header foto header foto header foto header foto
 

Wedstrijdschema

Overig
BJ - Reservering
09:00 - 4
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
Meisjes A
MA1 - THC Hurley MA1
12:10
Uit
MA2 - Zutphen MA2
10:00 - 1
Thuis
Fluiten: Corne Thijssens en Radboud van Hal
MA3 - Union MA2
16:15 - 1
Thuis
Fluiten: Erik Zigterman en Roy Moezelaar
MA4 - Doetinchem MA1
14:45
Uit
MA5 - Oosterbeek MA4
17:15
Uit
Meisjes B
MB1 - HC Athena MB1
12:00 - 1
Thuis
Fluiten: Igor Klein en Laurens Dijkhuis
MB2 - QZ MB1
11:30
Uit
MB3 - AMHC Upward MB4
16:35
Uit
MB4 - NMHC MB5
12:25
Uit
MB5 - HCM Arnhem MB4
10:30 - 4
Thuis
Fluiten: Roy Moezelaar en Michiel Wessels
MB6 - HCD MB3
12:30 - 4
Thuis
Fluiten: Joost Witte en Hans Langeveld
Meisjes C
MC1 - HC Zwolle MC1
14:30 - 4
Thuis
Fluiten: Elly Stender en Michiel Wessels
MC2 - Wijchen MC1
11:00
Uit
MC3 - DHV MC3
15:15
Uit
MC4 - Westerduiven MC2
16:30 - 4
Thuis
Fluiten: Rienke De Vos en Judith van Klompenburg
Meisjes D
MD1 - De Mezen MD1
14:30 - 3
Thuis
Fluiten: Britt Verregghen en Nova Vermeer
MD2 - NMHC MD3
10:35
Uit
MD3 - Union MD4
12:30
Uit
Meisjes E
M8E1 - HCM Arnhem M8E2
08:30 - 3
Thuis
Fluiten: Joost van der Ploeg
M8E2 - Oosterbeek M8E3
08:55
Uit
M8E3 - Oosterbeek M8E4
10:25
Uit
ME1 - HCM Arnhem M6E1
08:30 - 2
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
ME2 - HCM Arnhem M6E2
08:45
Uit
ME3 - HCOB M6E2
10:00 - 2
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
Meisjes F
MF1 - Oude IJsselstreek MF1
08:30 - 1
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
MF2 - HCOB MF2
09:15
Uit
Jongens A
JA1 - Kampong JA2
14:00 - 1
Thuis
Fluiten: Ernst Dobbenberg en Ger Willems
JA2 - NMHC JA3
10:20
Uit
Jongens B
JB1 - Push JB1
14:00 - 2
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
JB2 - MHCBeuningen JB1
12:00 - 2
Thuis
Fluiten: Ben van den Assem en Frank Krepel
JB3 - NMHC JB4
16:05
Uit
Jongens C
JC1 - AMHC Upward JC1
10:10
Uit
JC2 - Wijchen JC1
16:15 - 2
Thuis
Fluiten: Rogier Berends en Maurits Luteijn
Jongens D
JD1 - Dieren JD1
10:00
Uit
Jongens E
J8E1 - HCOB J8E1
10:15
Uit
JE1 - Zutphen J6E1
08:30 - 2
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
Jongens F
JF1 - Kromhouters JF1
08:30 - 1
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
JF2 - HCOB JF2
10:00
Uit
Wedstrijdnummer
Tegenstander
Verzamelen
Spelen
Scheidsrechters
Veld
Velddeel
Reistijd minuten
Afstand km
Rijders
Tenue
Club opmerking
KNHB opmerking
Locatie
Locatie club
Bekijk route
Stand in de poule
  Team Gespeeld Punten
FAQ

Business partner

Business partner

Business partner


Business partner