Handige links
Vandaag jarig
  • Gijs Kroon
Business partner
T&AC
WMHC T&AC
WMHC
Bezoekadres
Sportpark de Bongerd
Bornsesteeg 10
6708 PE Wageningen
Tel: 0317 - 41 16 31

Postadres
WMHC
Postbus 529
6700 AM Wageningen
Facebook
Standen van alle teams

JuniorenSenioren
import 
 
G 1 -  Oost
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Nijmegen G 2 4 12 4 0 0 29 7 0
2 Zutphen G2/ Zevenaar G1 4 9 3 0 1 31 21 0
3 Upward G 4 4 6 2 0 2 14 20 0
4 Wageningen G1 4 3 1 0 3 10 21 0
5 Twente G3 4 0 0 0 4 13 28 0
Senioren 
 
Dames 1 -  Overgangsklasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Leonidas D1 11 29 9 2 0 22 11 0
2 Schaerweijde D1 11 23 7 2 2 25 11 0
3 Gooische D1 11 19 6 1 4 20 14 0
4 Ring Pass Delft D1 11 18 5 3 3 24 19 0
5 Voordaan D1 11 17 5 2 4 17 14 0
6 Schiedam D1 11 17 5 2 4 25 24 0
7 Alecto D1 11 16 5 1 5 20 22 0
8 Rood-Wit D1 11 15 4 3 4 23 22 0
9 Wageningen D1 11 13 3 4 4 23 21 0
10 MEP D1 11 9 3 0 8 17 25 0
11 Eindhoven D1 11 8 2 2 7 13 22 0
12 Naarden D1 11 3 1 0 10 9 33 0
 
Dames 1 - Goldcup -  Goldcup - KO
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Groningen D1 1 3 1 0 0 4 1 0
2 Almere D1 1 3 1 0 0 3 0 0
3 Huizen D1 1 3 1 0 0 2 2 0
4 Wageningen D1 1 0 0 0 1 2 2 0
5 Voordaan D1 1 0 0 0 1 1 4 0
6 Gooische D1 1 0 0 0 1 0 3 0
 
Dames 2 -  Res. hoofdklasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Nijmegen D2 10 30 10 0 0 39 3 0
2 Union D2 10 23 7 2 1 32 14 0
3 Wageningen D2 10 23 7 2 1 27 11 0
4 Zwolle D3 10 17 5 2 3 22 15 0
5 Zwolle D2 10 16 4 4 2 28 16 0
6 QZ D3 10 14 4 2 4 20 21 0
7 QZ D2 10 13 4 1 5 14 17 0
8 Apeliotes D2 10 12 3 3 4 13 14 0
9 Nijmegen D3 10 11 3 2 5 15 19 0
10 Bully D2 10 9 3 0 7 16 26 0
11 HCM D2 10 3 1 0 9 8 19 0
12 Almelo D2 10 0 0 0 10 7 66 0
 
Dames 3 -  Res. 1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Nijmegen D8 9 22 7 1 1 29 5 0
2 Wageningen D5 9 21 6 3 0 32 4 0
3 Bemmel D3 9 16 5 1 3 17 11 0
4 Haackey D2 9 16 5 1 3 18 18 0
5 Wageningen D3 9 13 4 1 4 18 16 0
6 Ares D3 9 13 4 1 4 14 16 0
7 PW D2 9 10 3 1 5 21 23 0
8 EHV D4 9 9 3 0 6 18 18 0
9 Union D8 9 7 2 1 6 10 21 0
10 Apeliotes D6 9 3 1 0 8 4 49 0
 
Dames 4 -  Res. 1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Ede D2 10 30 10 0 0 42 3 0
2 Wageningen D4 10 27 9 0 1 48 8 0
3 Union D7 10 21 7 0 3 36 15 0
4 Bemmel D2 10 20 6 2 2 25 13 0
5 HCM D3 10 18 6 0 4 26 17 0
6 Nijmegen D7 10 11 3 2 5 25 25 0
7 Apeliotes D8 10 11 3 2 5 11 29 0
8 Wijchen D2 10 10 2 4 4 24 20 0
9 Nijmegen D9 10 7 2 1 7 15 38 0
10 Doetinchem D2 10 7 2 1 7 10 34 0
11 Apeliotes D7 10 6 2 0 8 15 44 0
12 Dieren D2 10 6 2 0 8 6 37 0
 
Dames 5 -  Res. 1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Nijmegen D8 9 22 7 1 1 29 5 0
2 Wageningen D5 9 21 6 3 0 32 4 0
3 Bemmel D3 9 16 5 1 3 17 11 0
4 Haackey D2 9 16 5 1 3 18 18 0
5 Wageningen D3 9 13 4 1 4 18 16 0
6 Ares D3 9 13 4 1 4 14 16 0
7 PW D2 9 10 3 1 5 21 23 0
8 EHV D4 9 9 3 0 6 18 18 0
9 Union D8 9 7 2 1 6 10 21 0
10 Apeliotes D6 9 3 1 0 8 4 49 0
 
Dames 6 -  Res. 3e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Ede D3 9 25 8 1 0 25 6 0
2 Apeliotes D14 9 17 5 2 2 29 12 0
3 HCM D4 9 17 5 2 2 30 19 0
4 Nijmegen D15 9 16 5 1 3 28 18 0
5 Druten D2 9 13 4 1 4 21 14 0
6 Zevenaar D3 8 10 4 1 3 16 13 3
7 Wageningen D6 9 10 3 1 5 10 21 0
8 Nijmegen D17 8 9 2 3 3 11 18 0
9 Nijmegen D16 9 4 1 1 7 12 26 0
10 Apeliotes D12 9 1 0 1 8 6 41 0
 
