Handige links
Vandaag jarig
  • Loes Aalbers
  • Guus Baudewijns
  • Michiel Dekkers
  • Remko van Koot
  • Rob Olthuis
Business partner
T&AC
WMHC T&AC
WMHC
Bezoekadres
Sportpark de Bongerd
Bornsesteeg 10
6708 PE Wageningen
Tel: 0317 - 41 16 31

Postadres
WMHC
Postbus 529
6700 AM Wageningen
Facebook
Standen van alle teams

JuniorenSenioren
import 
 
G 1 -  Oost
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Nijmegen G 2 2 6 2 0 0 15 7 0
2 Zutphen G2/ Zevenaar G1 3 6 2 0 1 19 13 0
3 Wageningen G1 2 3 1 0 1 6 10 0
4 Upward G 4 3 3 1 0 2 9 16 0
5 Twente G3 2 0 0 0 2 5 8 0
Senioren 
 
Dames 1 -  Overgangsklasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Leonidas D1 6 16 5 1 0 11 4 0
2 Schiedam D1 6 13 4 1 1 17 11 0
3 Ring Pass Delft D1 6 13 4 1 1 16 10 0
4 Rood-Wit D1 6 13 4 1 1 15 9 0
5 Wageningen D1 6 11 3 2 1 14 9 0
6 Schaerweijde D1 6 10 3 1 2 10 5 0
7 Alecto D1 6 9 3 0 3 10 11 0
8 Gooische D1 6 7 2 1 3 7 10 0
9 Voordaan D1 6 6 2 0 4 8 11 0
10 MEP D1 6 3 1 0 5 7 14 0
11 Naarden D1 6 3 1 0 5 6 19 0
12 Eindhoven D1 6 0 0 0 6 4 12 0
 
Dames 1 - Goldcup -  Goldcup - KO
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Almere D1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Gooische D1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Groningen D1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Huizen D1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Voordaan D1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Wageningen D1 0 0 0 0 0 0 0 0
 
Dames 2 -  Res. hoofdklasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Nijmegen D2 5 15 5 0 0 20 2 0
2 Union D2 5 13 4 1 0 15 6 0
3 Zwolle D3 5 10 3 1 1 13 7 0
4 Zwolle D2 5 10 3 1 1 12 9 0
5 QZ D2 5 9 3 0 2 8 6 0
6 Wageningen D2 5 8 2 2 1 15 8 0
7 Apeliotes D2 5 7 2 1 2 8 6 0
8 Nijmegen D3 5 7 2 1 2 9 11 0
9 QZ D3 5 4 1 1 3 7 15 0
10 Bully D2 5 3 1 0 4 9 18 0
11 HCM D2 5 0 0 0 5 5 11 0
12 Almelo D2 5 0 0 0 5 4 26 0
 
Dames 3 -  Res. 1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Wageningen D5 5 13 4 1 0 25 1 0
2 Nijmegen D8 5 12 4 0 1 15 4 0
3 Ares D3 5 10 3 1 1 7 6 0
4 Bemmel D3 5 9 3 0 2 9 7 0
5 Wageningen D3 5 7 2 1 2 12 8 0
6 Haackey D2 5 7 2 1 2 13 14 0
7 EHV D4 5 6 2 0 3 10 8 0
8 Union D8 5 6 2 0 3 8 13 0
9 PW D2 5 3 1 0 4 9 13 0
10 Apeliotes D6 5 0 0 0 5 1 35 0
 
Dames 4 -  Res. 1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Ede D2 5 15 5 0 0 26 3 0
2 Union D7 5 15 5 0 0 24 6 0
3 Wageningen D4 5 12 4 0 1 21 4 0
4 Bemmel D2 5 10 3 1 1 12 8 0
5 HCM D3 5 9 3 0 2 13 8 0
6 Nijmegen D7 5 7 2 1 2 13 10 0
7 Dieren D2 5 6 2 0 3 4 15 0
8 Wijchen D2 5 5 1 2 2 11 9 0
9 Nijmegen D9 5 3 1 0 4 9 18 0
10 Apeliotes D8 5 3 1 0 4 4 19 0
11 Doetinchem D2 5 3 1 0 4 3 21 0
12 Apeliotes D7 5 0 0 0 5 2 21 0
 
