 0 0
 
Zaal Jongens B1 -  Topklasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Apeldoorn JB1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Nijmegen JB1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Quick Stick JB1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Wageningen JB1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Zwolle JB1 0 0 0 0 0 0 0 0
 
Zaal Jongens B12 -  1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Apeldoorn JB2 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Ares JB1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Doetinchem JB1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 HCM JB1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Overbetuwe JB1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Wageningen JB12C 0 0 0 0 0 0 0 0
 
Zaal Jongens B3 -  3e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Apeldoorn JB5 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Ares JB2 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Deventer JB3 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Doetinchem JB2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Overbetuwe JB2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Wageningen JB3 0 0 0 0 0 0 0 0
 
Zaal Jongens C1 -  Topklasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Groningen JC1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 HVA JC1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Union JC1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Wageningen JC1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Zwolle JC1 0 0 0 0 0 0 0 0
 
Zaal Jongens C12 -  Sub-topklasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Apeldoorn JC12c 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Deventer JC12C 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Nijmegen JC12C 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Union JC12C 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Upward JC12C 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Wageningen JC12C 0 0 0 0 0 0 0 0
 
Zaal Jongens C2 -  2e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Arnhem JC2 0 0 0 0 0 0 0 0
2 HCM JC12C 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Oosterbeek JC2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Upward JC2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Wageningen JC2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Zutphen JC2 0 0 0 0 0 0 0 0
 
Zaal Jongens C3 -  3e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Bemmel JC2 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Nijmegen JC4 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Union JC3 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Wageningen JC3 0 0 0 0 0 0 0 0
 
Zaal Jongens D1 -  Topklasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Deventer JD1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Nijmegen JD1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Union JD1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Wageningen JD1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Zutphen JD1 0 0 0 0 0 0 0 0
 
Zaal Jongens D12 -  
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1
 
Zaal Jongens D2 -  3e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Arnhem JD2 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Bemmel JD1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Nijmegen JD4 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Union JD4 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Wageningen JD2 0 0 0 0 0 0 0 0
 
Zaal Meisjes 8E1 -  1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
 
Zaal Meisjes 8E2 -  1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
 
Zaal Meisjes A1 -  Topklasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 GHBS MA1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Groningen MA1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Nijmegen MA1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Upward MA1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Wageningen MA1 0 0 0 0 0 0 0 0
 
Zaal Meisjes A12 -  Sub-topklasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 GHBS MA12C 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Groningen MA12C 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Nijmegen MA12C 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Union MA12C 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Wageningen MA12C 0 0 0 0 0 0 0 0
 
Zaal Meisjes A2 -  1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Beuningen MA1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Druten MA1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 HCM MA1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Oosterbeek MA1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Overbetuwe MA1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Wageningen MA2 0 0 0 0 0 0 0 0
 
Zaal Meisjes A3 -  2e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Bemmel MA1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Beuningen MA2 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Druten MA2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Nijmegen MA4 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Union MA4 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Wageningen MA3 0 0 0 0 0 0 0 0
 
Zaal Meisjes A4 -  3e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Beuningen MA3 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Kromhouters MA2 0 0 0 0 0 0 0 0
3 QZ MA2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Union MA5 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Union MA3 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Wageningen MA4 0 0 0 0 0 0 0 0
 
Zaal Meisjes B1 -  Topklasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Groningen MB1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Leeuwarden MB1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Union MB1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Wageningen MB1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Zwolle MB1 0 0 0 0 0 0 0 0
 
Zaal Meisjes B12 -  Sub-topklasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Arnhem MB12C 0 0 0 0 0 0 0 0
2 HCM MB12C 0 0 0 0 0 0 0 0
3 QZ MB12C 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Upward MB12C 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Wageningen MB12C 0 0 0 0 0 0 0 0
 
Zaal Meisjes B2 -  1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Bemmel MB1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Ede MB3 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Nijmegen MB2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Oosterbeek MB2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Overbetuwe MB1 0