header foto header foto header foto header foto
 
Dit schema loopt van 5-9-2019 t/m 18-10-2019
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 Jongens F1 Guusje van Spanje 1
16:00 - 17:00 Jongens F2 Carmen Vollaers 1
16:00 - 17:00 Jongens F3 Julia Kardolus 1
16:30 - 17:30 ASM Trainingsgroep 3 MD1 en MD4
17:00 - 18:00 Jongens 8E1 Laura Verweij
Marit Hamoen
4 - AB
17:00 - 18:30 Jongens B2 Pasha Vredenbregt
Jasper Fluitman
2 - AB Pasha en Jasper om en om
17:00 - 18:00 Jongens E1 Silke Ros 4 - CD
17:00 - 18:00 Meisjes B6 Liselotte Tierolff 2 - CD
17:00 - 18:00 Meisjes F1 Hanna Heimensen 1
17:00 - 18:00 Meisjes F2 Noor van Rennes 1
17:00 - 18:00 Meisjes F3 Kiki de Roos 1
17:30 - 18:30 ASM Trainingsgroep 3 MC1 en JD1
18:00 - 19:30 Jongens B1 Luke Dommershuijzen 1 - AB
18:00 - 19:00 Jongens B3 Liselotte Tierolff 4 - AB
18:15 - 19:15 Meisjes B3 Ward Hopstaken 1 - CD
18:30 - 19:30 Jongens A2 Kiki Bink 2 - CD
18:30 - 20:00 Meisjes B2 Bart van den Brink 2 - AB
19:00 - 20:00 G-Hockey 2 Trainingsgroep 4 - CD
19:30 - 21:00 Jongens A1 Eva de Ruijter 1 - CD
19:30 - 20:30 Meisjes A3 Kiki Bink 2 - CD
19:30 - 20:30 Meisjes A4 Bart-Jan van 't Hooft 4 - AB
19:30 - 21:00 Meisjes B1 Jos Nonnekes 1 - AB
20:00 - 21:30 Meisjes A2 Bart van den Brink 2 - AB
21:00 - 22:00 Trimmers Trainingsgroep 1 - AB Trainer: Derk van Walsem
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 17:30 Jongens D2 Wytse Lambregts 1 - AB
17:00 - 18:00 Meisjes C3 Mats Zwetsloot 1 - CD
17:00 - 18:00 Meisjes D2 Liv Boogerd 2 - AB
17:00 - 18:00 Meisjes D3 Renée Jongstra 2 - CD
18:00 - 19:30 Jongens B1 Stijn Düthmann 2 - AB
18:00 - 19:30 Meisjes A1 Floris Schmidt 1 - AB
18:00 - 19:30 Meisjes B1 Alexandra Rutten 2 - CD
18:00 - 19:30 Meisjes C1 Jos Nonnekes 1 - CD
18:00 - 19:30 Meisjes C2 Malou de Jonge 4 - AB
18:00 - 19:00 Meisjes C4 Mats Zwetsloot 4 - CD
19:00 - 19:45 Slepen Trainingsgroep 4 - CD Daan Reith
19:30 - 21:00 Dames 1 Adinda Dea Boeren
Michiel Franck
2
19:30 - 21:00 Dames 2 Nicole Jonk 4 - CD
19:30 - 21:00 Heren 2 Harmen Rosing 4 - AB
19:30 - 21:00 Trainingsleden Dames 1 Tobie Hupkens 3 - AB
19:30 - 21:00 Trainingsleden Dames 2 Maurits Verhoeven 3 - CD Adoptie team
20:00 - 22:00 Heren 1 Marco Borst 1
21:00 - 22:30 Dames Jong 1 Nicole Jonk 2 - AB Adoptie team
21:00 - 22:30 Heren 3 Harmen Rosing 2 - CD Adoptie team
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:00 - 16:00 Jongens F1 Corne Thijssens
Bo Van Gent
4
15:00 - 16:00 Jongens F2 Hilde Lamers 4
15:00 - 16:00 Jongens F3 4
15:00 - 16:00 Meisjes E1 Ilse Van der Fels 2 - AB
15:00 - 16:00 Meisjes E2 Femke de Groot 2 - AB
15:30 - 16:30 Jongens E1 Michiel Raak 1 - AB
15:30 - 16:30 Meisjes E3 1 - CD
15:30 - 16:30 Meisjes E4 Filippa Schuitema
Roos van Aalst
1 - CD
16:00 - 17:15 Meisjes 8E1 Kim Kessel
Inge Wessels
2 - AB
16:00 - 17:15 Meisjes 8E2 Josephine Boek 2 - CD
16:15 - 17:15 Meisjes F1 Corne Thijssens
Judith van Klompenburg
4
16:15 - 17:15 Meisjes F2 Nina Cozijn 4
16:15 - 17:15 Meisjes F3 Silke Ros 4
16:30 - 18:00 Jongens D1 Tomas Lagerwey 1 - AB
16:30 - 18:00 Meisjes D4 Joost Rengers 1 - CD
17:15 - 18:15 Jongens 8E1 Janneke Rood-bressers
Lara van den Berg
Teddie Pols
4 - AB