Dames 7 -  Res. 3e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 QZ D4 8 24 8 0 0 46 5 0
2 Union D11 9 24 8 0 1 40 10 0
3 Wageningen D7 9 21 7 0 2 47 13 0
4 Nijmegen D19 9 16 5 1 3 34 16 0
5 Apeliotes D13 9 15 5 0 4 23 20 0
6 Apeliotes D11 10 15 5 0 5 19 32 0
7 Union D10 10 13 4 1 5 24 26 0
8 Druten D3 9 12 4 0 5 21 30 0
9 HCM D5 9 6 3 0 6 13 21 3
10 Apeliotes D15 10 3 1 0 9 10 52 0
11 Nijmegen D18 10 0 0 0 10 4 56 0
 
Dames Jong 1 -  2e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Ede DJ1 10 27 9 0 1 39 6 0
2 HCM DJ1 10 19 6 1 3 30 11 0
3 Wijchen DJ1 10 16 5 1 4 33 22 0
4 Wageningen DJ1 10 16 5 1 4 27 24 0
5 Bemmel DJ1 10 9 3 0 7 20 37 0
6 Union DJ1 10 1 0 1 9 16 65 0
 
Dames Veteranen A -  Veteranen hoofdklasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Oosterbeek DA 12 25 8 1 3 45 17 0
2 Wageningen DA 11 23 7 2 2 33 12 0
3 Zwolle DA 11 21 6 3 2 25 18 0
4 Deventer DA 11 20 6 2 3 31 18 0
5 Almelo DA 11 19 5 4 2 40 22 0
6 Upward DB 10 16 5 1 4 18 19 0
7 Union DA 11 14 4 2 5 26 27 0
8 Kromhouters DA 10 13 4 1 5 22 21 0
9 Bemmel DA 11 12 3 3 5 23 40 0
10 QZ DA 12 9 2 3 7 17 28 0
11 PW DA 10 9 2 3 5 16 28 0
12 Apeldoorn DA 10 1 0 1 9 7 53 0
 
Dames Veteranen B -  Veteranen 1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Beuningen DA 9 25 8 1 0 57 4 0
2 Dieren DA 9 23 7 2 0 39 10 0
3 Upward DA 9 21 7 0 2 35 12 0
4 Wageningen DB 9 16 5 1 3 21 13 0
5 HCM DA 9 15 5 0 4 16 20 0
6 Upward DC 9 9 3 0 6 14 25 0
7 Oosterbeek DB 9 9 3 0 6 11 26 0
8 Nijmegen DA 9 7 2 1 6 9 25 0
9 Beuningen DB 9 4 1 1 7 3 39 0
10 Kromhouters DB 9 3 1 0 8 3 34 0
 
Heren 1 -  2e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Mezen H1 11 25 8 1 2 32 21 0
2 Fletiomare H1 11 23 7 2 2 39 26 0
3 Bully H1 11 22 6 4 1 38 27 0
4 Wageningen H1 11 19 6 1 4 35 25 0
5 Almelo H1 11 18 5 3 3 40 31 0
6 Eelde H1 11 17 5 2 4 31 34 0
7 Barneveld H1 11 17 5 2 4 22 25 0
8 Zevenaar H1 11 15 4 3 4 34 32 0
9 Deventer H1 11 14 3 5 3 30 26 0
10 Baarn H1 11 11 3 2 6 28 33 0
11 HCM H1 11 3 1 0 10 23 42 0
12 Zeewolde H1 11 1 0 1 10 12 42 0
 
Heren 1 - Silvercup -  Silvercup - KO
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Almelo H1 1 3 1 0 0 9 1 0
2 Bully H1 1 3 1 0 0 8 3 0
3 Kromhouters H1 1 3 1 0 0 6 2 0
4 Deventer H1 1 3 1 0 0 4 3 0
5 Wageningen H1 1 3 1 0 0 4 3 0
6 Shinty H1 1 3 1 0 0 3 2 0
7 Leeuwarden H1 1 1 0 1 0 4 4 0
8 Mezen H1 1 1 0 1 0 4 4 0
9 Apeliotes H1 1 0 0 0 1 3 4 0
10 Barneveld H1 1 0 0 0 1 3 4 0
11 Doetinchem H1 1 0 0 0 1 2 3 0
12 Zevenaar H1 1 0 0 0 1 2 6 0
13 Westerduiven H1 1 0 0 0 1 3 8 0
14 Graspiepers H1 1 0 0 0 1 1 9 0
 
Heren 2 -  Res. overgangsklasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 QZ H4 10 21 7 0 3 36 20 0
2 Kromhouters H2 10 20 6 2 2 36 10 0
3 Nijmegen H6 10 20 6 2 2 34 9 0
4 Wijchen H2 10 18 5 3 2 33 22 0
5 Apeliotes H3 10 18 5 3 2 29 22 0
6 Apeliotes H2 10 18 5 3 2 22 19 0
7 QZ H3 10 16 5 1 4 22 19 0
8 Union H6 10 12 3 3 4 18 26 0
9 Union H7 10 9 2 3 5 13 22 0
10 HCM H2 10 9 2 3 5 22 33 0
11 Wageningen H2 10 6 1 3 6 15 24 0
12 Beuningen H3 10 0 0 0 10 5 59 0
 