Dames 5 -  Res. 1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Wageningen D5 5 13 4 1 0 25 1 0
2 Nijmegen D8 5 12 4 0 1 15 4 0
3 Ares D3 5 10 3 1 1 7 6 0
4 Bemmel D3 5 9 3 0 2 9 7 0
5 Wageningen D3 5 7 2 1 2 12 8 0
6 Haackey D2 5 7 2 1 2 13 14 0
7 EHV D4 5 6 2 0 3 10 8 0
8 Union D8 5 6 2 0 3 8 13 0
9 PW D2 5 3 1 0 4 9 13 0
10 Apeliotes D6 5 0 0 0 5 1 35 0
 
Dames 6 -  Res. 3e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Ede D3 5 13 4 1 0 12 6 0
2 Zevenaar D3 5 12 4 0 1 14 6 0
3 Apeliotes D14 5 10 3 1 1 19 6 0
4 HCM D4 5 9 3 0 2 19 11 0
5 Nijmegen D17 5 8 2 2 1 9 13 0
6 Nijmegen D15 5 7 2 1 2 12 8 0
7 Wageningen D6 5 6 2 0 3 6 14 0
8 Nijmegen D16 5 3 1 0 4 9 9 0
9 Druten D2 5 3 1 0 4 7 13 0
10 Apeliotes D12 5 1 0 1 4 2 23 0
 
Dames 7 -  Res. 3e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 QZ D4 4 12 4 0 0 23 1 0
2 Union D11 4 12 4 0 0 18 3 0
3 Nijmegen D19 5 10 3 1 1 20 6 0
4 HCM D5 5 9 3 0 2 13 9 0
5 Druten D3 4 9 3 0 1 13 10 0
6 Union D10 5 7 2 1 2 15 7 0
7 Wageningen D7 4 6 2 0 2 20 10 0
8 Apeliotes D13 5 6 2 0 3 10 10 0
9 Apeliotes D11 4 3 1 0 3 4 25 0
10 Apeliotes D15 5 0 0 0 5 2 28 0
11 Nijmegen D18 5 0 0 0 5 3 32 0
 
Dames Jong 1 -  2e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 HCM DJ1 5 15 5 0 0 22 5 0
2 Ede DJ1 5 12 4 0 1 25 4 0
3 Wijchen DJ1 5 7 2 1 2 16 14 0
4 Wageningen DJ1 5 6 2 0 3 13 16 0
5 Bemmel DJ1 5 3 1 0 4 6 21 0
6 Union DJ1 5 1 0 1 4 8 30 0
 
Dames Veteranen A -  Veteranen hoofdklasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Zwolle DA 5 11 3 2 0 13 5 0
2 Oosterbeek DA 5 10 3 1 1 17 8 0
3 Deventer DA 5 10 3 1 1 13 8 0
4 Wageningen DA 5 9 3 0 2 17 5 0
5 Kromhouters DA 5 9 3 0 2 14 11 0
6 Union DA 5 9 3 0 2 16 15 0
7 Upward DB 5 9 3 0 2 12 11 0
8 Almelo DA 5 8 2 2 1 21 10 0
9 PW DA 5 5 1 2 2 11 13 0
10 Bemmel DA 5 3 1 0 4 8 25 0
11 QZ DA 5 2 0 2 3 9 15 0
12 Apeldoorn DA 5 0 0 0 5 2 27 0
 