18:00 - 19:30 Jongens C1 Issam Amzir 1 - CD
18:00 - 19:00 Meisjes B5 Maaike Zuure 2 - CD
18:00 - 19:30 Meisjes D1 Maurits Luteijn 1 - AB
18:15 - 19:15 Meisjes B4 Ward Hopstaken 4 - AB
18:45 - 19:30 Keepers Trainingsgroep 2 - AB Keeper Patrick Albers
19:00 - 20:30 Dames 3 Albert Aalbers 2 - CD
19:00 - 20:00 Dames 7 Sander Boekhoorn
Frank Möller
4 - CD
19:15 - 20:15 Meisjes A3 Bart-Jan van 't Hooft 4 - AB
19:30 - 21:00 Dames 1 Jos Nonnekes 1
19:30 - 21:00 Jongens A1 Issam Amzir 2 - AB
20:30 - 22:00 Heren 4 Albert Aalbers 2 - CD
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 17:30 Meisjes D2 Don Boogerd 1 - AB
16:45 - 17:45 Meisjes D3 Kirsten Smits
Oscar Spuij
1 - CD
17:00 - 18:00 ASM Trainingsgroep 2 - CD
17:00 - 18:00 Meisjes B3 Esmee de Frankrijker 2 - AB
18:00 - 19:30 Jongens A2 Issam Amzir 3 - CD
18:00 - 19:30 Jongens B1 Tijn Majoor 1 - AB
18:00 - 19:00 Jongens D2 Julius Poels 3 - AB
18:00 - 19:30 Meisjes A2 Annemein Corvers 4 - CD
18:00 - 19:30 Meisjes B1 Jos Nonnekes 1 - CD
18:00 - 19:30 Meisjes B2 Jelle Leeuw 4 - AB
18:00 - 19:30 Meisjes C1 Jurgen van der Rijst 2 - AB
18:00 - 19:30 Meisjes C2 Emma Veenendaal 2 - CD
19:00 - 20:00 Meisjes C4 Julius Poels 3 - AB
19:30 - 21:00 Dames 2 Nicole Jonk
Tijn Majoor
1 - AB
19:30 - 21:00 Heren 2 Bart van den Brink 1 - CD
19:30 - 21:00 Heren 5 Ina van Lunteren 4 - AB
19:30 - 21:00 Jongens B2 Jan Willem Sepmeijer 2 - CD
19:30 - 21:00 Meisjes A1 Jos Nonnekes 2 - AB
19:30 - 20:30 Meisjes B6 Daan Kraaier 4 - CD
19:45 - 20:45 ASM Trainingsgroep MV
20:00 - 21:00 Jongens B3 Hans Lambregts 3 - AB
20:00 - 21:00 Meisjes A4 Bregje van den Hout 3 - CD
20:30 - 22:00 Dames Veteranen B Sanne van Asselt 4 - CD
21:00 - 22:30 Dames 4 Jelle Leeuw 4 - AB
21:00 - 22:30 Dames 6 3 - AB
21:00 - 22:30 Dames Veteranen A Jos Nonnekes 2 - AB
21:00 - 22:30 Heren Veteranen A 2 - CD
21:00 - 22:30 Heren Veteranen B Ina van Lunteren 1 - CD
21:00 - 22:30 Heren Veteranen C 1 - AB
21:00 - 22:30 Heren Veteranen L 1 - AB
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 19:30 Keepers Trainingsgroep 2 - AB Keepers selectieteams Peter van Emst
16:30 - 19:00 Keepers Trainingsgroep 4 - A Jongste Jeugd Breedte Wisselkeepers Floris Langes
16:30 - 18:00 Jongens D1 Sjoerd de Vries 1 - AB
16:30 - 17:45 Meisjes 8E1 Iris Memelink 4 - CD
16:30 - 17:45 Meisjes 8E2 Sam Temmink 4 - BC
16:30 - 18:00 Meisjes D1 Job van der Zee 1 - CD
16:30 - 18:00 Meisjes D4 Hans Lambregts 2 - CD
16:45 - 17:45 Meisjes E1 Floortje Tierolff 3 - CD
16:45 - 17:45 Meisjes E2 Luna van Wijk
Fleur van der Gucht
3 - AB
16:45 - 17:45 Meisjes E3 Bente Zwetsloot 3 - CD
16:45 - 17:45 Meisjes E4 Merlijn Schellaars 3 - AB
18:00 - 19:30 Jongens A1 Luc Kerckhoffs
Tom van der Wulp
1 - AB
18:00 - 19:30 Jongens C1 Lisa Koster 2 - CD Dames adoptieteam
18:00 - 19:30 Meisjes A1 Lisa Koster 1 - CD
18:00 - 19:00 Meisjes C3 Daan van Gent
Stefan Dekker
4 - CD
19:30 - 20:00 Corner Heren Trainingsgroep 2 - CD
19:30 - 21:00 Dames 1 Adinda Dea Boeren
Michiel Franck
1
19:30 - 20:30 Meisjes B4 Maurits Luteijn 4 - CD
19:30 - 20:30 Meisjes B5 Ward Hopstaken 4 - AB
20:00 - 22:00 Heren 1 Marco Borst
Nicole Jonk
2
FAQ

Business partner

Business partner

Business partner


Business partner