Heren 3 -  Res. overgangsklasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Zevenaar H2 9 18 5 3 1 35 25 0
2 Nijmegen H5 9 17 5 2 2 39 21 0
3 Apeldoorn H2 9 16 5 1 3 35 25 0
4 PW H2 9 16 5 1 3 32 26 0
5 QZ H2 9 15 4 3 2 23 19 0
6 EHV H3 9 14 4 2 3 30 23 0
7 Zwolle H3 9 12 4 0 5 26 24 0
8 Almelo H2 9 10 3 1 5 20 27 0
9 Deventer H2 9 10 3 1 5 23 36 0
10 Wageningen H3 9 0 0 0 9 12 49 0
 
Heren 4 -  Res. 1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 HCM H3 9 27 9 0 0 29 9 0
2 Bemmel H2 9 24 8 0 1 42 7 0
3 Wijchen H3 9 16 5 1 3 21 15 0
4 HCM H4 9 15 4 3 2 23 19 0
5 Druten H1 9 14 4 2 3 27 18 0
6 Apeliotes H4 9 13 4 1 4 19 16 0
7 Ede H3 9 13 4 1 4 18 19 0
8 Union H8 9 6 2 0 7 23 23 0
9 Wageningen H4 9 1 0 1 8 8 43 0
10 Nijmegen H7 9 1 0 1 8 7 48 0
 
Heren Veteranen A -  Veteranen hoofdklasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Arnhem HA 9 22 7 1 1 25 12 0
2 Upward HA 9 18 5 3 1 28 15 0
3 Nijmegen HA 9 18 5 3 1 23 15 0
4 Oosterbeek HA 9 15 5 0 4 24 26 0
5 Wageningen HA 9 14 4 2 3 24 23 0
6 Apeldoorn HA 9 13 4 1 4 18 12 0
7 Almelo HA 9 8 2 2 5 18 22 0
8 Kromhouters HA 9 8 1 5 3 11 15 0
9 Doetinchem HA 9 5 1 2 6 22 30 0
10 Ares HA 9 3 0 3 6 11 34 0
 
Heren Veteranen B -  Veteranen 1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Dieren HA 9 27 9 0 0 34 7 0
2 Arnhem HD 9 23 7 2 0 31 7 0
3 Wageningen HB 9 16 4 4 1 24 17 0
4 Oosterbeek HB 9 15 4 3 2 18 16 0
5 Upward HD 9 15 4 3 2 18 16 0
6 HCM HB 10 14 4 2 4 15 12 0
7 Upward HC 10 9 2 3 5 11 18 0
8 Flevoland HA 9 6 1 3 5 14 18 0
9 Ede HA 9 6 1 3 5 6 21 0
10 Apeldoorn HC 10 5 1 2 7 7 23 0
11 Apeldoorn HD 9 4 1 1 7 5 28 0
 
Heren Veteranen C -  Veteranen 2e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Dieren HB 9 22 7 1 1 26 15 0
2 Wageningen HC 9 22 7 1 1 27 20 0
3 Zevenaar HA 9 16 5 1 3 26 20 0
4 Ede HC 9 14 4 2 3 19 10 0
5 Arnhem HC 9 13 4 1 4 19 16 0
6 Ede HB 9 12 4 0 5 16 19 0
7 Beuningen HB 9 10 3 1 5 26 28 0
8 Union HA 9 10 3 1 5 24 32 0
9 Westerduiven HB 9 7 2 1 6 12 21 0
10 Wageningen HD 9 4 1 1 7 9 23 0
 
Heren Veteranen D -  Veteranen 2e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Dieren HB 9 22 7 1 1 26 15 0
2 Wageningen HC 9 22 7 1 1 27 20 0
3 Zevenaar HA 9 16 5 1 3 26 20 0
4 Ede HC 9 14 4 2 3 19 10 0
5 Arnhem HC 9 13 4 1 4 19 16 0
6 Ede HB 9 12 4 0 5 16 19 0
7 Beuningen HB 9 10 3 1 5 26 28 0
8 Union HA 9 10 3 1 5 24 32 0
9 Westerduiven HB 9 7 2 1 6 12 21 0
10 Wageningen HD 9 4 1 1 7 9 23 0
 
Heren Veteranen L -  Veteranen L Overgangsklasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Union HLB 10 28 9 1 0 39 10 0
2 Lochem HL 10 23 7 2 1 34 20 0
3 Apeldoorn HLB 10 15 4 3 3 15 13 0
4 Ares HL 10 14 4 2 4 26 19 0
5 Union HLC 10 6 2 0 8 13 23 0
6 Wageningen HL 10 0 0 0 10 10 52 0
Junioren 
 
Jongens A1 -  Super A
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Almere JA1 5 15 5 0 0 19 3 0
2 Ring Pass Delft JA1 5 11 3 2 0 14 7 0
3 HGC JA1 5 10 3 1 1 13 8 0
4 Alliance JA1 5 7 2 1 2 7 15 0
5 Breda JA1 6 6 1 3 2 12 13 0
6 Amersfoort JA1 5 5 1 2 2 7 8 0
7 Wageningen JA1 5 3 1 0 4 11 18 0
8 Zwart-Wit JA1 6 1 0 1 5 9 20 0
 