Dames Veteranen B -  Veteranen 1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Upward DA 5 15 5 0 0 24 3 0
2 Beuningen DA 5 13 4 1 0 29 2 0
3 Dieren DA 5 13 4 1 0 23 3 0
4 Wageningen DB 5 9 3 0 2 9 7 0
5 HCM DA 5 9 3 0 2 10 11 0
6 Upward DC 5 6 2 0 3 8 17 0
7 Oosterbeek DB 5 3 1 0 4 4 11 0
8 Nijmegen DA 5 3 1 0 4 5 13 0
9 Beuningen DB 5 3 1 0 4 2 20 0
10 Kromhouters DB 5 0 0 0 5 0 27 0
 
Heren 1 -  2e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Mezen H1 6 13 4 1 1 17 14 0
2 Wageningen H1 6 12 4 0 2 19 13 0
3 Fletiomare H1 6 11 3 2 1 23 17 0
4 Zevenaar H1 6 11 3 2 1 19 16 0
5 Barneveld H1 6 11 3 2 1 11 10 0
6 Eelde H1 6 10 3 1 2 17 14 0
7 Almelo H1 6 9 3 0 3 24 17 0
8 Bully H1 6 9 2 3 1 21 16 0
9 Baarn H1 6 6 2 0 4 15 19 0
10 Deventer H1 6 6 1 3 2 17 16 0
11 HCM H1 6 3 1 0 5 16 24 0
12 Zeewolde H1 6 0 0 0 6 3 26 0
 
Heren 2 -  Res. overgangsklasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Nijmegen H6 5 12 4 0 1 24 4 0
2 QZ H4 5 12 4 0 1 21 7 0
3 Apeliotes H3 5 12 4 0 1 18 12 0
4 Kromhouters H2 5 10 3 1 1 14 5 0
5 Wijchen H2 5 8 2 2 1 22 14 0
6 QZ H3 5 7 2 1 2 14 9 0
7 Apeliotes H2 5 7 2 1 2 8 12 0
8 Union H6 5 7 2 1 2 10 16 0
9 Wageningen H2 5 6 1 3 1 12 10 0
10 HCM H2 5 2 0 2 3 10 18 0
11 Union H7 5 1 0 1 4 7 17 0
12 Beuningen H3 5 0 0 0 5 3 39 0
 
Heren 3 -  Res. overgangsklasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Nijmegen H5 5 13 4 1 0 30 12 0
2 PW H2 5 10 3 1 1 18 13 0
3 Almelo H2 5 10 3 1 1 15 11 0
4 Zevenaar H2 5 8 2 2 1 21 16 0
5 EHV H3 5 7 2 1 2 20 14 0
6 Zwolle H3 5 6 2 0 3 14 15 0
7 Apeldoorn H2 5 6 2 0 3 17 19 0
8 QZ H2 5 6 1 3 1 10 12 0
9 Deventer H2 5 4 1 1 3 11 23 0
10 Wageningen H3 5 0 0 0 5 7 28 0
 
Heren 4 -  Res. 1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Bemmel H2 5 15 5 0 0 34 3 0
2 HCM H3 5 15 5 0 0 15 5 0
3 Ede H3 5 10 3 1 1 12 7 0
4 Wijchen H3 5 9 3 0 2 7 6 0
5 HCM H4 5 8 2 2 1 11 14 0
6 Apeliotes H4 5 7 2 1 2 12 11 0
7 Druten H1 5 6 2 0 3 11 13 0
8 Wageningen H4 5 1 0 1 4 6 20 0
9 Nijmegen H7 5 1 0 1 4 4 21 0
10 Union H8 5 0 0 0 5 4 16 0
 
Heren Veteranen A -  Veteranen hoofdklasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Oosterbeek HA 5 12 4 0 1 16 15 0
2 Wageningen HA 5 10 3 1 1 19 16 0
3 Arnhem HA 5 10 3 1 1 12 9 0
4 Upward HA 5 8 2 2 1 11 8 0
5 Nijmegen HA 4 8 2 2 0 10 7 0
6 Apeldoorn HA 5 6 2 0 3 11 9 0
7 Almelo HA 5 4 1 1 3 14 13 0
8 Kromhouters HA 5 4 0 4 1 6 7 0
9 Ares HA 4 2 0 2 2 6 15 0
10 Doetinchem HA 5 1 0 1 4 11 17 0
 
Heren Veteranen B -  Veteranen 1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Dieren HA 4 12 4 0 0 16 2 0
2 Arnhem HD 5 11 3 2 0 15 6 0
3 Oosterbeek HB 5 10 3 1 1 10 8 0
4 HCM HB 4 7 2 1 1 7 5 0
5 Wageningen HB 4 6 1 3 0 9 6 0
6 Upward HD 5 6 1 3 1 7 10 0
7 Upward HC 4 4 1 1 2 5 8 0
8 Apeldoorn HD 4 4 1 1 2 3 6 0
9 Apeldoorn HC 5 4 1 1 3 3 9 0
10 Ede HA 5 2 0 2 3 4 10 0
11 Flevoland HA 5 1 0 1 4 7 16 0
 
Heren Veteranen C -  Veteranen 2e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Dieren HB 5 15 5 0 0 18 6 0
2 Wageningen HC 5 15 5 0 0 17 8 0
3 Zevenaar HA 5 12 4 0 1 15 10 0
4 Ede HB 5 9 3 0 2 10 12 0
5 Ede HC 5 7 2 1 2 12 5 0
6 Arnhem HC 5 6 2 0 3 6 9 0
7 Beuningen HB 5 4 1 1 3 11 17 0
8 Union HA 5 3 1 0 4 15 21 0
9 Wageningen HD 5 1 0 1 4 6 14 0
10 Westerduiven HB 5 1 0 1 4 5 13 0
 
Heren Veteranen D -  Veteranen 2e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Dieren HB 5 15 5 0 0 18 6 0
2 Wageningen HC 5 15 5 0 0 17 8 0
3 Zevenaar HA 5 12 4 0 1 15 10 0
4 Ede HB 5 9 3 0 2 10 12 0
5 Ede HC 5 7 2 1 2 12 5 0
6 Arnhem HC 5 6 2 0 3 6 9 0
7 Beuningen HB 5 4 1 1 3 11 17 0
8 Union HA 5 3 1 0 4 15 21 0
9 Wageningen HD 5 1 0 1 4 6 14 0
10 Westerduiven HB 5 1 0 1 4 5 13 0
 
Heren Veteranen L -  Veteranen L Overgangsklasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Union HLB 5 15 5 0 0 20 5 0
2 Lochem HL 5 10 3 1 1 16 13 0
3 Apeldoorn HLB 5 8 2 2 1 9 5 0
4 Ares HL 5 7 2 1 2 11 9 0
5 Union HLC 5 3 1 0 4 5 11 0
6 Wageningen HL 5 0 0 0 5 6 24 0
Junioren 
 
Jongens A1 -  Plaatsing Landelijk / Super A
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Nijmegen JA1 1 3 1 0 0 7 0 0
2 Union JA1 1 3 1 0 0 5 2 0
3 Ede JA1 1 0 0 0 1 2 5 0
4 Wageningen JA1 1 0 0 0 1 0 7 0
 
Jongens A2 -  2e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Apeldoorn JA2 5 15 5 0 0 21 5 0
2 Ede JA2 5 12 4 0 1 21 9 0
3 Arnhem JA1 5 7 2 1 2 9 10 0
4 Wageningen JA2 5 4 1 1 3 6 11 0
5 Apeldoorn JA4 5 1 1 1 3 7 15 3
6 Zutphen JA2 5 1 0 1 4 5 19 0
 
Jongens B1 -  Topklasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Nijmegen JB1 6 15 5 0 1 30 6 0
2 Apeldoorn JB1 6 15 5 0 1 22 12 0
3 Deventer JB1 6 6 2 0 4 10 14 0
4 Wageningen JB1 6 0 0 0 6 10 40 0
 