Jongens A2 -  2e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Union JA3 6 15 5 0 1 28 5 0
2 Arnhem JA2 5 15 5 0 0 24 3 0
3 Arnhem JA1 5 9 3 0 2 14 5 0
4 Bemmel JA1 5 9 3 0 2 22 15 0
5 Wageningen JA2 5 7 2 1 2 9 6 0
6 Wijchen JA1 6 7 2 1 3 11 12 0
7 Nijmegen JA3 5 0 0 0 5 3 14 0
8 Overbetuwe JA2 5 0 0 0 5 3 54 0
 
Jongens B1 -  Subtopklasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Wageningen JB1 5 13 4 1 0 31 11 0
2 Twente JB1 5 10 3 1 1 15 16 0
3 Oosterbeek JB1 5 8 2 2 1 14 12 0
4 Bully JB1 5 8 2 2 1 8 8 0
5 Kromhouters JB1 5 7 2 1 2 18 17 0
6 Zwolle JB2 5 6 2 0 3 8 12 0
7 Nijmegen JB2 5 2 0 2 3 7 12 0
8 Arnhem JB1 5 1 0 1 4 9 22 0
 
Jongens B2 -  1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Druten JB1 5 15 5 0 0 26 6 0
2 Westerduiven JB1 5 12 4 0 1 17 5 0
3 HCM JB1 5 12 4 0 1 12 5 0
4 Ares JB1 5 7 2 1 2 9 11 0
5 Ede JB1 5 6 2 0 3 18 11 0
6 Upward JB2 5 6 2 0 3 4 15 0
7 Wageningen JB2 5 1 0 1 4 3 11 0
8 Mezen JB1 5 0 0 0 5 1 26 0
 
Jongens B3 -  2e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Oosterbeek JB2 4 12 4 0 0 19 7 0
2 Kromhouters JB2 5 10 3 1 1 16 8 0
3 Wageningen JB3 5 9 3 0 2 17 11 0
4 Nijmegen JB3 4 7 2 1 1 16 9 0
5 Union JB3 5 5 1 2 2 3 8 0
6 Westerduiven JB2 4 4 1 1 2 8 10 0
7 HCM JB2 4 4 1 1 2 7 15 0
8 Doetinchem JB2 5 3 1 0 4 13 22 0
9 Oude IJsselstreek JB1 4 3 1 0 3 12 21 0
 
Jongens C1 -  Topklasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Nijmegen JC1 8 22 7 1 0 51 9 0
2 Wageningen JC1 8 17 5 2 1 29 10 0
3 Zwolle JC1 8 11 3 2 3 23 11 0
4 Upward JC1 8 7 2 1 5 25 24 0
5 Bully JC1 8 0 0 0 8 5 79 0
 
Jongens C2 -  1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Wijchen JC1 8 21 7 0 1 33 6 0
2 Kromhouters JC1 8 16 5 1 2 17 16 0
3 Overbetuwe JC1 8 14 4 2 2 22 14 0
4 HCM JC2 8 5 1 2 5 10 29 0
5 Wageningen JC2 8 1 0 1 7 9 26 0
 
Jongens D1 -  1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Zutphen JD1 5 15 5 0 0 29 5 0
2 Union JD1 5 12 4 0 1 29 3 0
3 Wageningen JD1 5 9 3 0 2 7 16 0
4 Nijmegen JD2 5 6 2 0 3 13 16 0
5 Upward JD1 5 3 1 0 4 8 11 0
6 Ede JD2 5 0 0 0 5 2 37 0
 
Jongens D2 -  3e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Wageningen JD2 5 13 4 1 0 22 2 0
2 Doetinchem JD1 5 12 4 0 1 31 3 0
3 Ede JD3 5 10 3 1 1 19 8 0
4 QZ JD1 5 6 2 0 3 17 10 0
5 HCM JD3 5 3 1 0 4 4 39 0
6 Kromhouters JD2 5 0 0 0 5 1 32 0
 
Meisjes A1 -  Landelijk
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Tilburg MA1 5 12 4 0 1 13 8 0
2 HGC MA1 5 9 2 3 0 17 11 0
3 Amsterdam MA1 5 8 2 2 1 12 7 0
4 SCHC MA1 5 8 2 2 1 11 8 0
5 hdm MA1 5 5 1 2 2 8 9 0
6 Push MA1 5 5 1 2 2 7 9 0
7 Wageningen MA1 5 4 1 1 3 5 10 0
8 Groningen MA1 5 3 1 0 4 6 17 0
 
Meisjes A2 -  Subtopklasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Kromhouters MA1 5 13 4 1 0 22 8 0
2 Ede MA1 5 12 4 0 1 13 6 0
3 Zutphen MA1 5 11 3 2 0 16 4 0
4 Arnhem MA1 5 6 2 0 3 11 15 0
5 Upward MA1 5 5 1 2 2 8 9 0
6 Wageningen MA2 5 5 1 2 2 6 8 0
7 Twente MA1 5 2 0 2 3 9 18 0
8 EHV MA1 5 1 0 1 4 4 21 0
 
Meisjes A3 -  2e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Lochem MA1 5 13 4 1 0 14 5 0
2 Kampen MA1 5 11 3 2 0 16 5 0
3 Zevenaar MA1 5 10 3 1 1 19 11 0
4 Overbetuwe MA1 5 9 3 0 2 12 10 0
5 Nijmegen MA3 5 6 2 0 3 10 10 0
6 Wageningen MA3 5 4 1 1 3 8 16 0
7 Ede MA2 5 4 1 1 3 7 15 0
8 Zwolle MA5 5 0 0 0 5 6 20 0
 