Jongens B2 -  2e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Druten JB1 5 15 5 0 0 30 2 0
2 Wageningen JB2 5 12 4 0 1 18 10 0
3 QZ JB1 5 7 2 1 2 15 9 0
4 Zwolle JB3 5 6 2 0 3 8 14 0
5 Union JB2 5 4 1 1 3 5 14 0
6 Beuningen JB1 5 0 0 0 5 2 29 0
 
Jongens B3 -  3e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Wageningen JB3 6 13 4 1 1 17 8 0
2 Kromhouters JB2 6 10 3 1 2 15 10 0
3 Doetinchem JB2 6 7 2 1 3 18 17 0
4 Union JB3 6 4 1 1 4 7 22 0
 
Jongens C1 -  Topklasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Nijmegen JC1 5 15 5 0 0 39 3 0
2 Wageningen JC1 5 12 4 0 1 29 7 0
3 Zwolle JC1 5 9 3 0 2 27 7 0
4 Upward JC1 5 6 2 0 3 21 13 0
5 Bully JC1 5 1 0 1 4 7 43 0
6 Twente JC1 5 1 0 1 4 8 58 0
 
Jongens C2 -  1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Wijchen JC1 4 9 3 0 1 17 6 0
2 Overbetuwe JC1 4 9 3 0 1 13 8 0
3 Kromhouters JC1 4 9 3 0 1 10 8 0
4 HCM JC2 4 3 1 0 3 5 16 0
5 Wageningen JC2 4 0 0 0 4 4 11 0
 
Jongens D1 -  1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Nijmegen JD1 5 15 5 0 0 42 5 0
2 Oosterbeek JD1 5 10 3 1 1 9 10 0
3 Ede JD1 5 9 3 0 2 9 8 0
4 Union JD1 5 6 2 0 3 13 11 0
5 Upward JD1 5 4 1 1 3 3 17 0
6 Wageningen JD1 5 0 0 0 5 2 27 0
 
Jongens D2 -  1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Arnhem JD1 5 15 5 0 0 47 4 0
2 Nijmegen JD2 5 12 4 0 1 45 8 0
3 Ede JD2 5 9 3 0 2 22 14 0
4 Nijmegen JD3 5 6 2 0 3 10 26 0
5 Overbetuwe JD1 5 3 1 0 4 9 28 0
6 Wageningen JD2 5 0 0 0 5 1 54 0
 
Meisjes A1 -  Plaatsing Landelijk / Super A
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Zwolle MA1 1 3 1 0 0 8 0 0
2 Wageningen MA1 1 3 1 0 0 1 0 0
3 Nijmegen MA1 1 0 0 0 1 0 1 0
4 Bully MA1 1 0 0 0 1 0 8 0
 
Meisjes A2 -  Subtopklasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Deventer MA1 5 15 5 0 0 26 5 0
2 Kromhouters MA1 5 10 3 1 1 16 10 0
3 Upward MA1 5 8 2 2 1 10 8 0
4 Wageningen MA2 5 7 2 1 2 4 15 0
5 Twente MA1 5 3 1 0 4 7 12 0
6 Zwolle MA2 5 0 0 0 5 7 20 0
 
Meisjes A3 -  2e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Druten MA1 5 13 4 1 0 14 3 0
2 Upward MA2 5 13 4 1 0 15 5 0
3 Zutphen MA2 5 9 3 0 2 20 6 0
4 Overbetuwe MA1 5 6 2 0 3 10 10 0
5 Wageningen MA3 5 3 1 0 4 5 20 0
6 Deventer MA2 5 0 0 0 5 4 24 0
 
Meisjes A4 -  4e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Nijmegen MA6 5 13 4 1 0 17 1 0
2 Upward MA4 5 13 4 1 0 13 4 0
3 Overbetuwe MA3 5 7 2 1 2 7 9 0
4 Wijchen MA3 5 6 2 0 3 17 11 0
5 Wageningen MA4 5 3 1 0 4 4 21 0
6 Oosterbeek MA4 5 1 0 1 4 4 16 0
 
Meisjes B1 -  Plaatsing Landelijk / Super B
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Nijmegen MB1 1 3 1 0 0 2 1 0
2 Zwolle MB1 1 3 1 0 0 1 0 0
3 Wageningen MB1 1 0 0 0 1 1 2 0
4 Deventer MB1 1 0 0 0 1 0 1 0
 
Meisjes B2 -  Plaatsing Subtop / 1e
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Oosterbeek MB1 1 3 1 0 0 2 0 0
2 Wageningen MB2 1 3 1 0 0 2 1 0
3 Arnhem MB1 1 0 0 0 1 1 2 0
4 HCM MB1 1 0 0 0 1 0 2 0
 
Meisjes B3 -  2e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Druten MB1 5 15 5 0 0 21 5 0
2 Wageningen MB3 5 9 3 0 2 12 11 0
3 Overbetuwe MB1 5 8 2 2 1 8 9 0
4 Nijmegen MB3 5 7 2 1 2 10 12 0
5 Wijchen MB2 5 3 1 0 4 3 10 0
6 Upward MB3 5 1 0 1 4 5 12 0
 
Meisjes B4 -  3e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Nijmegen MB4 5 13 4 1 0 11 5 0
2 Wageningen MB4 5 9 3 0 2 6 5 0
3 Kromhouters MB3 5 7 2 1 2 8 6 0
4 Union MB4 5 7 2 1 2 5 6 0
5 Ede MB3 5 5 1 2 2 6 7 0
6 HCM MB3 5 1 0 1 4 4 11 0
 
Meisjes B5 -  4e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Ede MB4 5 13 4 1 0 18 2 0
2 Bemmel MB4 5 11 3 2 0 19 4 0
3 Oosterbeek MB5 5 7 2 1 2 5 9 0
4 Druten MB3 5 4 1 1 3 10 20 0
5 Wageningen MB5 5 4 0 4 1 7 11 0
6 Westerduiven MB3 5 1 0 1 4 5 18 0
 
Meisjes B6 -  4e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Ede MB5 5 15 5 0 0 27 3 0
2 Wijchen MB6 5 12 4 0 1 14 9 0
3 Zevenaar MB3 5 9 3 0 2 12 9 0
4 Wageningen MB6 5 6 2 0 3 12 7 0
5 Arnhem MB5 5 3 1 0 4 7 23 0
6 Kromhouters MB4 5 0 0 0 5 2 23 0
 
Meisjes C1 -  Topklasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Upward MC1 5 15 5 0 0 26 5 0
2 Wageningen MC1 6 11 3 2 1 15 7 0
3 Nijmegen MC1 5 9 3 0 2 16 10 0
4 EHV MC1 5 7 2 1 2 8 11 0
5 Bully MC1 5 3 1 0 4 9 22 0
6 Union MC1 6 1 0 1 5 5 24 0
 
Meisjes C2 -  1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Bemmel MC1 5 15 5 0 0 29 3 0
2 Lochem MC1 5 12 4 0 1 13 9 0
3 Beuningen MC1 5 9 3 0 2 15 8 0
4 Wageningen MC2 5 6 2 0 3 10 20 0
5 PW MC1 5 3 1 0 4 7 21 0
6 Westerduiven MC1 5 0 0 0 5 10 23 0
 
Meisjes C3 -  2e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Wageningen MC3 5 15 5 0 0 11 3 0
2 Upward MC3 5 12 4 0 1 15 4 0
3 HCM MC2 5 9 3 0 2 16 8 0
4 Nijmegen MC4 5 4 1 1 3 5 10 0
5 Ede MC3 5 4 1 1 3 8 15 0
6 Druten MC2 5 0 0 0 5 7 22 0
 