Meisjes A4 -  4e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Bemmel MA5 5 15 5 0 0 22 6 0
2 Oosterbeek MA4 5 12 4 0 1 19 10 0
3 QZ MA2 5 10 3 1 1 16 11 0
4 Wijchen MA3 5 9 3 0 2 9 6 0
5 Dieren MA2 5 7 2 1 2 12 11 0
6 Westerduiven MA3 4 6 2 0 2 13 7 0
7 Arnhem MA3 5 6 2 0 3 14 17 0
8 Nijmegen MA7 5 3 1 0 4 6 29 0
9 Zutphen MA4 5 0 0 0 5 5 15 0
10 Wageningen MA4 4 -3 1 0 3 8 12 6
 
Meisjes B1 -  Super B
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Wageningen MB1 5 13 4 1 0 13 4 0
2 Leonidas MB1 5 12 4 0 1 12 5 0
3 SCHC MB1 6 10 3 1 2 8 5 0
4 Warande MB1 6 8 2 2 2 10 9 0
5 Voordaan MB1 5 8 2 2 1 4 3 0
6 Maastricht MB1 5 4 1 1 3 5 10 0
7 Eindhoven MB1 5 3 1 0 4 5 16 0
8 Cartouche MB1 5 1 0 1 4 5 10 0
 
Meisjes B2 -  Subtopklasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Ede MB1 5 12 4 0 1 11 4 0
2 Zwolle MB2 5 10 3 1 1 8 4 0
3 EHV MB1 5 9 3 0 2 16 9 0
4 Kromhouters MB1 5 8 2 2 1 11 6 0
5 Bully MB1 5 8 2 2 1 8 8 0
6 Upward MB1 5 5 1 2 2 9 6 0
7 Oosterbeek MB1 5 4 1 1 3 8 13 0
8 Wageningen MB2 5 0 0 0 5 4 25 0
 
Meisjes B3 -  2e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Doetinchem MB1 5 15 5 0 0 22 2 0
2 Nijmegen MB3 5 12 4 0 1 10 7 0
3 Overbetuwe MB1 5 10 3 1 1 12 5 0
4 Westerduiven MB2 5 9 3 0 2 15 12 0
5 Arnhem MB2 5 7 2 1 2 11 17 0
6 Wijchen MB2 5 5 1 2 2 9 10 0
7 Wageningen MB3 5 0 0 0 5 5 12 0
8 Upward MB4 5 0 0 0 5 6 25 0
 
Meisjes B4 -  3e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Wageningen MB4 5 13 4 1 0 16 3 0
2 Kromhouters MB3 5 11 3 2 0 11 6 0
3 Ede MB3 5 8 2 2 1 17 8 0
4 Union MB4 5 8 2 2 1 15 6 0
5 Druten MB2 5 8 2 2 1 10 8 0
6 Zevenaar MB2 5 6 1 3 1 3 6 0
7 Nijmegen MB5 5 5 1 2 2 5 12 0
8 Bemmel MB3 5 4 1 1 3 9 10 0
9 Beuningen MB3 5 3 1 0 4 3 9 0
10 Arnhem MB3 5 1 0 1 4 4 25 0
 
Meisjes B5 -  4e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Bemmel MB5 5 15 5 0 0 20 7 0
2 Wageningen MB5 5 10 3 1 1 23 6 0
3 Oosterbeek MB5 5 10 3 1 1 10 5 0
4 Oude IJsselstreek MB2 5 7 2 1 2 12 11 0
5 Beuningen MB4 5 7 2 1 2 11 11 0
6 Zevenaar MB3 5 6 2 0 3 9 15 0
7 HCM MB5 5 3 1 0 4 7 23 0
8 Doetinchem MB4 5 0 0 0 5 7 21 0
 
Meisjes B6 -  4e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Westerduiven MB3 5 13 4 1 0 18 6 0
2 Dieren MB2 5 11 3 2 0 11 4 0
3 Druten MB3 4 7 2 1 1 15 4 0
4 Bemmel MB6 4 7 2 1 1 6 4 0
5 Arnhem MB5 6 7 2 1 3 9 15 0
6 Upward MB7 5 5 1 2 2 8 9 0
7 Union MB7 6 4 1 1 4 5 18 0
8 Nijmegen MB7 5 3 1 0 4 5 15 0
9 Wageningen MB6 4 3 0 3 1 7 9 0
 
Meisjes C1 -  Topklasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Upward MC1 10 25 8 1 1 40 10 0
2 Nijmegen MC1 10 24 8 0 2 36 15 0
3 Wageningen MC1 10 14 4 2 4 24 21 0
4 EHV MC1 10 14 4 2 4 16 21 0
5 Bully MC1 10 9 3 0 7 18 33 0
6 Union MC1 10 1 0 1 9 7 41 0
 
Meisjes C2 -  1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Bemmel MC1 10 28 9 1 0 43 6 0
2 Lochem MC1 10 22 7 1 2 31 17 0
3 Beuningen MC1 10 18 6 0 4 35 18 0
4 Wageningen MC2 10 12 4 0 6 15 37 0
5 PW MC1 10 6 2 0 8 18 41 0
6 Westerduiven MC1 10 3 1 0 9 16 39 0
 
Meisjes C3 -  2e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Wageningen MC3 10 25 8 1 1 20 11 0
2 Upward MC3 10 23 7 2 1 32 8 0
3 HCM MC2 10 16 5 1 4 27 14 0
4 Ede MC3 10 11 3 2 5 17 25 0
5 Nijmegen MC4 10 8 2 2 6 9 16 0
6 Druten MC2 10 3 1 0 9 13 44 0
 