Meisjes C4 -  3e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Nijmegen MC6 5 12 4 0 1 19 5 0
2 Wageningen MC4 5 12 4 0 1 20 8 0
3 Bemmel MC5 5 12 4 0 1 14 11 0
4 Oosterbeek MC5 5 4 1 1 3 9 9 0
5 Westerduiven MC2 5 3 1 0 4 5 15 0
6 Beuningen MC4 5 1 0 1 4 5 24 0
 
Meisjes C5 -  4e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Wageningen MC5 5 12 4 0 1 40 6 0
2 Oude IJsselstreek MC1 5 12 4 0 1 37 9 0
3 Upward MC5 5 12 4 0 1 27 4 0
4 Bemmel MC6 5 6 2 0 3 4 24 0
5 QZ MC3 5 3 1 0 4 4 37 0
6 Ede MC5 5 0 0 0 5 1 33 0
 
Meisjes C6 -  4e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Bemmel MC3 5 15 5 0 0 20 0 0
2 QZ MC2 5 12 4 0 1 14 4 0
3 Ede MC4 5 9 3 0 2 16 10 0
4 Union MC4 5 6 2 0 3 7 8 0
5 HCM MC4 5 3 1 0 4 3 17 0
6 Wageningen MC6 5 0 0 0 5 3 24 0
 
Meisjes D1 -  1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Upward MD1 5 13 4 1 0 22 6 0
2 Nijmegen MD1 5 10 3 1 1 16 5 0
3 Union MD1 5 9 3 0 2 23 7 0
4 Wageningen MD1 5 9 3 0 2 9 14 0
5 Oosterbeek MD1 5 3 1 0 4 8 28 0
6 Ede MD1 5 0 0 0 5 4 22 0
 
Meisjes D2 -  1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 HCM MD1 5 15 5 0 0 25 0 0
2 Mezen MD1 5 12 4 0 1 21 2 0
3 Upward MD2 5 7 2 1 2 14 8 0
4 Ares MD2 5 7 2 1 2 15 12 0
5 Ede MD2 5 3 1 0 4 10 18 0
6 Wageningen MD2 5 0 0 0 5 1 46 0
 
Meisjes D3 -  2e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Westerduiven MD1 5 13 4 1 0 40 3 0
2 Wageningen MD3 5 11 3 2 0 17 3 0
3 Upward MD4 5 8 2 2 1 12 6 0
4 Zevenaar MD2 5 5 1 2 2 4 12 0
5 Dieren MD1 5 3 1 0 4 3 26 0
6 Doetinchem MD3 5 1 0 1 4 2 28 0
 
Meisjes D4 -  2e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Oosterbeek MD3 5 15 5 0 0 27 2 0
2 Bemmel MD3 5 10 3 1 1 20 6 0
3 Wijchen MD2 5 7 2 1 2 24 10 0
4 Union MD3 5 7 2 1 2 16 6 0
5 Nijmegen MD4 5 4 1 1 3 9 15 0
6 Wageningen MD4 5 0 0 0 5 1 58 0
Jongste jeugd 
 
Jongens 8E1 -  1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
 
Jongens E1 -  1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
 
Jongens F1 -  1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
 
Jongens F2 -  1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
 
Meisjes 8E1 -  1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
 
Meisjes 8E2 -  1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
 
Meisjes 8E3 -  1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
 
Meisjes 8E4 -  1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
 
Meisjes E1 -  1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
 
Meisjes E2 -  1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
 
Meisjes E3 -  1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
 
Meisjes F1 -  1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
 
Meisjes F3 -  1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
 
Meisjes MixF2 -  1e klasse
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
Hoofdsponsors
Business partner
Business partner
Business partner

Sportiviteit & respect


Statistieken
Aantal leden (info) 975
Nu online 102
Leden met @ 99,7%
SMS Bereik (teams) 73,2%