Meisjes C4 -  3e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Wageningen MC4 10 25 8 1 1 39 13 0
2 Nijmegen MC6 10 25 8 1 1 35 10 0
3 Bemmel MC5 10 19 6 1 3 21 20 0
4 Oosterbeek MC5 10 8 2 2 6 19 19 0
5 Westerduiven MC2 10 8 2 2 6 15 23 0
6 Beuningen MC4 10 1 0 1 9 8 52 0
 
Meisjes C5 -  4e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Upward MC5 10 27 9 0 1 62 7 0
2 Wageningen MC5 10 24 8 0 2 71 9 0
3 Oude IJsselstreek MC1 10 21 7 0 3 67 18 0
4 Bemmel MC6 10 10 3 1 6 10 49 0
5 QZ MC3 10 6 2 0 8 9 68 0
6 Ede MC5 10 1 0 1 9 6 74 0
 
Meisjes C6 -  4e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Bemmel MC3 10 30 10 0 0 55 3 0
2 QZ MC2 10 19 6 1 3 26 13 0
3 Union MC4 10 18 6 0 4 20 14 0
4 Ede MC4 10 13 4 1 5 25 26 0
5 HCM MC4 10 9 3 0 7 9 32 0
6 Wageningen MC6 10 0 0 0 10 4 51 0
 
Meisjes D1 -  1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Nijmegen MD1 5 15 5 0 0 20 2 0
2 Union MD1 5 12 4 0 1 10 5 0
3 Upward MD1 5 6 2 0 3 5 6 0
4 Bemmel MD1 5 6 2 0 3 9 14 0
5 Wageningen MD1 5 6 2 0 3 5 10 0
6 Oosterbeek MD1 5 0 0 0 5 6 18 0
 
Meisjes D2 -  2e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 HCM MD2 5 13 4 1 0 13 2 0
2 Beuningen MD1 5 11 3 2 0 15 4 0
3 Wijchen MD2 5 8 2 2 1 13 9 0
4 Wageningen MD2 5 7 2 1 2 8 11 0
5 Upward MD4 5 3 1 0 4 4 12 0
6 Zevenaar MD2 5 0 0 0 5 3 18 0
 
Meisjes D3 -  2e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Arnhem MD2 5 13 4 1 0 16 4 0
2 Union MD2 5 11 3 2 0 7 4 0
3 Wageningen MD3 5 10 3 1 1 11 2 0
4 Oosterbeek MD3 5 4 1 1 3 4 13 0
5 Nijmegen MD3 5 2 0 2 3 5 13 0
6 Bemmel MD3 5 1 0 1 4 3 10 0
 
Meisjes D4 -  3e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Arnhem MD4 4 12 4 0 0 41 2 0
2 Overbetuwe MD3 5 10 3 1 1 21 10 0
3 Bemmel MD4 4 9 3 0 1 11 12 0
4 Oosterbeek MD4 4 6 2 0 2 10 5 0
5 Druten MD3 5 4 1 1 3 6 19 0
6 HCM MD5 4 1 0 1 3 8 13 0
7 Wageningen MD4 4 1 0 1 3 3 39 0
Jongste jeugd 
 
Jongens 8E1 -  1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
 
Jongens E1 -  1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
 
Jongens F1 -  1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
 
Jongens F2 -  1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
 
Meisjes 8E1 -  1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
 
Meisjes 8E2 -  1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
 
Meisjes 8E3 -  1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
 
Meisjes 8E4 -  1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
 
Meisjes E1 -  1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
 
Meisjes E2 -  1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
 
Meisjes E3 -  1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
 
Meisjes F1 -  1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
 
Meisjes F3 -  1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
 
Meisjes F4 -  1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
 
Meisjes MixF2 -  1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
Zaalhockey 
 
Zaal Dames 1 -  Topklasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Beuningen D1 2 6 2 0 0 9 2 0
2 Union D1 2 6 2 0 0 10 4 0
3 Wageningen D1 2 3 1 0 1 10 4 0
4 GHBS D1 2 0 0 0 2 4 13 0
5 Arnhem D1 2 0 0 0 2 0 10 0
 
Zaal Dames 2 -  Topklasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Wageningen D2 2 6 2 0 0 8 2 0
2 Deventer D2 2 3 1 0 1 9 7 0
3 Union D2 2 3 1 0 1 8 6 0
4 Bully D2 2 3 1 0 1 8 7 0
5 Beuningen D2 2 0 0 0 2 3 14 0
 
Zaal Dames Jong 1 -  1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Wageningen DJ1 2 6 2 0 0 11 5 0
2 Overbetuwe DJ1 2 3 1 0 1 6 6 0
3 HCM DJ2 2 3 1 0 1 3 6 0
4 Goor DJ1 2 1 0 1 1 6 7 0
5 Apeldoorn DJ2 2 1 0 1 1 7 9 0
 
Zaal Heren 1 -  Topklasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Hattem H1 2 6 2 0 0 10 2 0
2 Wageningen H1 2 3 1 0 1 8 4 0
3 Mezen H1 2 3 1 0 1 5 10 0
4 GHBS H1 2 3 1 0 1 3 8 0
5 GCHC H1 2 0 0 0 2 6 8 0
 
Zaal Jongens A1 -  Topklasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Wageningen JA1 2 6 2 0 0 7 4 0
2 Ede JA1 2 3 1 0 1 10 6 0
3 Upward JA1 2 3 1 0 1 10 7 0
4 Groningen JA1 2 3 1 0 1 6 7 0
5 Zwolle JA1 2 0 0 0 2 4 13 0
 
Zaal Jongens A12 -  Sub-topklasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Ede JA12C 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Nijmegen JA12C 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Overbetuwe JA1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Union JA12C 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Upward JA12C 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Wageningen JA12C 0 0 0 0 0 0 0 0
 
Zaal Jongens A2 -  2e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Bemmel JA1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Druten JA1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Nijmegen JA2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Wageningen JA2 0 0 0 0 0 0 0 0
 
Zaal Jongens B1 -  Topklasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Groningen JB1 2 6 2 0 0 11 8 0
2 Quick Stick JB1 2 3 1 0 1 12 10 0
3 Upward JB1 2 3 1 0 1 6 7 0
4 Wageningen JB1 2 3 1 0 1 6 7 0
5 Zwolle JB1 2 0 0 0 2 4 7 0
 
Zaal Jongens B12 -  Sub-topklasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Apeldoorn JB12c 2 6 2 0 0 11 6 0
2 Oosterbeek JB1 2 6 2 0 0 10 5 0
3 Wageningen JB12C 2 3 1 0 1 7 6 0
4 Zwolle JB12C 2 3 1 0 1 7 7 0
5 Deventer JB12C 2 0 0 0 2 9 12 0
6 Groningen JB2 2 0 0 0 2 2 10 0
 
Zaal Jongens B2 -  1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Beuningen JB1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 HCM JB12C 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Overbetuwe JB1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 QZ JB1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Union JB2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Wageningen JB2 0 0 0 0 0 0 0 0
 
Zaal Jongens B3 -  2e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Apeldoorn JB3 2 6 2 0 0 16 5 0
2 Zevenaar JB1 2 6 2 0 0 15 4 0
3 Wageningen JB3 2 3 1 0 1 9 8 0
4 Dieren JB1 2 0 0 0 2 6 12 0
5 HCM JB2 2 0 0 0 2 2 19 0
 
Zaal Jongens C1 -  Topklasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Nijmegen JC1 4 12 4 0 0 25 3 0
2 Wageningen JC1 5 7 2 1 2 23 14 0
3 Union JC1 5 7 2 1 2 20 22 0
4 GHBS JC1 4 0 0 0 4 2 31 0
 
Zaal Jongens C12 -  Sub-topklasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Apeldoorn JC12c 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Deventer JC12C 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Nijmegen JC12C 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Union JC12C 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Wageningen JC12C 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Zwolle JC12C 0 0 0 0 0 0 0 0
 
Zaal Jongens C2 -  2e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Upward JC2 2 6 2 0 0 21 3 0
2 Nijmegen JC3 2 3 1 0 1 4 4 0
3 Apeldoorn JC3 2 3 1 0 1 7 8 0
4 Doetinchem JC1 2 3 1 0 1 5 12 0
5 Wageningen JC2 2 3 1 0 1 7 15 0
6 Westerduiven JC1 2 0 0 0 2 3 5 0
 
Zaal Jongens D1 -  1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Apeldoorn JD1 2 6 2 0 0 11 2 0
2 Ede JD1 2 6 2 0 0 8 0 0
3 Nijmegen JD1 2 3 1 0 1 2 4 0
4 Wageningen JD1 2 3 1 0 1 6 10 0
5 Union JD1 2 0 0 0 2 1 6 0
6 Upward JD1 2 0 0 0 2 2 8 0
 
Zaal Jongens D2 -  2e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Zutphen JD2 2 6 2 0 0 11 3 0
2 Beuningen JD1 2 6 2 0 0 6 0 0
3 Wageningen JD2 2 3 1 0 1 5 5 0
4 Upward JD2 2 3 1 0 1 3 5 0
5 Overbetuwe JD2 2 0 0 0 2 5 9 0
6 Arnhem JD2 2 0 0 0 2 2 10 0
 
Zaal Meisjes 6E1 -  1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
 
Zaal Meisjes 6E2 -  1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
 
Zaal Meisjes 6E3 -  1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
 
Zaal Meisjes 8E1 -  1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
 
Zaal Meisjes 8E2 -  1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
 
Zaal Meisjes 8E3 -  1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
 
Zaal Meisjes 8E4 -  1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
 
Zaal Meisjes A1 -  Topklasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Zwolle MA1 2 6 2 0 0 17 2 0
2 Union MA1 2 6 2 0 0 6 2 0
3 Wageningen MA1 2 3 1 0 1 9 5 0
4 Ede MA1 2 0 0 0 2 2 10 0
5 EHV MA1 2 0 0 0 2 3 18 0
 
Zaal Meisjes A2 -  Sub-topklasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Kromhouters MA1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Nijmegen MA12C 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Upward MA1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Wageningen MA2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Zutphen MA1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Zwolle MA2 0 0 0 0 0 0 0 0
 
Zaal Meisjes A3 -  1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Union MA3 2 6 2 0 0 18 0 0
2 Arnhem MA1 2 6 2 0 0 12 4 0
3 Nijmegen MA3 2 3 1 0 1 8 7 0
4 Wageningen MA3 2 3 1 0 1 7 7 0
5 Bemmel MA12C 2 0 0 0 2 3 10 0
6 Ede MA2 2 0 0 0 2 1 21 0
 
Zaal Meisjes A4 -  2e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 QZ MA12C 2 6 2 0 0 13 1 0
2 Bemmel MA3 2 4 1 1 0 6 3 0
3 Druten MA2 2 2 0 2 0 7 7 0
4 Bemmel MA2 2 1 0 1 1 3 6 0
5 Union MA6 2 1 0 1 1 2 5 0
6 Wageningen MA4 2 1 0 1 1 4 13 0
 
Zaal Meisjes B1 -  Topklasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Nijmegen MB1 4 12 4 0 0 30 5 0
2 Kromhouters MB1 4 9 3 0 1 19 8 0
3 Wageningen MB1 4 6 2 0 2 13 14 0
4 Groningen MB1 4 3 1 0 3 4 22 0
5 Union MB1 4 0 0 0 4 6 23 0
 
Zaal Meisjes B12 -  Sub-topklasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Deventer MB12C 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Ede MB12C 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Kromhouters MB12C 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Upward MB12C 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Wageningen MB12C 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Zwolle MB12C 0 0 0 0 0 0 0 0
 
Zaal Meisjes B2 -  Sub-topklasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Upward MB1 2 6 2 0 0 14 2 0
2 Ede MB1 2 6 2 0 0 11 3 0
3 Apeldoorn MB1 2 4 1 1 0 6 5 0
4 Zwolle MB2 2 1 0 1 1 3 8 0
5 Wageningen MB2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Zutphen MB1 2 0 0 0 2 4 10 0
7 HCM MB1 2 0 0 0 2 3 13 0
 
Zaal Meisjes B23C -  Sub-topklasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Oosterbeek MB1 2 6 2 0 0 13 3 0
2 Bemmel MB12C 2 6 2 0 0 6 4 0
3 Wageningen MB23C 2 3 1 0 1 8 7 0
4 Apeldoorn MB12c 2 3 1 0 1 7 9 0
5 HCM MB12C 2 0 0 0 2 7 11 0
6 Union MB2 2 0 0 0 2 3 10 0
 
Zaal Meisjes B3 -  1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Bemmel MB2 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Beuningen MB12C 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Kromhouters MB2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 QZ MB12C 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Wageningen MB3 0 0 0 0 0 0 0 0
 
Zaal Meisjes B4 -  1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Arnhem MB12C 0 0 0 0 0 0 0 0
2 HCM MB2 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Mezen MB2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Overbetuwe MB3 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Upward MB2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Wageningen MB4 0 0 0 0 0 0 0 0
 
Zaal Meisjes B5 -  2e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Ede MB3 2 6 2 0 0 11 3 0
2 Beuningen MB2 2 6 2 0 0 8 2 0
3 Bemmel MB4 2 3 1 0 1 12 5 0
4 Wageningen MB5 2 3 1 0 1 8 3 0
5 Nijmegen MB5 2 0 0 0 2 1 13 0
6 Union MB7 2 0 0 0 2 2 16 0
 
Zaal Meisjes B6 -  3e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Upward MB5 1 3 1 0 0 4 2 0
2 Kromhouters MB4 2 3 1 0 1 3 4 0
3 Bemmel MB5 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Ede MB5 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Wageningen MB6 0 0 0 0 0 0 0 0
6 HCM MB5 1 0 0 0 1 0 1 0
 
Zaal Meisjes C1 -  Topklasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Upward MC1 4 12 4 0 0 27 5 0
2 Wageningen MC1 4 9 3 0 1 19 10 0
3 Groningen MC1 4 6 2 0 2 18 15 0
4 EHV MC1 4 3 1 0 3 8 22 0
5 Zutphen MC1 4 0 0 0 4 4 24 0
 
Zaal Meisjes C12 -  Sub-topklasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Ede MC1 2 6 2 0 0 7 2 0
2 Union MC1 2 6 2 0 0 7 3 0
3 Wageningen MC12C 2 3 1 0 1 7 5 0
4 Overbetuwe MC1 2 3 1 0 1 4 7 0
5 Nijmegen MC12C 2 0 0 0 2 3 6 0
6 Beuningen MC1 2 0 0 0 2 3 8 0
 
Zaal Meisjes C2 -  1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Wageningen MC2 2 6 2 0 0 8 3 0
2 Beuningen MC12C 2 6 2 0 0 7 3 0
3 Union MC3 2 3 1 0 1 5 3 0
4 Overbetuwe MC2 2 0 0 0 2 1 6 0
5 QZ MC12C 2 0 0 0 2 5 11 0
 
Zaal Meisjes C3 -  1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Wageningen MC3 2 6 2 0 0 18 2 0
2 Ede MC3 2 3 1 0 1 7 4 0
3 Zevenaar MC1 2 3 1 0 1 10 9 0
4 Overbetuwe MC4 2 3 1 0 1 5 5 0
5 Lochem MC2 2 3 1 0 1 7 10 0
6 Doetinchem MC2 2 0 0 0 2 1 18 0
 
Zaal Meisjes C34C -  2e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Ares MC3 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Deventer MC5 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Wageningen MC34C 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Westerduiven MC2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Zevenaar MC2 0 0 0 0 0 0 0 0
 
Zaal Meisjes C4 -  2e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Nijmegen MC4 2 6 2 0 0 8 2 0
2 Kromhouters MC12C 2 6 2 0 0 6 0 0
3 Beuningen MC2 2 3 1 0 1 17 2 0
4 Wageningen MC4 2 3 1 0 1 6 6 0
5 Bemmel MC5 2 0 0 0 2 3 8 0
6 Overbetuwe MC6 2 0 0 0 2 0